دورهمی عقدیا

• شروع کننده موضوع چشم رنگیم
  • تاریخ شروع

کاربر حذف شده 880

Guest
منم صدفم
۲۱ سالمه
همسرممم کامرانه
۲۵ سالشه ????
۷ سال در انتظار بودیم‌ک بهم برسیم ??و بالاخره بعد ۷ سال جر و بحث ما دوتا بهم رسیدیم ???
۱سال و ۶ ماهه عقدیم
عروسی نمیگیرم کلیپ فرمالیته میگیرم و خونمو میچینم و لباس عروس میپوشم و میرم سر زندگیم??
فعلنم یخچال و تلوزیون و فرشم مونده ک باید بگیرم
اگه بشه تا عید تا مرداد عروس میشمممممم?????
عه عزیزمممم????
منم 20 نامزدم 25
من دوست دارم همین کارو کنم اما خانوادم مخالفن چیکار کنم؟ اونا که نمیدونن من چقدر دارم اذیت میشم میگن بزار کرونا بره.. اما من میخوام بعد کنکور عروسی کنم.
میشه بپرسم دلیل مخالفت خانواده ها چه بود؟
ما هم خانو
ادم مخالف بودن من راضیشون کردم
...
وای یه چیزی????
اسم دوست من صدف کامران هستش
اسم تو و شوهرتم صدف و کامران????

کاربر حذف شده 880

Guest
عزیزم عشق باشه همه چی جور میشه من همسرم تو این هفت سال قد صد سال وام گرفته و کار کرده دوتایی برای رسیدن ب عروسیمون کار کردیم تا درست شده هنوزم ک هنوزه لنگ میزنیم
اره همین که تن همسرم سالمه برام کار میکنه بسه.
من اوایل عقدم که اومدم تو نی نی سایت همش تحت تاثیر حرفاشون بودم همش میگفتن اول باید اون رنگ بزنه اون اینکارو کنه..
گوش دادم زندگیم شد بد

استارتر
استارتر

چشم رنگیم

Guest
عه عزیزمممم????
منم 20 نامزدم 25
من دوست دارم همین کارو کنم اما خانوادم مخالفن چیکار کنم؟ اونا که نمیدونن من چقدر دارم اذیت میشم میگن بزار کرونا بره.. اما من میخوام بعد کنکور عروسی کنم.
میشه بپرسم دلیل مخالفت خانواده ها چه بود؟
ما هم خانو
ادم مخالف بودن من راضیشون کردم
...
وای یه چیزی????
اسم دوست من صدف کامران هستش
اسم تو و شوهرتم صدف و کامران????
عزیزم‌من دارم میبینم هم خودم هم نامزدمم اذیتت میشن خانواده هام ک صد در صد مخالفن هم لموم اینا ک‌میگن بچه اخرمونه برای همه عروسی گرفتیم برای کامران نگیریم بده و هم خانواده تودم ک میگن بچه اولی تو رفاه بزرگ شدی ی عروسی نداشته بلشی ولی من عاشق مشهدم میریم مشهد میایم غذا بسته بندی میکنیم میبریم جلوی تونه اشناها با گیف ک عروسی داریم میگیریم بعد کلیپ فرمالیته میگیرم لباس عروس میپوشم میرم تو خونم

❤و دلیل مخالفت خانواده ها این بود ک از بچگی من اسم بودم روی پسر خالم و اون بهم خیلی خیلییییییی علاقه داشت و بخاطر من حتی بعد عقدم ۶ ماه افسردگی گرفت خالم و کل خاندان مادریم قهر کردن و ما عقد شدیم و هیچکدومشون نیومدن عقدم

اخی عزیزم چه جالب پس منم دوستتتت

استارتر
استارتر

چشم رنگیم

Guest
میترسم زده بشه ازم نامزدم
مشاور درست نداره شهرمون
دو سه تاش که خوبن دوست صمیمی نامزدم هستن نمیتونم برم اونجا
ن عزیزم نزار اشناها از مشکلتن خبر دار بشن مشادره های انلاینو سرچ‌کن هم هزینشون‌کمتره هم نمشیناسنتت جستجو کن از کسی ام ک استفاده کرده بپرس بعد باهاشون حرفاتو بزن

استارتر
استارتر

چشم رنگیم

Guest
اره همین که تن همسرم سالمه برام کار میکنه بسه.
من اوایل عقدم که اومدم تو نی نی سایت همش تحت تاثیر حرفاشون بودم همش میگفتن اول باید اون رنگ بزنه اون اینکارو کنه..
گوش دادم زندگیم شد بد
واییی اره منم اینو قبول ندارم هر مردی ی جوریه ی ویژگیو دوس داری منم بیشتر توصیه های نینی سایتو رو همسرم اجرا کنم کارمون ب طلاق میکشه چون ویژگی هاش با اونی ک همسر بقیس متفاوته وچیز دیگه ایی رو دوس داره

کاربر حذف شده 880

Guest
عزیزم‌من دارم میبینم هم خودم هم نامزدمم اذیتت میشن خانواده هام ک صد در صد مخالفن هم لموم اینا ک‌میگن بچه اخرمونه برای همه عروسی گرفتیم برای کامران نگیریم بده و هم خانواده تودم ک میگن بچه اولی تو رفاه بزرگ شدی ی عروسی نداشته بلشی ولی من عاشق مشهدم میریم مشهد میایم غذا بسته بندی میکنیم میبریم جلوی تونه اشناها با گیف ک عروسی داریم میگیریم بعد کلیپ فرمالیته میگیرم لباس عروس میپوشم میرم تو خونم

❤و دلیل مخالفت خانواده ها این بود ک از بچگی من اسم بودم روی پسر خالم و اون بهم خیلی خیلییییییی علاقه داشت و بخاطر من حتی بعد عقدم ۶ ماه افسردگی گرفت خالم و کل خاندان مادریم قهر کردن و ما عقد شدیم و هیچکدومشون نیومدن عقدم

اخی عزیزم چه جالب پس منم دوستتتت
چه ایده ی قشنگی
منم همین کارو میکنم واسه عروسیم پس ??
واقعاااا عزیزم؟؟ خب وقتی به نام بودی چرا مخالف بودن ☹️☹️☹️☹️
چه خوبه شوهرت پسر خالت باشه????❤️❤️❤️
خوشبختتت بشیییی
هزار ساله بشییی
افرین بچسب به زندگیت منم همین کارو میکنم.
ولی کلیپ نمیگیرم.
اره تو هم دوستمی قشنگم

کاربر حذف شده 880

Guest
ن عزیزم نزار اشناها از مشکلتن خبر دار بشن مشادره های انلاینو سرچ‌کن هم هزینشون‌کمتره هم نمشیناسنتت جستجو کن از کسی ام ک استفاده کرده بپرس بعد باهاشون حرفاتو بزن
چشم
میای دوست، شیم شماره هم داشته باشیم؟

کاربر حذف شده 880

Guest
واییی اره منم اینو قبول ندارم هر مردی ی جوریه ی ویژگیو دوس داری منم بیشتر توصیه های نینی سایتو رو همسرم اجرا کنم کارمون ب طلاق میکشه چون ویژگی هاش با اونی ک همسر بقیس متفاوته وچیز دیگه ایی رو دوس داره
دقیقا
من به این دیگه اهمیت نمیدم بره خونه ی خواهر شوهرم هر جا میخواد بره ازاده تا وقتی کنکور بدم
خودم زنگ میزنم واسه نامزدم کلی هم نازش میکشم اون اتفاقا بیشتر دوستم داره

کاربر حذف شده 880

Guest
من همسرم سرباز بودن از دوست بودن که خیلی بهتر بود.. بهتره به هم کمی انرژی مثبت بدیم حتما دلیل داشته وگرنه کی بدش میاد
ناراحت نشووو عزیزم
دوست خودم 6 ساله عقده
???
عشق باشه دیگه مهم نیست❤️❤️

خانوم گل

Guest
من اردیبهشت سه سال تموم میشه
خیلی خسته کنندست?
دوران خوبیه اما خیلی هم بده?
نمیتونی همشرکنار عمسرت باشی مخصوصا من ک از خونشون بیرونم کردن نمیتونم برم و سختمه
من فقط ساعت و فرش و چند تا چیز کوچیک مونده
ایشالله همتون عروس شین با دل خوش??

استارتر
استارتر

چشم رنگیم

Guest
چه ایده ی قشنگی
منم همین کارو میکنم واسه عروسیم پس ??
واقعاااا عزیزم؟؟ خب وقتی به نام بودی چرا مخالف بودن ☹️☹️☹️☹️
چه خوبه شوهرت پسر خالت باشه????❤️❤️❤️
خوشبختتت بشیییی
هزار ساله بشییی
افرین بچسب به زندگیت منم همین کارو میکنم.
ولی کلیپ نمیگیرم.
اره تو هم دوستمی قشنگم
اره خیلی خوبه اینجور کسی ام بیمار نمیشه غذا هم میشه گرمش کرد
مرسی عزیز دلم ❤❤همچنین برای شما
ن‌من ب اسم پسر خالم بودم پسرعمومو دوس داشتم
شوهرممم پسر عمومه واییی نمیدونی عموم چقد برام عزیزه
اره دیگه من پسر خالم‌منتظره من با همسرم ی دعوا کنم بگه من‌نفرین کردم
عکاسی دارین ه
عزیزم شما ؟؟؟

استارتر
استارتر

چشم رنگیم

Guest
من همسرم سرباز بودن از دوست بودن که خیلی بهتر بود.. بهتره به هم کمی انرژی مثبت بدیم حتما دلیل داشته وگرنه کی بدش میاد
واییی ما هم همینجور بودیم اول دانشجو بود بعد سرباز شد حالا داره میره سر کار من میگم خودمون داریم باهم بزرگ میشیم

استارتر
استارتر

چشم رنگیم

Guest
دقیقا
من به این دیگه اهمیت نمیدم بره خونه ی خواهر شوهرم هر جا میخواد بره ازاده تا وقتی کنکور بدم
خودم زنگ میزنم واسه نامزدم کلی هم نازش میکشم اون اتفاقا بیشتر دوستم داره
اره بابا زندانی ک ادم نگرفته ک داریم‌کنار هم زندگی میکنم و از زندگیمون هر جوری ک دو طرف موافق باشن باید لذت ببریم ن ب صرف ی حرف

استارتر
استارتر

چشم رنگیم

Guest
من اردیبهشت سه سال تموم میشه
خیلی خسته کنندست?
دوران خوبیه اما خیلی هم بده?
نمیتونی همشرکنار عمسرت باشی مخصوصا من ک از خونشون بیرونم کردن نمیتونم برم و سختمه
من فقط ساعت و فرش و چند تا چیز کوچیک مونده
ایشالله همتون عروس شین با دل خوش??
ارههه خیلییییی خیلییی سخته ولی شیرینم هست
چرا عزیزم بیرونت کردن
اگه دوست داشتی جواب بده عزیزم
منم کمی از جهازم‌مونده
مرسی عزیز دل ❤همچنین شما

بالا