دوباره عید شد و من لباس ندارم

• شروع کننده موضوع _ساغر
  • تاریخ شروع

Saraaa

Guest
آدم که با دوستاش از این حرفا نداره اونا ازش لباس قرض میگیرین ایشونم لباس میگیره یکخورده طرز فکرتو عوض کن ??????
اتفاقا ادم با دوستاش از این حرفها داره. عزت نفس چیزی هست که اگه انسانی که حریص و طمعکار آفریده شده ،اونو نداشته باشه به خاطر طمع و یا نیازهاش دست به هر کاری میتونه بزنه. پس انسان باید عزت نفس خودش رو تقویت کنه و گردنش رو به خاطر یه لباس پیش کسی کج نکنه.
عزیز جان نمیدونم شما چند سالتون هست ولی شدیدا توصیه میکنم در مورد خودشناسی و انسان شناسی مطالعه داشته باشین.
موفق باشین

آخرین ویرایش:

نروو سمیه

Guest
اتفاقا ادم با دوستاش از این حرفها داره. عزت نفس چیزی هست که اگه انسانی حریص و طمعکار آفریده شده ،اونو نداشته باشه به خاطر طمع و یا نیازهاش دست به هر کاری میتونه بزنه. پس انسان باید عزت نفس خودش رو تقویت کنه و گردنش رو به خاطر یه لباس پیش کسی کج نکنه.
عزیز جان نمیدونم شما چند سالتون هست ولی شدیدا توصیه میکنم در مورد خودشناسی و انسان شناسی مطالعه داشته باشین.
موفق باشین
سطح فکر من و شما خیلی فرق میکنه احترام گذاشتن به نظر هرکس خیلی خوبه شما اگه با من موافق نبودین بهتر بود چیزی تایپ نکنین که ناراحتی پیش نیاد هرکس نظر خودش براش قابل اهمیت بنظرم شما خودتون اول از همه جامعه شناسی و بخونین

Saraaa

Guest
سطح فکر من و شما خیلی فرق میکنه احترام گذاشتن به نظر هرکس خیلی خوبه شما اگه با من موافق نبودین بهتر بود چیزی تایپ نکنین که ناراحتی پیش نیاد هرکس نظر خودش براش قابل اهمیت بنظرم شما خودتون اول از همه جامعه شناسی و بخونین
عزیزم شما اینجا تازه اومدین و من و نمیشناسین، منو بچه های قدیمی میشناسن من تنها هدفم از اومدن به این سایت کمک به عزیزان هموطن خودم هست البته اگه بتونم. زیاد هم متاسفانه فرصت نمیکنم بیام. راستش من مطالعه زیاد دارم و سعی میکنم تو زمینه های مختلف مخصوصا روانشناسی انسان مطالعه کنم و جامعه هم از انسانها تشکیل شده پس در موردش مطالعه دارم. به نظرم هم ناراحتی پیش نیومده فقط دو نفر در نهایت احترام دارن با هم تبادل نظر میکنن. به نظر من شما یه پیشنهاد نادرست به سوال کننده دادین پس من وظیفه انسانی خودم دونستم که در موردش سکوت نکنم. ما حدیث داریم از حضرت علی که از کسی چیزی درخواست نکنید که اگه قبول کنه شما رو منت دار خودش کرده و اگه نکنه شما شرمنده میشین( البته مفهومش رو گفتم)

بالا