دلم گرفته ??

• شروع کننده موضوع دختر__بهار
  • تاریخ شروع

دختر__بهار

Guest
دلم از همه چی و همه کس گرفته هیشکی منو بخاطر خودم دوست نداره نه خونوادم نه دوست مجازی نه واقعی هیشکیه هیشکی همیشه همینجور بوده ولی نمیدونم الان چرا اینقدر بغض میکنم من که به این تنهایی عادت کردم چرا ???

برای هیچ کس مهم نبودم و نیستم همیشه تنها بودم ?

پاندا تپولی

Guest
دلم از همه چی و همه کس گرفته هیشکی منو بخاطر خودم دوست نداره نه خونوادم نه دوست مجازی نه واقعی هیشکیه هیشکی همیشه همینجور بوده ولی نمیدونم الان چرا اینقدر بغض میکنم من که به این تنهایی عادت کردم چرا ???

برای هیچ کس مهم نبودم و نیستم همیشه تنها بودم ?
نه عزیزم اتفاقا کسی تو رو از همه کس تو دنیا دوست داره خانوادت اینطوری نگو?

ساده دل?

Guest
عزیزم حالتو کاملا درک میکنم میفهممت بخدا ولی غصه نخورگلم براخودت زندگی کن برا خودت شاد باش برا خدایی که خلقت کرده بنده خوبی باش بیشترآدما همیشه موقع نیازشون بقیه رو میبینن ولی تو سعی کن نیازمند خودت باشی تادیگران چون آسیب میبینی مثل من ??

نادیامم

Guest
داری اشتباه فکر میکنی هرکی هم تورو واسه خودت نخواد خانوادت میخوان

پاندا تپولی

Guest
کاش بلد بودن?
منم خانوادم محبتی ندارن.منت هم میزارن.
رفتم اینو با مامانم به خاطر یک موضوعی در میون گذاشتم.
گریش گرفت گفت ما شماهارو دوست داریم که نگهتون داشتیم و فلان و فلان?
ولی کلا منظورم اینه فقط دوست داشتن اونا واقعیه حتی اگه بد بشی غرغرو بشی اذیتشون کنی خلاف هم بشی ازت طلاق نمی گیرن که به یکی دیگه دل ببندن

استارتر
استارتر

دختر__بهار

Guest
عزیزم حالتو کاملا درک میکنم میفهممت بخدا ولی غصه نخورگلم براخودت زندگی کن برا خودت شاد باش برا خدایی که خلقت کرده بنده خوبی باش بیشترآدما همیشه موقع نیازشون بقیه رو میبینن ولی تو سعی کن نیازمند خودت باشی تادیگران چون آسیب میبینی مثل من ??
????

بالا