دلم میخواد محکم بکوبم تو دهنش

• شروع کننده موضوع مااماان_ساامیاار
  • تاریخ شروع
استارتر
استارتر

مااماان_ساامیاار

Guest
اینارو بهشون بگو انقد چرت و پرت نگن بنظر من سن ازدواج همون ۲۵ سالگیه
چون قبلش هنوز جوونی نکردی و از مجردیت سیر نیستی و مهم تر از اون ممکنه انتخاب درست نکنیم
من تاره نظرم اینه زود ازدواج کردم

4دخت

Guest
بگو من این سن رو مناسب دونستم و بعضیا هم هستن هنوز یه ریال هم از خودشون ندارن سن و پختگی شون هم متناسب مادر شدن نیست فقط هول زاییدنن
اما من تصمیم گرفتم به اون درک مادر شدن برسم عقده زاییدن که ندارم
بیا به منم جواب کوبنده یاد بده
من یسری آدم اطرافم دارم که حرصشون برای من درمیاد والا من تا اینجای زندگیم نه کارخاصی کردم نه شاخ غول شکستم کلا سر دانشگام و اینکه من یه کاره ای بشم خیلی حسودی میکردن?
الانم میترسن من ادامه تحصیل بدم و اوضاع خوبی داشته باشم همش میگن دختر واسه چی انقدر درس بخونه اصلا به چه دردش میخوره یا خودش ازدواج کرده هر موقع منو میبینه میگه آدم باید زود ازدواج کنه بیا تا کرونا هست ازدواج کن که خرج نداشته باشی
به من اشاره میکنه و میگه دخترو باید هرکی اومد درخونه زود بدیش بره حالا دیگه بعدا بره سره کار و درس بخونه
من اصلا نمیتونم جواب بدم تازگیا هر موقع باهام حرف میزنه اصلا محلش نمیدم انگار داره با دیوار حرف میرنه اونم یکم میگه بعد دیگه خفه میشه?

استارتر
استارتر

مااماان_ساامیاار

Guest
من یسری آدم اطرافم دارم که حرصشون برای من درمیاد والا من تا اینجای زندگیم نه کارخاصی کردم نه شاخ غول شکستم کلا سر دانشگام و اینکه من یه کاره ای بشم خیلی حسودی میکردن?
الانم میترسن من ادامه تحصیل بدم و اوضاع خوبی داشته باشم همش میگن دختر واسه چی انقدر درس بخونه اصلا به چه دردش میخوره یا خودش ازدواج کرده هر موقع منو میبینه میگه آدم باید زود ازدواج کنه بیا تا کرونا هست ازدواج کن که خرج نداشته باشی
به من اشاره میکنه و میگه دخترو باید هرکی اومد درخونه زود بدیش بره حالا دیگه بعدا بره سره کار و درس بخونه
من اصلا نمیتونم جواب بدم تازگیا هر موقع باهام حرف میزنه اصلا محلش نمیدم انگار داره با دیوار حرف میرنه اونم یکم میگه بعد دیگه خفه میشه?
بگو ما رسم حداریم بی خرج بریم خونه شوهر ، برا همین موندم کرونا تموم شه بعد با کلی بریز و بپاش برم

4دخت

Guest
من تو م

بگو ما رسم حداریم بی خرج بریم خونه شوهر ، برا همین موندم کرونا تموم شه بعد با کلی بریز و بپاش برم
نه کلا میترسه یه وقت من مثلا خوشبخت شم اگه بدونی قراره تو بدبختی دست و پا بزنم کاریم نداره???

دختر جذاب

Guest
بگو هنر خیلی از خانم هایی که به هیچ جا نرسیدن و هیچی نشدن فقط تولید مثل و شوهر کردنه
ولی من تصمیم دارم به جای این کار کلیشه و اینکه جلوی شوهر دولا و راست بشم و کهنه بچه عوض کنم ، درسم رو ادامه بدم و یه جایگاه اجتماعی داشته باشم
چیزی که خانم های موفق دارن?

4دخت

Guest
بگو هنر خیلی از خانم هایی که به هیچ جا نرسیدن و هیچی نشدن فقط تولید مثل و شوهر کردنه
ولی من تصمیم دارم به جای این کار کلیشه و اینکه جلوی شوهر دولا و راست بشم و کهنه بچه عوض کنم ، درسم رو ادامه بدم و یه جایگاه اجتماعی داشته باشم
چیزی که خانم های موفق دارن?
زنده میمونم بعدش??

Parsa

Guest
رابطه رو کم کردم اما هر وقت میان میگن وا خوب شد بچت شد ?سنت بالا بود یکی نیست بگه ببخشید از شما اجازه نگرفتیم
بنظر من با شوخی جوابشونو بده تا دفعه بعد دهنشون بسته بشه یبار جوابشونو بدی دفعه بعد نمیگن چیزی

mersana1400

Guest
الان مثلا داشتن پز میدادن که سن کم مادر شدن؟
میکفتی افتخار که نیست

تک دختر

Guest
من ۲۵ سالگی ازدواج کردم و سی سالگی زایمان کردم

خواهر شوهرم ۱۷ سالگی ازدواج کرد و ۲۲ سالگی مادر شد و جاریم ۲۲ سالگی ازدواج کرد ۲۷ سالگی مادر... چپ و راست بمن میگن ما سنمون کم بود مادر شدیم ما خیلی مواظب بچه بودیم

دیگه واقعا امروز ب شوهرم گفتم آبجی تو عجله داشت دوم دبیرستان شوهر کرد بمن چه ، چپ و راست میگه کم سن بودم میخواست بمونه

یا اینکه من از قبل ازدواجم شاغلم بود و تا چند ماه قبلم همینطور ، یکبارم نگفتن عروسمون تحصیل کردس و مهندسه و برای منم مهم نبود خانم ی دوره ۱۰۰ ساعت مهد کودک دید و سه ماه رفت مهد کودک ، هر وقت منو میبینه میگه من شغلم اینه عزیزم من مربی و معلمم با بچه اینجوری باید رفتار شه

????
یا جاریم اونموقع ها ک من سر کار میرفتم میگفت هر زنی میره سر کار حماله?الان هی میگه پس کی بر میگردی سر کار..
کوبوندی توو دهنیشونو یا هنوز دو دلی با دست چپ بزنی یاراست؟?

بالا