دلم میخواد محکم بکوبم تو دهنش

• شروع کننده موضوع مااماان_ساامیاار
  • تاریخ شروع

مااماان_ساامیاار

Guest
من ۲۵ سالگی ازدواج کردم و سی سالگی زایمان کردم

خواهر شوهرم ۱۷ سالگی ازدواج کرد و ۲۲ سالگی مادر شد و جاریم ۲۲ سالگی ازدواج کرد ۲۷ سالگی مادر... چپ و راست بمن میگن ما سنمون کم بود مادر شدیم ما خیلی مواظب بچه بودیم

دیگه واقعا امروز ب شوهرم گفتم آبجی تو عجله داشت دوم دبیرستان شوهر کرد بمن چه ، چپ و راست میگه کم سن بودم میخواست بمونه

یا اینکه من از قبل ازدواجم شاغلم بود و تا چند ماه قبلم همینطور ، یکبارم نگفتن عروسمون تحصیل کردس و مهندسه و برای منم مهم نبود خانم ی دوره ۱۰۰ ساعت مهد کودک دید و سه ماه رفت مهد کودک ، هر وقت منو میبینه میگه من شغلم اینه عزیزم من مربی و معلمم با بچه اینجوری باید رفتار شه

????
یا جاریم اونموقع ها ک من سر کار میرفتم میگفت هر زنی میره سر کار حماله?الان هی میگه پس کی بر میگردی سر کار..

آنجِل

Guest
رفتارآدما انعکاس عقده هاشونه!وقتی بدچیزیو میگن مطمعن باش خودشون درحسرت اون چیزن!وگرنه اگه براشون مهم نبودچرا راجبش حرف میزنن!
الان خودشون پشیمونن چرا زود بچه دارشدن !
برات مهم نباشه انقد بگن خسته شن،اگه واکنش نشون بدی یعنی اونابرنده شدن!توهمیشه خودتو ازشرایط راضی و خوشحال نشون بده?

استارتر
استارتر

مااماان_ساامیاار

Guest
اینا همش از حسادته
یه اصطلاحی هست میگن یه گوشت در باشه اون یکی دروازه
بزار هر چی میخوان بگن برات مهم نباشه
اره جاریم کلا اینقدر ی سری حرکاتاش تابلوهه ک حد نداره

Luna

Guest
خب خواهر شوهر و جارین دیگه ?
من یه خواهر دارم بدتر از همه ی خواهر شوهرای بد سایت بغلی ?
از اون روزی که از دستش فرار کردم اومدم پیش بابام ده بار خواستم تاپیک بزنم هربار حال نداشتم
بچه هاشو اومده گذاشته اینجا خودش تهران تشریف داره ?
همین ده دقیقه پیش دفترمو پاره کردن ?
خسته شدم خیلی خستم ?

4دخت

Guest
اره جاریم کلا اینقدر ی سری حرکاتاش تابلوهه ک حد نداره
آره حسادت رو میشه از رفتار این آدما خوند کمبودهای خودشون رو میخوان با تحقیر کردن دیگران جبران کنن
خودت رو بزن به نشنیدن اینقدر خوبه وقتی میبینن بی توجهی میکنی بیشتر حرص میخورن??
حرفشون میره رو اعصاب آدم ولی در دهنشون رو نمیشه بست?

دختر جذاب

Guest
رابطه رو کم کردم اما هر وقت میان میگن وا خوب شد بچت شد ?سنت بالا بود یکی نیست بگه ببخشید از شما اجازه نگرفتیم
بگو من این سن رو مناسب دونستم و بعضیا هم هستن هنوز یه ریال هم از خودشون ندارن سن و پختگی شون هم متناسب مادر شدن نیست فقط هول زاییدنن
اما من تصمیم گرفتم به اون درک مادر شدن برسم عقده زاییدن که ندارم

بالا