دلمه کدو و بادمجون

ملیحه

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
نه تو کرج درخت مو کاشتیم باید برم بیارم

استارتر
استارتر
پفیلا پنیری

پفیلا پنیری

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
مرسی این منتظمی خوبه

بهاران🌸

⭐کاربر برتر⭐
برنج نیم دونه اب کن یکی دوساعت بزار در حد دودقیقه جوش بخوره برش دار اصلا نزار خیلی نرم بشه. عدس بپز لپه بپز سبزی پلویی با زرد چوبه تفت بده ترخونم عطر خوبی میده یه کم بزن بعد همه چیو قاطی کن نمک یادت نره. سلیقه ایه میتونی گوشت چرخ کرده تفت بدی به برنجت اضاف کنی. ما گوشت نمیریزیم. زرشکم بعضیا میریزن ولی ترش میشه اگ دوست داری بریز
یه قابلمه بزار رو گاز اب بریز تا جوش بیاد برگارو بزار داخل اب جوش سریع تغییر رنگ میده از اب بکش بزار تو ابکش. حالا دوتا برگ بزار لب به لب هم باقاشق برنج بریز و مثل بقچه بپیچش
یه قابلمه که میخوای دلمه هارو بچینی داخلش تهش روغن بریز یه ردیف برگ بزار کف قابلمه بعد دونه دونه دلمه هارو بچین روش تا قبالمه پر بشه اب بریز رو دلمه ها که نصف قابلمه اب باشه درشو بزار دم بنداز. اها روغنم بریز رو دلمه ها خیلی خوشمزه میشه

طولانی شد شاید من زیاد توضیح دادم ولی درکل خیبی ساده هست درست کن
چرا
اون چجور درست میشه

استارتر
استارتر
پفیلا پنیری

پفیلا پنیری

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
برنج نیم دونه اب کن یکی دوساعت بزار در حد دودقیقه جوش بخوره برش دار اصلا نزار خیلی نرم بشه. عدس بپز لپه بپز سبزی پلویی با زرد چوبه تفت بده ترخونم عطر خوبی میده یه کم بزن بعد همه چیو قاطی کن نمک یادت نره. سلیقه ایه میتونی گوشت چرخ کرده تفت بدی به برنجت اضاف کنی. ما گوشت نمیریزیم. زرشکم بعضیا میریزن ولی ترش میشه اگ دوست داری بریز
یه قابلمه بزار رو گاز اب بریز تا جوش بیاد برگارو بزار داخل اب جوش سریع تغییر رنگ میده از اب بکش بزار تو ابکش. حالا دوتا برگ بزار لب به لب هم باقاشق برنج بریز و مثل بقچه بپیچش
یه قابلمه که میخوای دلمه هارو بچینی داخلش تهش روغن بریز یه ردیف برگ بزار کف قابلمه بعد دونه دونه دلمه هارو بچین روش تا قبالمه پر بشه اب بریز رو دلمه ها که نصف قابلمه اب باشه درشو بزار دم بنداز. اها روغنم بریز رو دلمه ها خیلی خوشمزه میشه

طولانی شد شاید من زیاد توضیح دادم ولی درکل خیبی ساده هست درست کن
مرسی جانان

بهاران🌸

⭐کاربر برتر⭐
آها دیگه نمیشه ینی
اندازه مواد چکار کنم
اگ برگا سفت باشه خوب نمیشه
فقط میتونی اگ سفت بود برگارو بجوشونی یه کم نرم بشه
اندازه ببین چه تعداد هستید
مثلا اگ پنج نفرید نفری ده تا دلمه بخواید بخورید پنجاه تا دونه دلمه میخواید برا هر دلمه هم یه قاشق برنج میریزی. پس با تعداد دلمه ها مثلا برا پنجاه تا دلمه۴۵تا قاشق برنج اب کن سبزی و عدس لپه هم داره اندازه میشه

استارتر
استارتر
پفیلا پنیری

پفیلا پنیری

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
اگ برگا سفت باشه خوب نمیشه
فقط میتونی اگ سفت بود برگارو بجوشونی یه کم نرم بشه
اندازه ببین چه تعداد هستید
مثلا اگ پنج نفرید نفری ده تا دلمه بخواید بخورید پنجاه تا دونه دلمه میخواید برا هر دلمه هم یه قاشق برنج میریزی. پس با تعداد دلمه ها مثلا برا پنجاه تا دلمه۴۵تا قاشق برنج اب کن سبزی و عدس لپه هم داره اندازه میشه
واسع دونفر

استارتر
استارتر
پفیلا پنیری

پفیلا پنیری

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
منظورت اینه داخل فلفل دلمه ای با کدو بادمجان خرد شده پر شه؟
ن خود بادمجون توش مواد دلمه بریزی

Melody

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
موادش تقریبا مثل دلمه برگ میریزم ولی بادمجون دلمه و فلفل دلمه رو توش رو خالب میکتم یکم سرخش میکنم خنک که شد توشو پر میکنم

بالا