دلخوشی هاتون چیه؟?

• شروع کننده موضوع Sahar-sadat
  • تاریخ شروع

Sahar-sadat

Guest
من شیفته‌ی خوشی‌های ساده‌ام. مثل گوش دادن به یک موسیقی خوب، کنار کسی که دوستش داری، بدون اینکه حرفی بهم بزنیم. مثل دراز کشیدن روی سرامیک سرد. مثل دیدن رنگ نارنجی آسمون موقع غروب، مثل بیخودی خوندن با صدای بلند. مثل خندیدن موقع فکر کردن به یک خاطره قشنگ. اینکه یکی بهت یک شاخه گل هدیه بده، و بگه این مال توئه، از طرف من! ?

نغمه☆

Guest
درحال حاضر اینکه به آرامش برسم☘
دلخوشی ای هست که هنوز دلمو‌خوش نکرده

کاجولم

Guest
من شیفته‌ی خوشی‌های ساده‌ام. مثل گوش دادن به یک موسیقی خوب، کنار کسی که دوستش داری، بدون اینکه حرفی بهم بزنیم. مثل دراز کشیدن روی سرامیک سرد. مثل دیدن رنگ نارنجی آسمون موقع غروب، مثل بیخودی خوندن با صدای بلند. مثل خندیدن موقع فکر کردن به یک خاطره قشنگ. اینکه یکی بهت یک شاخه گل هدیه بده، و بگه این مال توئه، از طرف من! ?
رد شدن از کنار گلهای رزسفید واستشمام بوی عطرشون.نشستن روی نیمکت ونگاه کردن به بازی بچه گربه ها.نشستن روی نیمکت ودیدن بازی بچه ها.

دلبر.

Guest
همشو دوس دارم ب غیر از خوابیدن روسرامیک سرد??

استارتر
استارتر

Sahar-sadat

Guest
رد شدن از کنار گلهای رزسفید واستشمام بوی عطرشون.نشستن روی نیمکت ونگاه کردن به بازی بچه گربه ها.نشستن روی نیمکت ودیدن بازی بچه ها.
??جانممم عالیه شما خودمنی ک

ببین

Guest
یه فنجون قهوه اول صبح زیر اون افتابی که مستطیلی رو فرش افتاده
چهار زانو بشینم یواش یواش بنوشمش افتابم بزنه تو تخم چشمم کورم کنه ???

حاکم احساس

Guest
اینکه یه دستگاهی اختراع بشه من هرچی هوس کردم چشم برهم زدنی جلوم حاضر شه همون لحظه بدون درنگ مثلا بگم آش یه بشقاب آش بیاد
بگم آلبالو و گوجه سبز اونم وسط زمستون همون‌موقع حاضر شه و......?
آرزوی بچگیم بوده?

دلبررر

Guest
تقریبا هیچی...
هیچ دلخوشی ندارم ک وقتی بهش فک میکنم لبخند بیاره رو لبام

استارتر
استارتر

Sahar-sadat

Guest
یه فنجون قهوه اول صبح زیر اون افتابی که مستطیلی رو فرش افتاده
چهار زانو بشینم یواش یواش بنوشمش افتابم بزنه تو تخم چشمم کورم کنه ???
به به تصورشم عالیه?

بالا