دقیق ترین تعبیر خواب سقط جنین

  • شروع کننده موضوع آیلا
  • تاریخ شروع

آیلا

Guest
کامل ترین تعبیر و معنی انواع سقط جنین با مدل های مختلف در سایت مادران

تعبیر خواب سقط جنین بر‌ اساس نظر معبر ?
از نظر امام جعفر صادق (ع)
خوردن بچه‌ی سقط شده در رؤیا و خواب پنج تعبیر متفاوت دارد.

تعبیر اوّل:
بیانگر مرض و بیماری می‌باشد که ممکن است با درد زیادی همراه باشد. همچنین احتمال دارد که صاحب خواب را برای مدّتی خانه‌نشین کرده و توانایی کنترل امور را از او بگیرد. اما این مریضی، مدت زیادی مشاهده‌گر را درگیر نخواهد کرد و به امید خدا به زودی رفع خواهد شد.

تعبیر دوّم:
نشانگر غم، ناراحتی و افسردگی شخص بیننده می‌باشد. نشا‌ن‌دهنده‌ی موضوعی است که با آن دست و پنجه نرم می‌کند و فقط خودش از این مشکل با خبر است. اما برای رفع و رجوع این اتفاق، باید از کسی کمک گرفته و خودش به تنهایی بار سنگین این غم را به دوش نکشد. کمک گرفتن از فردی کاردان این غم و افسردگی را به مرور به شادکامی و پیروزی بدل خواهد کرد.

تعبیر سوّم:
بیانگر دشمنی، کینه و عداوتی است که میان او و یک یا چند تن از اطرافیان نزدیک ایجاد شده و ادامه‌ی آن به نفع و سود هیچ‌کس تمام نمی‌شود بلکه موجب ضرر و زیان و بی آبرویی می‌گردد.

تعبیر چهارم:
نماد نیاز، حاجت و آرزو و آمالی است که صاحب خواب در دلش از قدیم داشته و در حال حاضر هم در فکر آن‌هاست. این حاجات و خواسته‌های قلبی، انگیزه‌ی او برای زیستن و ادامه دادن این زندگی می‌باشد که به آن‌ها دل بسته و برای تحقق یافتنشان نذر بسیاری می‌کند.

تعبیر پنجم:
نشان‌دهنده‌ی اختلاف در میان اهل خانه و خانواده می‌باشد که این ناسازگاری‌ها امنیت اهل خانه را بر هم زده و روابط را سست و ناپایدار خواهد کرد.

✍️ اگر مردی در خواب ببیند که جنین داخل شکمش را سقط نموده، تعبیرش خوشایند نیست و به معنای بی‌حیثیت گشتن و بی‌آبرویی او، در پیش همگان می‌باشد که شأنش را پایین آورده، اعتبارش را از دست داده، و با رویی خجل و سرشار از ندامت قدرت رویارویی با مردم را نخواهد داشت.


از نظر ابراهیم کرمانی
دیدن سقط جنین در خواب به معنای رهایی و نجات یافتن از اتفاقات ناگوار و پیشامد‌های منفی زندگی می‌باشد. که می‌تواند چند تفسیر داشته باشد.

تعبیر اوّل: اگر در خواب دیدید که جنین خود را سقط کرده‌اید بیانگر این است که به امید خدا به‌زودی زود، از پس مشکلات و معضلاتی که شما را غمگین و ناراحت کرده است، بر‌می‌آیید و خودتان را از منجلاب بیرون می‌کشید.

تعبیر دّوم: سقط جنین در خواب، خبر از بیماری، مشکل جسمی و یا روحی‌ می‌دهد که در آینده‌ای نزدیک بهبودی کامل برای شخص، حاصل می‌گردد و سختی بیماری جایش را به سلامتی و قوّت جسمانی می‌دهد.

تعبیر سو‌ّم: بیانگر آزاد شدن از بند و زندان می‌باشد. و نشان‌دهنده‌ی این است که صاحب خواب از گناه ناکرده‌ی خود تبرئه شده و همه به بی‌گناهیش پی می‌برند و یا نماد توبه از اشتباه و رهایی از زندان برای جبران خطا‌های گذشته است.

تعبیر چهارم: نشانگر پرداخت وام و بدهی، رو‌به‌راه شدن اوضاع مالی و رشد کردن در زمینه‌ی کسب‌و‌کار است که صاحب خواب را از وضعیت بلاتکلیفی مالی نجات داده و او را از دغدغه‌های فکری می‌رهاند.

از نظر منوچهر مطیعی تهرانی
از نظر این معبر، آبستن شدن در خواب نشانه‌ی افزایش برکت و ثروت و مال در زندگی است. اما سقط آن بسته به شرایط صاحب خواب می‌تواند تعابیر متفاوتی را داشته باشد.

✍️ اگر دختر مجردی در خواب دید که جنین خود را از بین برده، نشانگر غلبه کردن او بر دشواری‌های زندگی و نجات یافتن از دل‌سردی، اندوه و سردرگمی است. به‌علاوه نشان‌دهنده‌ی به خیر گذشتن از خطرات و ظلم‌هایی است که اطرافیان با حسادت و بد‌ دلی قصد داشتند تا بر او روا دارند اما به لطف خدا موفق نشدند.

✍️ اگر دختری که هنوز مجرد است و ازدواج نکرده در خواب ببیند که جنینش را با اجبار و زور از بین می‌برند و از بدنش خارج می‌کنند، اصلا تعبیر خوشی ندارد و خبر از ناخوشی و اتفاقات نا‌میمون دارد پس صاحب خواب باید صدقه پرداخت کند تا از شر بلایا در امان بماند.

✍️ اگر مرد جوانی در خواب ببیند که آبستن است و قصد سقط جنین را دارد، نشانگر ابتلا به بیماری سخت می‌باشد که به‌خاطر درمان این بیماری مجبور به صرف مقدار زیادی از دارایی خود می‌شود و مال و مکنتش را از دست می‌دهد.

✍️ اگر مرد جوانی در خواب دید که جنین خود را سقط کرده و حین سقط، خونریزی و درد شدیدی را تجربه می‌کند، نشانگر ورود مال نادرست و حرام در میان اموال و زندگیش می‌باشد که او را به تباهی و رسوایی می‌کشاند و وجهه‌اش را نزد اطرافیان خراب خواهد کرد.


از نظر آنلی بیتون
✍️ اگر زنی در خواب ببیند که او را مجبور به انداختن جنینش می‌کنند، نشانگر چیزی است که ذهن او را مشغول کرده و شب و روز به آن فکر می‌کند. اتفاقی ناگوار که اگر رخ دهد رسوایی زیادی را به بار خواهد آورد و موجبات سیه‌روزی و بدبختی شخص و اطرافیانش را فراهم خواهد کرد.

✍️ اگر پزشکی در خواب دید که جنینی را سقط می‌کند، نشان‌دهنده‌ی عدم درستی نیت او در کار، عدم صداقت و پشت گوش انداختن وظایف و یا بی‌دقتی و حواس پرتی او در کار است، که در صورت ادامه یافتن، سبب بروز خطاهای پزشکی و آسیب‌های غیر‌قابل جبران برای او و بیماران خواهد شد.

از نظر هانس کورت
✍️ اگر در خواب دیدید که سقط جنین می‌کنید، و فرزندتان را از بین می‌برید، در حقیقت یک نوع هشدار و نشانه برای شماست که باید با احتیاط تصمیم بگیرید، قبل از انجام هر کاری با فردی مقبول و شایسته مشورت کنید و با سنجیدن تمامی جوانب، تصمیم جدیدی را اتخاذ نمایید. زیرا اقدامی عجولانه باعث گرفتن نتیجه‌ای نا‌مناسب است و در نهایت پشیمانی و ندامت را برایتان به همراه خواهد داشت.


از نظر محمد ابن سیرین
سقط جنین در خواب بیانگر رسیدن روز‌های خوش و گذر کردن از ایام غم و محنت است.

✍️ اگر در خواب دیدید که بچه‌ی سقط شده را می‌خورید و از آن تغذیه می‌کنید، نشانگر بیماری و آلامی است که شما از آن رنج برده و جسمتان را آزار می‌دهد، توانایی انجام کار‌های ساده‌ی روزمره را از شما می‌گیرد و برای مدّتی شما را محتاج اطرافیانتان می‌گرداند. همچنین حد و شدّت این بیماری در شما، به مقدار جنینی بستگی دارد که از آن تغذیه می‌کنید. هرقدر مقدارش بیشتر باشد بیماری نیز به همان اندازه وخیم‌تر خواهد بود و بالعکس هر‌چقدر میزانش اندک باشد، مریضی راحت تر درمان می‌شود و کسالت سریع‌تر رفع خواهد شد.

از نظر کارل گوستاو یونگ
دیدن سقط جنین عمدی در خواب دو تعبیر دارد.

تعبیر اوّل: اگر در خواب دیدید که به‌طورعمدی جنین خود را سقط کرده‌اید نشانگر این است که شما خودتان باعث و بانی عدم رشد و شکوفاییتان هستید و همچنین با تفکرات نابخردانه‌ سبب نادیده گرفتن راه‌های موفقیت و مسیر درست شده‌اید. باید ذهنیات پوسیده‌ی خود را دور ریخته و کمی ریسک کنید، راه‌های جدید را تجربه کرده و از آن‌ها درس بگیرید. تردید و ترس تا حدی خوب است اما اگر زمینه‌ساز انفعال شما شود نه تنها فایده‌ای نخواهد داشت بلکه موقعیت‌های ناب را از شما خواهد گرفت.

تعبیر دوّم: دیدن همچین خوابی می‌تواند خبر از سقط جنین در زندگی واقعی برای صاحب خواب بدهد و نشان‌دهنده‌ی این است که او باید بحران روحی و جسمی را پشت سر گذاشته و عواقب عمل خود را بپذیرد، از آن نهراسد و فرار نکند.

از نظر زیگموند فروید
سقط جنین در عالم رؤیا نماد ترس و وحشت از بحران و یا مسئله‌ی مهم در زندگی شخص می‌باشد.

✍️اگر در خواب دیدید که جنین خود را سقط کردید، بیانگر احساس ناکافی بودن و کمبود عزت‌نفس در رابطه‌ی عاطفی شما و یا زندگی مشترکتان است. نشان‌دهنده‌ی این است که همسرتان با بی‌توجهی و خیانت، احساس ارزشمندی را از شما گرفته و شما را به فردی حسود تبدیل کرده که دائما در حال مقایسه‌ی خود با دیگران است اما راه به جایی نمی‌برد زیرا فکر می‌کند که چیزی کم دارد و هر چه تلاش می‌کند مثمر ثمر نخواهد بود. همچنین نشانگر این است که رابطه‌ی جنسی خوب و متعادلی با شریکتان ندارید به همین جهت می‌ترسید تا او را برای همیشه از دست بدهید.

از نظر لیلا برایت
✍️ اگر در خواب دیدید که جنین شما سقط شد، نشانگر این است که مسئله‌ای موجب شده تا یأس و نا‌امیدی بر شما چیره شود و توکلتان را از شما گرفته است. اگر همچنان به این نگرانی دامن بزنید نتیجه‌اش چیزی جز ترس و نا‌امیدی بیشتر نخواهد بود. بنا‌بر‌این به‌جای دست از کار کشیدن به دنبال راه‌حلی مناسب باشید که حلال مشکلات شما گردد و احساس یأستان را به امیدواری تبدیل کند. همچنین بیانگر احساس کسالت و یکنواختی در زندگی است و فقط در صورتی این احوالات دگرگون خواهند شد که شما دست به انجام کا‌ر‌هایی بزنید که انگیزه‌ی لازم برای ادامه‌ی حیات را در شما ایجاد کند و مسیر زندگی را تغییر دهد.


کتاب فرهنگ تفسیر رویا
در این کتاب، دیدن سقط جنین در خواب دو تعبیر دارد.

تعبیر اوّل: اگر در خواب دیدید که جنین خود را سقط نموده‌اید، نشانگر تردید شما در رابطه‌ی احساسی و عاطفی با شریک زندگیتان است. همچنین نشان‌دهنده‌ی این است که شما نسبت به تصمیمی که در رابطه با همسر و یا شریک عاطفیتان، قصد گرفتنش را دارید، میل و رغبت آنچنانی ندارید زیرا عذاب وجدان بر منطق شما غلبه کرده و فرصت اقدام منطقی را از شما گرفته است.

تعبیر دوّم: اگر در رؤیای خود تصمیم به سقط جنین گرفتید و آن را عملی کردید، بیانگر ترس‌های شما در زندگی، درباره‌ی بارداری و حاملگی می‌باشد. و خبر از فکر و خیال‌های ناخوشایند مانند نازایی و عدم توانایی جنسی را در شما می‌دهد. که باید کنترلش کرده و اجازه ندهید تا اتفاقاتی که هنوز پیش نیامده، زندگی حال حاضرتان را مختل کند و آثار روحی بدی را در شما و در اطرافیانتان باقی بگذارد.

از نظر معبران چینی
✍️ اگر زن جوانی در خواب ببیند که سقط جنین انجام می‌دهد و بچه‌اش را می‌اندازد، به معنای تردید در تصمیمات و انجام کارهاست. که این شک می‌تواند در زمینه‌ی انتخاب همسرش باشد و به این معناست که او نشانه‌هایی را مبنی بر نامناسب بودن فرد مقابل و یا خواستگارش، مشاهده و احساس کرده که او را سردرگم نموده و به این فکر وا می‌دارد که آن مرد، و آن رابطه، معیار‌های مد‌ّنظرش را ندارد و باید در آن، تجدید نظر کند.

✍️ اگر در خواب دیدید که بعد از سقط جنین خود، پشیمان گشته و از تصمیمتان منصرف شدید بیانگر تصمیمات شتاب‌زده و عجولانه و بدون فکر و منطقی می‌باشد که شما معمولاً در زندگی اتخاذ می‌کنید اما در نهایت پشیمان و نادم می‌گردید و در صدد جبران بر‌می‌آیید که غالباً دیر می‌شود و اقدامات شما سودی نخواهد داشت.

✍️ اگر زن بارداری در خواب دید که جنینش سقط شده است، نشان‌دهنده‌ی این است که سلامت او و یا فرزندش در عالم واقع، در خطر بوده و باید هر چه زود‌تر پیگیری‌های لازم را انجام داده و به پزشک معالج خود رجوع کند و با او مشورت لازم را انجام دهد.

✍️ اگر در خواب دیدید که در حال انجام سقط جنین برای کسی هستید، به معنای این است که شما برای آن فرد مشکلاتی را به‌وجود آورده‌اید که برایش گران تمام شده و او را دچار ضرر و زیان کرده است. این معضلات غیرقابل جبران بوده و تأثیرات منفی‌اش تا مدت‌ها باقی می‌ماند در ضمن پشیمانی و ندامت دیگر فایده‌ای نخواهد داشت.

✍️ اگر در خواب مشاهده کردید که همسرتان شما را وادار به انداختن جنین داخل شکمتان کرده است، خبر از احساس بدی است که شما نسبت به او دارید، میخواهید از دستش رهایی یابید و در فکر جدایی از او هستید.


از نظر معبران غربی
معبران غربی معتقدند که دیدن سقط جنین در خواب، برای صاحب خواب لزوماً به فرزند و بچه در زندگی مرتبط نیست و جای نگرانی برای زنان باردار وجود ندارد. درست است که افتادن جنین برای زن رخ‌دادی ناراحت‌کننده و ناخوشایند است ولی مشاهده‌ی آن در دوران بارداری بیشتر نشانگر ترس و واهمه‌ی شخص، از زایمان و به دنیا آوردن فرزندش می‌باشد. دیدن این خواب می‌تواند به معنای از دست دادن موقعیتی مناسب و یا به ظاهر مناسب، برای به‌دست آوردن شرایط و موقعیتی بهتر باشد که بسته به وضعیت شخصی هر فرد، تعبیر آن متفاوت و متغیر است.


تعبیر اوّل: سقط جنین در خواب، نماد از سختی‌ها، دشواری و مصائب بسیاری است که پیش روی شما قرار خواهد گرفت و نظم زندگیتان را مختل خواهد کرد.

تعبیر دوّم: بیانگر خواست و تمایل شخص برای بچه‌دار شدن و داشتن فرزندان زیاد است.

تعبیر سوّم: نشانگر دلهره و اضطراب صاحب خواب نسبت به فرآیند حاملگی و نگرانی او برای تربیت و رشد فرزندانش می‌باشد.

تعبیر چهارم: دلیل بر تغییرات و دگرگونی در مسیر زندگی صاحب خواب می‌باشد. این اتفاقات و پیش‌آمد‌ها ممکن است باعث خوشحالی شخص شود و یا احتمال دارد که به او آسیب زده و برایش رنج بیشتری را بیافریند.

✍️ اگر فرد شاغلی در خواب دید که جنینش را سقط کرده است، نشانگر این است که آن شخص از لحاظ کاری و شغلی تغییر و تحولاتی در انتظارش می‌باشد. به بیانی دیگر به معنای از دست دادن موقعیت و کسب و کار فعلی برای به دست آوردن شرایط مطلوب‌تر و رضایت‌بخش‌تر خواهد بود. همچنین می‌تواند به معنای ارتقا و پیشرفت در کار و کسب مقام و رتبه‌ی بالا‌تر در زمینه‌ی تخصصی خود، می‌باشد که نظر دیگران را به شدت جلب خواهد کرد و شاید حسادت‌هایی را با خود به همراه داشته باشد که تأثیری در پیشرفت شما نمی‌گذارد.


تعبیر خواب سقط جنین بر‌ اساس موضوع آن ?
احساس پشیمانی حاصل از سقط جنین
✍️ اگر در خواب دیدید که از سقط کردن جنین خود صرف نظر کرده‌اید و از تصمیم پیشین خود، خجالت زده و نادم هستید، نشانگر این است که شما انسان هدفمندی می‌باشید اما معمولا انجام کارهای مهم را به تعویق انداخته، از تلاش مستمر سر باز می‌زنید و زمان خود را صرف پرداختن به موضوعات بی‌اهمیتی می‌کنید که تأثیری بر رسیدن به مقاصد تان ندارند بلکه شما را از اهداف اصلی زندگی دور و درگیر حاشیه‌های متعدد می‌کنند.

موافقت و تأیید برای سقط جنین
✍️ اگر در رؤیا مشاهده کردید که با سقط کردن جنین داخل شکمتان موافقت نموده‌اید، تردید ندارید, از تصمیم و عملکرد خود راضی هستید در حدی که خودتان برگه‌های مرتبط با آن را امضا و موافقتتان را اعلام کردید، نشان دهنده‌ی نامیمون بودن این خواب است و خبر از رویدادها و رخ‌دادهای محنت‌آور و بدی می‌دهد که حاصل تصمیمات و اقدامات عجولانه شما خواهد بود.

سقط جنین در مردان
دیدن عمل سقط جنین در مرد چند تفسیر دارد.

تعبیر اوّل:می‌توان این‌طور تفسیر نمود که باید بیش از این‌ها به سلامتی جسمی و روحی زنان نزدیک به خود، توجه کند. زیرا زنان خانواده‌ی او مانند دختر،همسر، خواهر و یا مادر حتی زنان خویشاوند در آینده‌ای نزدیک ممکن است دچار بیماری و مشکلاتی شوند که باعث بد‌تر شدن اوضاع گردد. پس صاحب خواب باید با پیگیری‌های مداوم و جویایی احوالشان، به آن‌ها یاری رساند و در جهت بهبود شرایط اقدامات لازم را به انجام برساند.

تعبیر دوّم: بیانگر این است که شما عملی را مرتکب شدید که به خاطر آن شدیداً احساس گناه می‌کنید و این موضوع احتمال زیاد در رابطه با شریک احساسیتان برمی‌گردد. نشان از خیانت، دلخور کردن و رنجاندن طرف مقابل است که از آن پشیمان هستید و آرزو می‌کنید کاش هرگز این‌کار را انجام نمی‌دادید.

تعبیر سوّم: نشانگر بروز مشکلات مالی و فشار‌هایی است که از سمت شغل و کسب و کارتان به شما تحمیل می‌گردد. همچنین افزایش وام و بدهی‌های زیاد شما را در مضیقه قرار خواهد داد.


سقط جنین برای زن باردار
اگر زن آبستنی در خواب دید که جنین خود را سقط نمود و یا از بین می‌برد، به هر شیوه و از هر طریق، فرقی ندارد. در هر صورت مثل یک هشدار و یا پیام آگاهی‌دهنده در ارتباط با سلامت فرزند داخل شکم اوست که مستقیماً به سلامت خودش بستگی دارد پس باید نسبت به خودش التفات بیشتری داشته باشد تا درنهایت جنین نیز سالم به‌دنیا بیاید. باید احساسات منفی، تنش و اضطراب را از خود دور کرده به این ترتیب از بحران‌های احتمالی جلوگیری نموده و با خیال آسوده‌تری دوره‌ی حاملگیش را از سر می‌گذراند.

سقط جنین در دختر و یا زن جوان
اگر زن جوان و کم سن و سالی در خواب خود مشاهده کرد که تصمیم دارد چنین داخل شکمش را سقط کند و از بین ببرد اما به ناگاه از تصمیمش منصرف می‌شود، تردید پیدا می‌کند و یا آن را برای مدتی به تعویق می‌اندازد، نمایانگر دو راهی ای است که پیش پای او در رابطه با ازدواج است. که او به علت شک و دو‌دلی هنوز موفق به گرفتن تصمیمی قطعی درباره‌ی تشکیل زندگی مشترک با آن مرد، نشده است. همچنین می‌تواند به خودی خود هشداری برای صاحب خواب باشد که فرد مقابل را بهتر و بیشتر بشناسد و در تصمیم خود شتاب‌زده عمل نکند.


فرآیند و مراحل سقط جنین
اگر شخصی در خواب مشاهده کرد که ناظر و شاهد مراحل سقط جنینش می‌باشد، نشانگر عدم پیروزی، ضعف و ناتوانی او در غلبه بر معضلات و مشکلات زندگیش می‌‌باشد که او را سر‌خورده نموده و اعتماد بنفس را از او می‌گیرد در نتیجه برنامه‌ریزی‌ها و نقشه‌هایش برای آینده، کارایی لازم را نخواهد داشت و به اصلاح، تیرش به سنگ خواهد خورد. تمام این عواطف منفیِ صاحب خواب نسبت به خودش، محتمل از یک انسان منشأ می‌گیرد و فردی عامل مغلوب گشتن‌ها و شکست‌های او در راه رسیدن به مقاصدش می‌باشد که ضعف‌های او را بزرگ جلوه داده و از سر‌گشتگی او در برابر مسائل خوشحال می‌گردد.

آگاهی به عواقب سقط جنین
اگر فردی در خواب دید که در هنگام تصمیم‌گیری برای از بین بردن جنین داخل شکم خود، به ناگاه از تصمیمش منصرف گردیده و به‌طور کامل از نتایج ناگوار و منفی حاصل از آن آگاه شد و از عملکرد گذشته‌اش نادم و پشیمان گشت، نشانگر این است که اتفاقات و رویداد‌های غیر‌منتظره و پیش‌بینی نشده‌ای در انتظار صاحب خواب است، که شرایط فعلی زندگی او را برای مدتی تغییر می‌دهد، احوالاتش را دگرگون ساخته و تا زمانی نا‌معلوم، فرد را از مسیر و راه معمول زندگی خارج می‌سازد. این خواب هشدار می‌دهد که مشاهده گر نباید به همه چیز سریع دلبسته و وابسته گردد بلکه باید ناهمواری مسیر را درک کند و متغیر بودن شرایط را بپذیرد زیرا فقط به این طریق می‌تواند پذیرش خود را نسبت به موقعیت‌های جدید افزایش دهد و از هر لحظه‌ی زندگی، چه بر وفق مرادش باشد و چه نه، نهایت استفاده را ببرد.


جراح بودن و انجام دادن عمل سقط جنین
اگر در عالم رؤیا دانستید که جراح هستید و اقدام به عمل سقط جنین کرده تا یک زن باردار را ازدست فرزند داخل شکمش خلاص کنید و به آبستن بودنش پایان بخشید، به این معناست که شما در آینده با مشکلات و اتفاقات جدیدی در زندگی رو‌به‌رو می‌شوید که این مصائب روی شغل، کسب و کار و در زمینه‌ی فعالیت کاری شما تأثیر منفی به‌جا خواهد گذاشت. اما برای غالب شدن بر مسائل زندگیتان باید هشیارانه دست به عمل بزنید، ناامید و مأیوس نگردید و به‌دنبال نتیجه‌ی شتاب‌زده نباشید. به خودتان فرصت شناخت و بعد پیدا کردن را‌ه‌حل برای بر‌طرف نمودن وخامت اوضاع را بدهید. از شرایط به نفع خود استفاده کنید و تجربیاتتان را بالا ببرید تا ما‌حصل آن انشالله پیروزی و موفقیت‌های بیشتری را برایتان به ارمغان بیاورد.


آماده گشتن برای عمل سقط جنین
این خواب بیانگر این است که شما در زندگی شخصی می‌کوشید تا خودتان را مقابل دیگران به اثبات برسانید و برای این‌کار از هیچ تلاشی فرو‌گذار نمی‌کنید. برای شما اهمیت زیادی دارد که دیگران درباره‌اتان چه قضاوت و فکری می‌کنند و چقدر مورد پسند‌ آن‌ها هستید. پس برای راضی نگه داشتن و جلب توجه‌اشان دست به انجام کار‌هایی بدون منطق می‌زنید که نه تنها برای شما سودی ندارد بلکه برای آن اشخاص هم منفعتی نخواهد داشت و حتی شاید موجب ضرر و زیان در زندگی شما و آن‌ها گردد. به این‌گونه است که مسئولیتتان سنگین شده و مشکلات و مصائب به شما روی می‌آورند.

اصرار خانواده بر سقط جنین
اگر در خواب ببینید که خانواده‌اتان به شدت بر اینکه جنین داخل شکمتان را سقط کنید اصرار می‌ورزند و پافشاری می‌کنند، بیانگر این است که شما به‌زودی از افراد بسیار نزدیک زندگیتان قطع امید خواهید کرد. دیگر از آن‌ها انتظاری نخواهید داشت و به‌کلی ذهنیت شما درباره‌اشان تغییر می‌کند. زیرا رفتار و کردار آن‌ها شما را از راه رسیدن به مقاصد و کار‌های مورد پسندتان دور خواهد کرد، انگیزه را از شما گرفته و موجب ایستایی و توقف موقتی در پیش‌برد موفقیت و پیروزی شما خواهد شد. همچنین روابط شما با اطرافیان را نیز تحت تأثیر قرار می‌دهد.


اصرار همسر بر سقط جنین
اگر شخصی در خواب دید که شوهرش تمایل زیادی بر سقط جنین داخل شکم او دارد و تلاش می‌کند تا زن را مجاب کند، بیانگر این است که شوهر این زن، در عالم واقع نیز ارتباط خوبی با همسرش ندارد، به او بی‌توجهی نموده و تلاشی برای ایجاد رابطه‌ای صمیمی و عاشقانه نمی‌کند. همچنین به معنای این است که زن در زندگی نسبت به همسر و اتفاقات پیرامونش دچار تردید، شک و دودلی شده و نمی‌تواند درست را از غلط، خوب را از بد تشخیص دهد.

سقط جنین در بیمارستان
✍️ اگر در خواب دیدید که در بیمارستان سقط جنین را انجام دادید، نشان‌دهنده‌ی مورد تهدید قرار گرفتن سلامتی و به معنی ضعف جسمانی می‌باشد که خبر از فشار و بار سنگینی می‌دهد که به تنهایی آن را حمل می‌کنید اما لازم است گاهی بار خود را زمین بگذارید و نفسی تازه کنید. همچنین نشانگر این است که برای سلامتی بیشتر باید زیر نظر پزشک باشید و خودتان را مدتی از استرس و تنش دور کنید.

سقط جنین در اتوبوس
✍️ اگر در خواب خود مشاهده کردید که در اتوبوس جنینتان سقط شد، تعبیرش این است که شما به‌طور موقت در مسیر رسیدن به مقاصد خود متوقف شده‌اید، هیچ چیز آن‌طور که انتظارش را دارید پیش نمی‌رود و انگیزه‌ی خود را از دست داده‌اید. اطرافیانتان با زخم زبان‌ سعی در عقب انداختن شما در راه رسیدن به آمال و آرزوهایتان دارند و اگر حرکت نکنید و دوباره شانس خود را امتحان نکنید تمامی زحماتتان به باد خواهد رفت.


سقط جنین در سفر
✍️ اگر در زمان سقط جنین، شما در مسیر سفر بودید، نشانگر این است که توقعتان از خود بسیار بالا‌تر از سطح توانایی‌های شماست پس باید خودتان را بهتر بشناسید، ضعف‌های خود را بپذیرید و به‌جای انتخاب اهداف دور از دسترس و ناممکن، اهدافی معقول و منطقی را مطابق شرایط و وضعیتتان برگزینید تا در این راه مأیوس و نا‌امید نگردید.

سقط جنین در خانه
✍️ اگر در رؤیای خویش مشاهده کردید که در خانه سقط جنین نمودید، بیانگر ایجاد اختلاف بین شما و یکی از اعضای خانواده‌اتان می‌باشد که اگر تصمیم به حل، رفع و رجوع آن نگیرید، درگیری حاد‌تر خواهد شد. این موضوع باعث به‌وجود آمدن محیطی سرشار از تنش و اضطراب برای شما می‌شود پس برای دوری از آسیب‌های روانی، سریع‌تر چاره‌ای بی‌اندیشید زیرا این دعوا‌ها بر روی روابط دیگر اعضای خانواده نیز مؤثر خواهد بود.

سقط جنین در خیابان
✍️ اگر در خیابان تنها بودید و به ناگاه فرزندتان سقط شد، نشانگر این است که دوستان نزدیک شما با رفتار‌ها و گفتار‌های نامناسب روح شما را خدشه‌دار کرده و باعث دلخوری و شکستن قلبتان شده‌اند. این موضوع سبب شده تا شما دیگر به سختی بتوانید به کسی اعتماد کنید و در زمینه‌های مختلف روی کسی حساب باز کنید پس ترجیح دادید تا تنهایی و گوشه نشینی را پیش بگیرید تا از شر نزدیکانتان در امان بمانید و ذهن آرامی داشته باشید.

سقط جنین بدون احساس درد
✍️ اگر در خواب ببینید که جنین خود را بدون هیچ درد و احساس خاصی سقط نمودید، نشانگر این است که شما فردی قوی و محکم هستید که در زندگی به هیچ‌کس جز خودتان تکیه نمی‌کنید و مشکلات را لا‌ینحل نمی‌بینید بلکه از موانع عبور می‌کنید و آن را زمینه‌ی موفقیت خود می‌سازید. اما این خواب هشدار‌ می‌دهد که نباید به خود غره شوید و احساس کنید دیگر به کمک و مشورت افراد با تجربه‌تر از خود نیازی ندارید. چون در غیر این‌صورت تصمیمات خام شما باعث بروز اتفاقات بد در زندگی و نتایج ناخوشایند می‌شود. پس سعی کنید موضوعات خود را با فردی قابل اعتماد در میان بگذارید.

سقط جنین همراه با خون‌ریزی و درد
✍️ اگر در خواب دیدید که سقط جنین همراه با درد و خونریزی فراوان صورت گرفت بیانگر این است که به‌زودی اخبار خوشی را دریافت می‌کنید، رزق و روزی در زندگیتان زیاد و از نعمات بی‌شمار خداوند بهره‌مند خواهید شد.

سقط جنین مداوم
✍️ اگر در خواب دیدید که به‌طور مداوم و پشت سر‌ هم سقط جنین در شما صورت می‌گیرد، نشانگر این است که شما به‌خاطر ترس و موانع ذهنیتان همیشه از انجام کار‌های جدید هرچند باعث پیشرفتتان شود می‌هراسید و همین باعث شده تا فرصت‌های خوب زندگی را مغتنم ندانید و بدون پذیرفتن ریسک، خودتان را فردی مغلوب و شکست خورده بدانید. اما باید دست روی زانو‌های خود بگذارید و یک‌بار برای همیشه بزدلی را کنار گذاشته و با جرأت بیشتری دست به انجام کار‌های جدید بزنید.

مورد ضرب و شتم قرار گرفتن و سقط نوزاد
✍️ اگر در عالم رؤیا مشاهده کردید که مورد ضرب و شتم قرار گرفته‌اید و همین امر سبب سقط جنین داخل شکمتان گردید، نشان‌دهنده‌ی این است که شما فردی از خود راضی و خودرأی هستید که به جز نظر و ایده‌های خود، پیشنهادات اشخاص دیگر را بر نمی‌تابید و دائماً با اطرافیان در بحث و جدل هستید. همین موضوع باعث شده تا دیگران از اطرافتان پراکنده شوند و تمایلی به برقراری ارتباط با شما نداشته باشند. اما برای راحت‌تر زندگی کردن در کنار مردم، باید انعطاف پذیر‌تر باشید و با کار‌های خودخواهانه‌ی خود دوستی‌ها را تبدیل به دشمنی نکنید.​
 

مانا،

Guest
خدایااااا میشه کلا هیچ خوابی نبینم حتی صادقانه?تلسیدم
 

بالا