درد هنگام استراحت ?

• شروع کننده موضوع Yas7678
  • تاریخ شروع

Yas7678

Guest
سلام شبتون بخیر.. خانوما من پارسال دی ماه سقط کردم.. دقیق یادم نیست قبل از بارداری یا بعد از سقط بود ک این مشکل برام بوجود اومد.. من موقعی ک میخوام استراحت کنم شبا زانوهام تا مچ پاهام درد میگیره دردش مثل خستگی نمیدونم دقیق چطور بگم میشه بگین برای چی اینطور میشم.. من زیاد سر پا نیستم تحرک دارم اما ن خیلی ک پاهام درد بگیره

استارتر
استارتر

Yas7678

Guest
موقع خواب ایقد پاهام تکون میدم تا خوابم بگیره

مژده

Guest
عزیزم اینو بهش میگن سندرم پاهای بی قرار
باید بلند شی قدم بزنی

استارتر
استارتر

Yas7678

Guest
احتیاج هست برم دکتر؟؟ چ دکتری برم؟

استارتر
استارتر

Yas7678

Guest
البته اینم بگم من قبل از ازدواج خیلی فعالیت داشتم از صبح تا عصر دانشگاه بعدم می اومدم خونه خسته می خوابیدم یکی دوساعت بعدش.. امکان داره چون تحرک ندارم دلیلش این باشه؟؟ اینم بگم ک وقتایی ک خیلی خسته ام موقع چون تا میرم تو رخت خواب زود چشام گرم میشه دردی ندارم

مژده

Guest
احتیاج هست برم دکتر؟؟ چ دکتری برم؟
اگر خیلی اذیت میشی برو دکتر وگرنه واجب نیست
دلایل خیلی زیادی داره از مصرف دارو و خوردن قهوه گرفته تا کمبود آهن

هر موقع شب موقع خواب اینطوری شدی از تخت بیا بیرون چند دقیقه قدم بزن برگرد بخواب

مژده

Guest
البته اینم بگم من قبل از ازدواج خیلی فعالیت داشتم از صبح تا عصر دانشگاه بعدم می اومدم خونه خسته می خوابیدم یکی دوساعت بعدش.. امکان داره چون تحرک ندارم دلیلش این باشه؟؟ اینم بگم ک وقتایی ک خیلی خسته ام موقع چون تا میرم تو رخت خواب زود چشام گرم میشه دردی ندارم
نه عزیزم ربطی به فعالیت نداره

استارتر
استارتر

Yas7678

Guest
اگر خیلی اذیت میشی برو دکتر وگرنه واجب نیست
دلایل خیلی زیادی داره از مصرف دارو و خوردن قهوه گرفته تا کمبود آهن

هر موقع شب موقع خواب اینطوری شدی از تخت بیا بیرون چند دقیقه قدم بزن برگرد بخواب
من اصلا قهوه نمی‌خورم فولیک اسید میخورم و قرص کم کاری تیروئید و ویتامین دی دیگه قرصی نمی‌خورم.. حتی الانم ک دراز کشیده ام درد دارم چطور بگم درد نیس انگار خسته ان پاهام..

مژده

Guest
چند ماه پیش آزمایش دادم کمبود ویتامین دی دارم.. دلیلش این نیست؟
دقیق نمیدونم عزیزم دکتر باید تشخیص بده چون دلایل زیادی داره ولی میدونم چی میگی، یه حس بی قراری توی پاهات میاد دوست داری هی تکونشون بدی. حس میکنی پاهات مور مور میشه
منم اینطوری میشم ولی نه همیشه، شاید 2-3 ماه یکبار اینطور بشم
اگر هر روز اینطوری میشی به نظرم یه سر برو دکتر

استارتر
استارتر

Yas7678

Guest
دقیق نمیدونم عزیزم دکتر باید تشخیص بده چون دلایل زیادی داره ولی میدونم چی میگی، یه حس بی قراری توی پاهات میاد دوست داری هی تکونشون بدی. حس میکنی پاهات مور مور میشه
آره دقیقا.. من هر شب اینطورم طوری ک وقتی پاهامو زیاد تکون میدم شوهرم شاکی میشه. حتما میرم ممنون عزیزم

استارتر
استارتر

Yas7678

Guest
ببخشید مژده جون میگم باید دکتر عمومی برم یا متخصص!؟ اگه متخصص.. متخصص چی؟؟

استارتر
استارتر

Yas7678

Guest
حدود 1 یا 2 پیش دست چپم بیقرار بود خیلی اذیت بودم از کتف تا مچ دستم.. دکتر گفت علتش کمبود ویتامین دی هست.. من حتی ام آر ای هم دادم دکتر گفت سالمی

بالا