دختربرادرم?

• شروع کننده موضوع فرششته
  • تاریخ شروع

فرششته

Guest
۵ماهوچهارروزشه زیادسرماخورده میشه الان حدود یک ماهیی هست ک سرفه هاش قط نمیشه وخس خس سینه داره متخصص هم چنبار بردنش.بچم خیلی خوب شیر میخورد ??الان یکی دوهفتس بدقلقی میکنه شیرنمیخوره زنداداشم صب باگریه اومدخونه مامانم ک این دیگه ازدیشب شیرنمیخوره دیروز بعداظهرم بردش پیش این خانمای قدیمی ک ب اصطلاح لوزه یانمیدونم کام بچه رومیکشن بالا ولی بهتر نشده الان میگه بیاین ببریمش بندی کسی تجربه ای داره چیکارش کنیم طفلکو???

Nilay2004

Guest
پیش یه متخصص بهتر ببرن خب
چرا پیش این قدیمیا میبرین وقتی هیچی سرشون نمیشه یهو بیشتر آسیب میزنن بهش اخه

آیلا

Guest
شاید دندون در میاره که بی اشتها شده است چیزا عادیه نگران نباشین

همیشه سرش کلاه بزارین تا کم کم خس خس سینه هم خوب بشه

استارتر
استارتر

فرششته

Guest
چندبار بردنش متخصص انقدردارو خورده دیگه طفلک من میگم واسه همون ازشیرم زده شده شاید?
پیش یه متخصص بهتر ببرن خب
چرا پیش این قدیمیا میبرین وقتی هیچی سرشون نمیشه یهو بیشتر آسیب میزنن بهش اخه

استارتر
استارتر

فرششته

Guest
اصلا یجورعجیبی شیرنمیخوره من خودم صب خونه مامانم دیگه پاشدم لعاب برنج درست کردم دادم گفتم غش نکنه الانم زنگ زدم میگه همچنان شیرنمیخوره گفت میخوان فرنی درست کنن بدن بهش بچم انقدخوب شیر میخورد تاالان عذاخورشم نکرده بود زنداداشم?
شاید دندون در میاره که بی اشتها شده است چیزا عادیه نگران نباشین

همیشه سرش کلاه بزارین تا کم کم خس خس سینه هم خوب بشه

آتی جان

Guest
۵ماهوچهارروزشه زیادسرماخورده میشه الان حدود یک ماهیی هست ک سرفه هاش قط نمیشه وخس خس سینه داره متخصص هم چنبار بردنش.بچم خیلی خوب شیر میخورد ??الان یکی دوهفتس بدقلقی میکنه شیرنمیخوره زنداداشم صب باگریه اومدخونه مامانم ک این دیگه ازدیشب شیرنمیخوره دیروز بعداظهرم بردش پیش این خانمای قدیمی ک ب اصطلاح لوزه یانمیدونم کام بچه رومیکشن بالا ولی بهتر نشده الان میگه بیاین ببریمش بندی کسی تجربه ای داره چیکارش کنیم طفلکو???
عزیزم خب گاهی بچه شیر نمیخوره... ترس نداره...
خس خس سینه رو هوای خونه رو مرطرب نگه دار...

آیلا

Guest
اصلا یجورعجیبی شیرنمیخوره من خودم صب خونه مامانم دیگه پاشدم لعاب برنج درست کردم دادم گفتم غش نکنه الانم زنگ زدم میگه همچنان شیرنمیخوره گفت میخوان فرنی درست کنن بدن بهش بچم انقدخوب شیر میخورد تاالان عذاخورشم نکرده بود زنداداشم?
عادیه عزیزم یا مریض شده یا همونی که گفتم میخواد دندون دربیاره که اونم قبلش تب میاره و بچه رو بیش از حد بی اشتها می‌کنه

در حد یه قاشق یه قاشق هر یه ساعت یه بار بدین که آب بدنش کم نشه

ماری?

Guest
عناب سه پستون چهار تخمه بزار تو قوری آب جوش بریز روش بزار دم بیاد بعد آب روش با قاشق کم کم بهش بده زود خوب میشه

استارتر
استارتر

فرششته

Guest
عناب سه پستون چهار تخمه بزار تو قوری آب جوش بریز روش بزار دم بیاد بعد آب روش با قاشق کم کم بهش بده زود خوب میشه
فقط تخم به جوشوندیم دایم بابارهنگ چندبارولی اصلا فایده نکرده?

ماری?

Guest
سه پستون نشنیدم چیه؟
البته خشکش توعطاری پیدا میشه
Screenshot_۲۰۲۳-۰۱-۲۹-۱۷-۴۹-۵۱-۳۲۳_com.google.android.googlequicksearchbox.jpg
بگما خشکش قهوه ای هست تقریبا عطاری بری بهت میده

سلطااااانم

Guest
سلام خوبی؟ چخبر؟دلم براتون تنگ‌شده.
نگران نباش شاید داره دندون درمیاره.
پسر دوست منم اینجوریه هیچی‌نمیخوره چند روز پیش پیشش بودیم دوستم میگفت از دیشب هیچی‌نخورده

استارتر
استارتر

فرششته

Guest
سلام قربونت
سلام خوبی؟ چخبر؟دلم براتون تنگ‌شده.
نگران نباش شاید داره دندون درمیاره.
پسر دوست منم اینجوریه هیچی‌نمیخوره چند روز پیش پیشش بودیم دوستم میگفت از دیشب هیچی‌نخورده
منم دلم تنگ شده یکیتونو میبینم چشام قلبی میشه??نمیدونم میترسم براسرفه هاش بچه کوچیکه میگم خدانکرده طوریش نشه...

سلطااااانم

Guest
سلام قربونت

منم دلم تنگ شده یکیتونو میبینم چشام قلبی میشه??نمیدونم میترسم براسرفه هاش بچه کوچیکه میگم خدانکرده طوریش نشه...
نه بابا پسر دوستم ۸ماهشه تقریبا همسن برادرزادته نگرانی نداره عادیه .
سعی کنید بیرون نبرینش هوای خونه مرطوب نگه دارید

بالا