داستان حاجت روایی از امام رضا

ونوس ۱۳۶۶

کاربر جدید
اگه حاجتی از، امام رضا داشتین و براورده شده و یا مریض بودین خودتون یا اطرافیانتون و شفا گرفتین بیاین تعریف کنین

ریتا

⭐کاربر برتر⭐
یبار داشتم ی غلطی میکردم که اگه مامانم میفهید به معنای واقعی کلمه کارتن خواب شده بودم...از امام رضا خواستم بهش گفتم من بلد نیستم چجوری تمومش کنم یکاری کن مامانم بفهمه و هیچی بهم نگه... همون مشهد بودیم مامانم قضیه رو فهمید و تو حرم امام رضا باهام حرف زد ولی خیل اروم...اصلا برگام

استارتر
استارتر

ونوس ۱۳۶۶

کاربر جدید
یبار داشتم ی غلطی میکردم که اگه مامانم میفهید به معنای واقعی کلمه کارتن خواب شده بودم...از امام رضا خواستم بهش گفتم من بلد نیستم چجوری تمومش کنم یکاری کن مامانم بفهمه و هیچی بهم نگه... همون مشهد بودیم مامانم قضیه رو فهمید و تو حرم امام رضا باهام حرف زد ولی خیل اروم...اصلا برگام
عزیزم برای منم دعا کن خیلی روزهای سختی رو میگذرونم انگار تمام درها به رو بسته شده هرچی تلاش می‌کنم خدا دری به روم باز نمی کنه امام رضا هم جوابی نمیده

ریتا

⭐کاربر برتر⭐
عزیزم برای منم دعا کن خیلی روزهای سختی رو میگذرونم انگار تمام درها به رو بسته شده هرچی تلاش می‌کنم دری به روم باز نمی کنه
عزیزم ... داستان منم مال خیلی قبل پیشه! الان منم انقدر غرق گناه شدم که اووووو ولی انشاالله مشکلات شما هم حل شه . خدا هوای بنده هاشو داره

بالا