دارم میرم خالامو بردارم💃💃💃

Amily

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
داریم میریم عطاری یک مایعی به صورتم بزنه خالام از بین بره هم ذوق دارم هم استرس که گود نشه یا جاش نمونه...البته چند تا از فامیلامون رفتن میگن خیلی خوبه کارش
ایشالا خوشگل بشم😁😍

Kiana

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
معدلت چند شد اخرش؟

Kiana

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
داریم میریم عطاری یک مایعی به صورتم بزنه خالام از بین بره هم ذوق دارم هم استرس که گود نشه یا جاش نمونه...البته چند تا از فامیلامون رفتن میگن خیلی خوبه کارش
ایشالا خوشگل بشم😁😍
مبارکه

بشنو

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
ایشالا خوشگل بشم😁😍
گود بشه بهتر از خاله برو بسلامتی😂

Aviva

کاربر جدید
ایشالا خوشگل بشم😁😍
میشه بپرسی بینم چه مایعیه؟
آخه منم تو صورتم دو سه تا خال دارم خوشم نمیاد

hendoone

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
مایع بماله؟؟؟
اسمشو بپرس اگه جواب داد بهمون بگو
من خالامو سوزوندم خوب جواب گرفتم

سارای

⭐کاربر ویژه⭐
مامان من چن سال پیش انجام داد
اصن گود نمیشه و جاش نمیمونه
خیلی خوبههه...

سید منصوره موسوی میرکلایی

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
با سلام خدمت دوست عزیزم به نظرمن با متخصص پوست مشورت کنید
. قبل از برداشتن خال باید توسط پزشک یا متخصص پوست معاینه شود . پزشکان قادر خواهند بود که به شما بگویند که خال خوش‌خیم است یا بدخیم ، همچنین روش‌های درمانی مناسبی نسبت به وضعیت شمارا به شما پیشنهاد می‌دهند .

عموماً خال‌ها خوش‌خیم هستند . به‌هرحال داشتن علائمی مانند خارش ، خونریزی ، تغییر در اندازه و رنگ می‌تواند نشانه بدخیم بودن آنها باشد . در صورت بدخیم بودن باید در اولین فرصت برداشته شود .

درصورتی‌که خال خوش‌خیم باشد خطرناک نیست و الزامی برای برداشتن آن وجود ندارد اما به‌هرحال بسیاری از افراد به دلایل زیبایی خال را برمی‌دارند

استارتر
استارتر
Amily

Amily

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
عطاری ؟؟؟ عع مطمئنه کارش ؟؟
چ خوب
منم خال دارم همسرم میگه با لیزر برداریم
میشه اسم محلول رو بپرسی
عطاری نبود اشتباه فهمیده بودیم درمانگاه بود یه چیزی زد روی خالام گفت چون بزرگه احتمالا باید چند بار بیای اسم محلولش رو هم نگفت 😬

ملیحه

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
عطاری نبود اشتباه فهمیده بودیم درمانگاه بود یه چیزی زد روی خالام گفت چون بزرگه احتمالا باید چند بار بیای اسم محلولش رو هم نگفت 😬
ینی با لیزر نزد ؟
چند گرفت ؟

بالا