خوشبحالت خدا 🥺🥺🥺❤

Melody

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
1719835474500.png

استارتر
استارتر
Melody

Melody

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
چطور شده به ته خط رسیدی ؟ حتما یه انتخاب اشتباه یه حرکت غلطی کردی که به ته رسیدی دیگه (خودمم همینما . فقط تو رو نمیگم)
خوب دبگه مثلا همین ک راهو اشتباه میریم میرسیم ب بن بست

سید منصوره موسوی میرکلایی

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
با سلام خدمت دوست عزیزم انشاءالله که حالت خوبه امیدوارم که همیشه در کارهایت موفق باشی دوست خوبم عصرت به خیر
خدایا خوش به حالت
درآن بالاها نشسته ای نه عزیزی از دست داده ای ....
نه منتظر امدن کسی هستی‌...
ونه غم از دست دادن کسی دلت را پرآشوب میکند.....
چه زیبا گفت شریعتی :
خدایا تو را چه کسی در آغوش میگیرد که اینگونه آرامی

ملیحه

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
خوب دبگه مثلا همین ک راهو اشتباه میریم میرسیم ب بن بست
آره . پس خدا از تو که بنده‌ش هستی ، آفریده‌ش هستی ناراحت میشه بخاطر اشتباهاتت . بخاطر راه درستی که باید میرفتیم ولی پامونو یجا کج کردیم و تا ته هی داریم کج میریمو و یقه‌ی خدا رو میگیریم میگیم کجا اشتباه کردیم !

خدا به ما عقل داده و اگر اشتباه کردیم ، دیگه کاری نداره . میگه من راه و چاه رو نسون دادم . دیگه شما با چشم باز میرید میفتید تو چاه ، مقصر من نیستم 😹

کلا نباید و نباید از خدا گِلِگی کنیم . مقصر اول و آخر خودمونیم و گذشتگانمونن

استارتر
استارتر
Melody

Melody

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
آره . پس خدا از تو که بنده‌ش هستی ، آفریده‌ش هستی ناراحت میشه بخاطر اشتباهاتت . بخاطر راه درستی که باید میرفتیم ولی پامونو یجا کج کردیم و تا ته هی داریم کج میریمو و یقه‌ی خدا رو میگیریم میگیم کجا اشتباه کردیم !

خدا به ما عقل داده و اگر اشتباه کردیم ، دیگه کاری نداره . میگه من راه و چاه رو نسون دادم . دیگه شما با چشم باز میرید میفتید تو چاه ، مقصر من نیستم 😹

این ک آدم عوضی قسمتم شد ک من گناه نکردم پامم کج نذاشتم گناهم نکردم قسمتم این شد نمیدونم تاوان چی بود پس میدم بعد چرا تمومم نگیشه این تاوان
کلا بعضی آدمها از اول خلقتشون همیشه بدبختن و انکارم نمیشه کرد منی که یه عمر تلاش کردم و جنگیدم ک خوشبخت باشم ولی سهمم از دنیا فقط درد و غم و غصه بود

استارتر
استارتر
Melody

Melody

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
با سلام خدمت دوست عزیزم انشاءالله که حالت خوبه امیدوارم که همیشه در کارهایت موفق باشی دوست خوبم عصرت به خیر
خدایا خوش به حالت
درآن بالاها نشسته ای نه عزیزی از دست داده ای ....
نه منتظر امدن کسی هستی‌...
ونه غم از دست دادن کسی دلت را پرآشوب میکند.....
چه زیبا گفت شریعتی :
خدایا تو را چه کسی در آغوش میگیرد که اینگونه آرامی
دقیقا خوب گفته 🌹

ملیحه

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
این ک آدم عوضی قسمتم شد ک من گناه نکردم پامم کج نذاشتم گناهم نکردم قسمتم این شد نمیدونم تاوان چی بود پس میدم بعد چرا تمومم نگیشه این تاوان
کلا بعضی آدمها از اول خلقتشون همیشه بدبختن و انکارم نمیشه کرد منی که یه عمر تلاش کردم و جنگیدم ک خوشبخت باشم ولی سهمم از دنیا فقط درد و غم و غصه بود
خودت انتخاب کردی ؟ تحقیقِ ۱۰۰ درصدی کردی برای انتخابت ؟ با عقلت بله گفتی یا با احساست ؟

ولی ملودی من اصلا تاوان رو قبول ندارم !!!

استارتر
استارتر
Melody

Melody

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐

منظورم اینه من خدارو ناراحت نکردم پامو هم کج نذاشتم ک خدا ازم ناراحت باشه راهی ک رفتم تهش بن بست بود
تو این راه هزار بلا سرم اومد خدا ب دادم نرسید هر چی صداش زدم
الان ب ابن نتیجه رسیدم ک خدا هبچ کار نمیکنه برام خودم باید برای نجات خودم کاری کنم

ملیحه

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
منظورم اینه من خدارو ناراحت نکردم پامو هم کج نذاشتم ک خدا ازم ناراحت باشه راهی ک رفتم تهش بن بست بود
تو این راه هزار بلا سرم اومد خدا ب دادم نرسید هر چی صداش زدم
الان ب ابن نتیجه رسیدم ک خدا هبچ کار نمیکنه برام خودم باید برای نجات خودم کاری کنم
منظورم از کج گذاشتن پا ، خدای نکرده کار بد و زشت نیست که ! منظورم اینه که خدا به عقلت انداخته که سمت راستو بری ، تو بر حسب دلت سمت چپو میری ! و این ینی کج گذاشتن پا و راه کج رفتن

نه واقعا اینطور نی !!! مگه استغفرالله خدا سر جنگ داره باهات که بخواد تلافی کنه ! خدا تا یه جایی ما رو هدایت میکنه و میسپره به عقل . عقلی که واسه همه هم در ابتدا یکسان داده

استارتر
استارتر
Melody

Melody

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
منظورم از کج گذاشتن پا ، خدای نکرده کار بد و زشت نیست که ! منظورم اینه که خدا به عقلت انداخته که سمت راستو بری ، تو بر حسب دلت سمت چپو میری ! و این ینی کج گذاشتن پا و راه کج رفتن

نه واقعا اینطور نی !!! مگه استغفرالله خدا سر جنگ داره باهات که بخواد تلافی کنه ! خدا تا یه جایی ما رو هدایت میکنه و میسپره به عقل . عقلی که واسه همه هم در ابتدا یکسان داده
شاید
کاش تو اینجور مواقع میشد منطقی تصمبم کرفت متاسفانه سخته

بالا