خوب جواب اين مرتيكه ى بيكار غرغرو رو داد يا نه؟

Dela

Guest
يكى از پسراى علاف يه سايتى اينو نوشته:

زن بودن هم عجب چیزیه
برای کار همه جا زن میخوان ، مرد باشه پارتی یا سابقه کار لازمه ، کارشون هم سبکه فقط مرد باید سگدو بزنه
کاسب مهریه ، صد ها سکه طلا ، نداد هم راحت اموالش رو میگیرن یا میکننش تو گونی
لازم نیست کار کنن ، مرد بینوا مثل خر کار کنه اونم خونه داری و مهمونی ، خوش گذرونی و لذت بردن از زندگی
همش طلا و جواهر ، مرد بینوا هم فقط باید خرجش کنه
هیچ زنی بخودش نمیاد که این امتیاز ها رو بزاره کنار مگر اینه آدم باشه یا سنش بره بالا مجبور بشه
مگرنه تو نشد یکی دیگه ، پول باشه زن هم هست
مردم عادی همیشه ازت میپرسن شغلت چیه که به نسبت پولی که داری بهت احترام بزارن
حالا اونی که بخواد زنت بشه بماند
برای همین میرن سراغ پیرمرد ها چون میدونن این تو این سن حتما خونه و سرمایه داره میتونن داراییش رو بالا بکشن
:confused:
ولی ما تو همین جوونی پیر شدیم :(
پاسخ دوست مذكرش بهش:

زنم میشدی باز مینالیدی که چیه هی پریود میشیم هی باید كارگر ج ن س ى باشیم هی باید تو سری خور باشیم دیه مون چرا نصف مرداست ارثمون چرا یک سومه مرده چرا از شوهرمون یک هشتم ارث میبریم چرا سر کار میریم نگاه سنگین مردا همش رومونه......
کلا فقط مینالی
کار ندارید شغل ندارید سرمایه ندارید سرپناه ندارید خب دخترم که مشنگ نیست بیاد باهاتون ازدواج کنه کلی سختی بکشه می مونه همون خونه باباش میخوره میخوابه

پ ن: حالا خيلى هم جوابش خوب نبود ولى خوب حالش رو گرفت

خاموش

Guest
یه مشت نر بیشعور پس انداختن توی جامعه... اینا نگاهشون به مادر وخواهرشونم همینه دیگه
از یه مشت انگل بیش ازاین انتظاری نیست

پ ن:معذرت بابت متن اگر خیلی خشن بود چون عده ای حقشونه

دختر جذاب

Guest
قمه من کجاست؟؟؟
بدین میخوام برم این نرِ مرد نما رو به هفت روش سامورایی تیکه تیکه کنم?

Bita

Guest
جالبيش ميدونين چيه
ما زنها ميگيم همه سختي ها برا ماست حق و حقوقمونم كمتره مخصوصا ايران
مردا هم ميگن ما كار ميكنيم زنها ميخورن???
هيشكي راضي نيست

Man

Guest
مثلا خواسته جواب پسره رو بده ولی در اصل به خانم ها توهین کرده قصدشم همین بوده

ارام

Guest
یه مشت نر بیشعور پس انداختن توی جامعه... اینا نگاهشون به مادر وخواهرشونم همینه دیگه
از یه مشت انگل بیش ازاین انتظاری نیست

پ ن:معذرت بابت متن اگر خیلی خشن بود چون عده ای حقشونه
متاسفانه این مردها دست پرورده همین مادرو خواهرهایی هستن که اینجور تفکرات رو کردن تو مغزشون. من همیشه به مادرهای پسر دار و به خودم می گم تو رو خدا پسراتون رو طوری تربیت کنید که به زن و خانمشون احترام بزارن و با برخوردشون برا خودتون خدابیامرزی درست کنید.

بالا