خواهر شوهرهای بدجنسی نباشیم

• شروع کننده موضوع مااماان_ساامیاار
  • تاریخ شروع

ایسان۲۳۴

Guest
من شیر بهام زیاد بود .ولی خونواده ام تو خرید چیزای دیگ کم نزاشتن و همه چی خوبشو گرفتن .چند بار پدر شوهرم خواست سرکوفت بزنه ک همچین....بهشون ک دیگ جرات ندارن بگن
نه شیر بها ندادن گفتن رسم نداریم‌گداها?

آیلا

Guest
به کسی برنخوره ها ولی واسم جالبه اکثر کسایی که تو فضای مجازی اند در برابر این تاپیک ها و پست ها لایک نشون میدن ولی در دنیای واقعی اغلب عکس این موضوع رو شاهدیم... چرا این طوریه ؟ حالا نه صرفا داستان جهیزیه، هر مسئله ای ...
نه تو دنیای واقعی هم هست ولی خیلی انگشت شمار
یکی شوهر خودم پدرم تازه فوت کرده بود قبل اونم کلی خرج دوا درمون پدرم شده بود
نزاشت یکی از زمینای پدرمون و بفروشیم جهزیه بخریم گفت نمیخواد خودم میخرم

ایسان۲۳۴

Guest
چرا الان بدون‌مبل کسی کمرش عیب کرده؟
من الان چند بار به داداشم گفتم حق نداری برای هیچ گدوم از وسایل جهاز بری ب تو ربطی نداره
هر چی هم‌نبود بعدها میخرید ب عروسمونم گفتم الکی نخر ما خریدیم‌نو مونده یبارم استفاده نشده هر چی ضروریه بخر ، بعدها براتون کلی کادو میارن
بعضیا این همه درک و شعور شمارو ندارن عزیزم.

استارتر
استارتر

مااماان_ساامیاار

Guest
نه شیر بها ندادن گفتن رسم نداریم‌گداها?
ما هم اهل رشتیم رسم نداریم
صفر تا صد جهاز با عروسه
اما اونجوری هم نیستیم مثل اصفهانیا بگیم حتما نقره باشه

آذردخت

Guest
نه تو دنیای واقعی هم هست ولی خیلی انگشت شمار
یکی شوهر خودم پدرم تازه فوت کرده بود قبل اونم کلی خرج دوا درمون پدرم شده بود
نزاشت یکی از زمینای پدرمون و بفروشیم جهزیه بخریم گفت نمیخواد خودم میخرم
اخی عزیزم . خدا رحمت شون کنه . اره هستن ولی خیییلی کم ?

آیلا

Guest

هایدی

Guest
عروسمون هر مفدار جهیزیه میاره دست خود و خونوادش درد نکنه
قبول کنیم گرونیه
زخم زبون نزنیم
هیچ کی از نداشتن سرخ کن و ابمیوه گیری نمرده که داداش ما بخواد بمیره
ولی بعضی چیزا واقعا سوز داره .... آدم از زرنگی خانواده عروس حرصش میگیره

استارتر
استارتر

مااماان_ساامیاار

Guest
اما طرف من میگفتن تالار روباید پدر مادرت بگیره
اما شاباش کادو رو ما
خیلی بیشعورن
عروسی ب عهده خونواده پسره دیگه .. همونجور بنطرم ادم تو عروسی نباید سخت بگیره عروسیای سمت ما مجلله اما شوهرم اینا برای من یه عروسی ساده گرفتن
من چیزی نگفتم مهم نبود برام

nili

Guest
عروسی ب عهده خونواده پسره دیگه .. همونجور بنطرم ادم تو عروسی نباید سخت بگیره عروسیای سمت ما مجلله اما شوهرم اینا برای من یه عروسی ساده گرفتن
من چیزی نگفتم مهم نبود برام
ما هم دقیقا همه چیز جهاز با عروسه کلا انگار بد میدونن چیزی رو داماد بگیره و ...
ولی خونه و جشن عروسی با داماد

Dela

Guest
عروسمون هر مفدار جهیزیه میاره دست خود و خونوادش درد نکنه
قبول کنیم گرونیه
زخم زبون نزنیم
هیچ کی از نداشتن سرخ کن و ابمیوه گیری نمرده که داداش ما بخواد بمیره
من خودم خواهرشوهرم ولى خواهرشوهر يا هركس ديگه غلط ميكنه يه كلمه در مورد جهيزيه حرف بزنه

جهيزيه اسباب دست خود عروسه و به هيچ كسى ربطى نداره حتى به داماد?كم بودنش فقط كار عروس رو سخت تر ميكنه كه باز اونم به كسى ربطى نداره

بعدم ما چه مسلمونايى هستيم كه اينجور جاها از پيامبرمون الگو نميگيريم؟ مگه تو كتابامون نخونديم كه پيامبر همون موقع مهريه دخترش رو گرفت و با بخشى از پولش جهيزيه تهيه كرد؟

nili

Guest
من خودم خواهرشوهرم ولى خواهرشوهر يا هركس ديگه غلط ميكنه يه كلمه در مورد جهيزيه حرف بزنه

جهيزيه اسباب دست خود عروسه و به هيچ كسى ربطى نداره حتى به داماد?كم بودنش فقط كار عروس رو سخت تر ميكنه كه باز اونم به كسى ربطى نداره

بعدم ما چه مسلمونايى هستيم كه اينجور جاها از پيامبرمون الگو نميگيريم؟ مگه تو كتابامون نخونديم كه پيامبر همون موقع مهريه دخترش رو گرفت و با بخشى از پولش جهيزيه تهيه كرد؟
وایییی خوش به حال عروستوننن
من خواهرشوهر دلایی میخوام?

استارتر
استارتر

مااماان_ساامیاار

Guest

عزیزم من خیلی وقتا دیدم خود من ۲۹ کاده گرفتم ک یه تیغش سبزی خورد میکرد چدرشوهرم اومد گفت سبزی خورد کن استیل نیاوردی?یا چرا وسایلت صورتیه

استارتر
استارتر

مااماان_ساامیاار

Guest
مامان بابای من همه چیز برای سیسمونی خریدن هنوز که هنوزه هرسری براش لباس و وسله هایی که اون موقع نگرفتن میگیرن فقط چون بچه پسر بود طلا نگرفتن هنوز که هنوزه مادرشوهر میفرمایند طلا نگرفتن برای بچم☺?? اون دفعه یه پنجاه??تومنی داده به بچم میگه بیا عزیزم طلا که گیرت نیومد?
منم چون لازم نبود به خانوادم نگفتم اگر گفته بودم سریع میگرفتن ولی دلم نیومد با این حرف ناراحتشون کنم
چیزایی که میگیری و نمیبینن ولی خدا نکنه یه چیزی جا بیفته??
?

بالا