خواهرم همه رو میزنه

• شروع کننده موضوع اول شخص مفرد
  • تاریخ شروع

اول شخص مفرد

Guest
هنوز ۷ سالش نشده هم تو کلاس بچه ها رو میزنه هم افغانی ها رو مسخره می کنه
تازه فهمیدم خیلی شوکه شدم
تو خونه حرف گوش نکن هست ولی اینجوری نبود ??

اعتصامی

Guest
هنوز ۷ سالش نشده هم تو کلاس بچه ها رو میزنه هم افغانی ها رو مسخره می کنه
تازه فهمیدم خیلی شوکه شدم
تو خونه حرف گوش نکن هست ولی اینجوری نبود ??
سلام آبجی جونم خوبی عزیزم
از مشاور کمک بگیر

نامیرا

Guest
اون مسخره کردن افغانستانیا چیزیه که تو کل کشور هست ،چیز جدیدی نیست متاسفانه و یاد گرفته از بیرون!
اون زدن هم که تو خونه هم نباشه تو بیرون باز هست کافیه یکی تو کلاس اینجوری باشه بچه هستن یاد میگیرن از هم !مهم اینه که مادر و پدرتون با شیوه ی خودشون به خواهرتون یاد بدن که مسیر درست چیه یا با مشاور در میون بذارن تا کمکشون کنه!
کلا به نظرم بچه ها پاکن،تحت تاثیر دور و برشون که هم خونه هست هم اجتماع این رفتار ها رو دارن !

استارتر
استارتر

اول شخص مفرد

Guest
من خیلی مراقبم که هیچوقت یه افغانستانی حس بدی پیدا نکنه اصلا نژاد پرست نیستیم ?
رفتار بچه ها آینه ی رفتار اطرافیان مخصوصا والدین هست...
وگرنه بچه ۷ ساله نژاد پرستی رو از کجا یاد گرفته!

استارتر
استارتر

اول شخص مفرد

Guest
اون مسخره کردن افغانستانیا چیزیه که تو کل کشور هست ،چیز جدیدی نیست متاسفانه و یاد گرفته از بیرون!
اون زدن هم که تو خونه هم نباشه تو بیرون باز هست کافیه یکی تو کلاس اینجوری باشه بچه هستن یاد میگیرن از هم !مهم اینه که مادر و پدرتون با شیوه ی خودشون به خواهرتون یاد بدن که مسیر درست چیه یا با مشاور در میون بذارن تا کمکشون کنه!
کلا به نظرم بچه ها پاکن،تحت تاثیر دور و برشون که هم خونه هست هم اجتماع این رفتار ها رو دارن !
نمی‌دونم اینکه مادر هم نداره بی تاثیر نیست
نظر شما چیه

نامیرا

Guest
نمی‌دونم اینکه مادر هم نداره بی تاثیر نیست
نظر شما چیه
اها!
پس حتما از مشاور کمک بگیرین!
اون عصبانیت ناشی از کتک زدن دیگران شاید به این دلیل باشه که کسی چیزی بهش گفته(من نمیدونم شرایط اینکه مادرتون رو که فوت کردن یا ...)هر چی هست میتونه به مادرش هم ربط پیدا کنه!
سر سری نگذر و مشاوره رفتن رو حتما تو اولویت قرار بده!

آخرین ویرایش:

بالا