خواهرای کوچکتر ک مجردید بیاید

• شروع کننده موضوع ارغوان
  • تاریخ شروع

ارغوان

Guest
چقه این خواهر بزرگا البته بعضیاشون پررو هستن همش میخوان بیان خونه مادراشونو و من خو باید با بچشم بازی کنم اصن پروام نیست و اگ بازیم نکنم و یا چیزی بچش بگم صورتشو یجور مکنه ک ینی ناراحت شده ب خودش نمگه اینهمه با بچم بازی کردن حالا اگ دعواشم بکنن طوری نمشه

هایدی

Guest
چقه این خواهر بزرگا البته بعضیاشون پررو هستن همش میخوان بیان خونه مادراشونو و من خو باید با بچشم بازی کنم اصن پروام نیست و اگ بازیم نکنم و یا چیزی بچش بگم صورتشو یجور مکنه ک ینی ناراحت شده ب خودش نمگه اینهمه با بچم بازی کردن حالا اگ دعواشم بکنن طوری نمشه
وایییی فقط آبجی تو اینجوریه ? من آبجی ندارم ولی بچه های عمو و داییمو خودم تربیت میکنم کسی هم کاری نداره?

Choi mary

Guest
من خودم خواهر بزرگترم بچه هم ندارم ولی از بچه هرکی خوشم نیاد دیگه تو خونه راه نمیدم

تک دختر

Guest
خاله ایی دیگ?

این.است.یا.هندونه

Guest
دوستان کار با این سایت چقدر سخته؟اصلا گیج شدم

صبا

Guest
مگه مجبوری
من ۹ تا خواهر زاده دارم اگه بیان اینجا اذیتم کنن قشنگ میزنم تو گوششون که حالشون جا بیاد?
با بچه ها بداخلاقم کلا

خودم و خودش M♡H ?

Guest
وای خدا تو منی یا من توام ؟؟؟؟ ???

دختر جذاب

Guest
دو سه بار که بی محلی کنی به بچش درست میشه
ناراحت هم شد که شد

بالا