خواستم از یه خواستگارم تشکر کنم ?

• شروع کننده موضوع مااماان_ساامیاار
  • تاریخ شروع

مااماان_ساامیاار

Guest
یه بنده خدایی رمانی ک ۲۲ سالم بود اومده بود خواستگاری?

واقعا هم شغل و موقعیت و چهره موجهی داشت?

زمانی که گفتند برید تو اتاق صحبت کنید پسره گفت خانوم بخدا من ********* دارم مامانم منو به زور اورده خواستگاری شما?جواب نه بدید?

من:اول از دست اون مادر ناراحت شدم ک وقتی دل بچه اش جای دیگه اس چرا در خونه یکی دیگه رو میزنه ، و بعد صداقت پسره رو تحسین کردم?

جواب نه دادیم و مادره هی میرفت میومد دوباره اجازه بدید بیایم‌پسره من میگه فقط دختره شما?الکی میگفتااا پسره ********* داشت?
بعد ک ب دوستم تعریف کردم میگفت باید تو گوش پسره میزدی گستاخه?چرا ؟ خب بیچاره کمک میخواست دیگه?

استارتر
استارتر

مااماان_ساامیاار

Guest
یه خواستگار دیگم داشتم خودش اومد جلو و شماره گرفت و امد ?
بعد تو حرفا گفت باید قول بدی چاق بشی ، منم بهم ب خورد جواب نه دادم
الان دلم میخواد ببینمش بگم لعنتی کجایی ک سی کیلو زیاد کردم?

بسته شد

Guest

زمانی که گفتند برید تو اتاق صحبت کنید پسره گفت خانوم بخدا من ********* دارم مامانم منو به زور اورده خواستگاری شما?جواب نه بدید?

من:اول از دست اون مادر ناراحت شدم ک وقتی دل بچه اش جای دیگه اس چرا در خونه یکی دیگه رو میزنه ، و بعد صداقت پسره رو تحسین کردم?

جواب نه دادیم و مادره هی میرفت میومد دوباره اجازه بدید بیایم‌پسره من میگه فقط دختره شما?الکی میگفتااا پسره ********* داشت?
بعد ک ب دوستم تعریف کردم میگفت باید تو گوش پسره میزدی گستاخه?چرا ؟ خب بیچاره کمک میخواست دیگه?
وای چقد زندگی بخاطر این مساله ی ازدواج اجباری پسر بهم خورده?‍♀️

Sogand

Guest

جفتتون کار درستی کردید???

استارتر
استارتر

مااماان_ساامیاار

Guest
وای چقد زندگی بخاطر این مساله ی ازدواج اجباری پسر بهم خورده?‍♀️
اره ..‌اخرم اون مامانه نراشت پسره اون دختره بگیره هاا
دختره هم شوهر کرد
پسره الان یه خونه جدا گرفته تنها زندگی میکنه ، میگه مادرم بدبختم کرد

بالا