خواب عشق سابقم دیدم از خواب پریدم💔

گوجه_ سبز

کاربر جدید
خواب دیدم که داریم چت میکنیم و گریه می‌کنه و خیلی غمگینه بهم زنگ میزد دائم هراس داشتم همسرم بفهمه دنبال گوشی وخط مخفی بودم رفتم پیش مامانم وابجیم دیدم اولش خندیدن وبعد شروع کردن نصیحت وراه چاره این حرفا درهمین حین همسرم در خونه زد هوا تاریک بود لباس مشکی تنش بود میخندید اول وبعد ناراحت بود رفتم گفتم میرم حمام جشن دعوت بودیم و باید حاضر میشدم نشسته بودم و داشتم تند تند چتارو وزنگارو حذف میکردم درهمین حین دستام خیس بود وارد کناره های گوشی آب می چکید ومن سعی پاک کردن گوشی داشتم دیدم همسرم اومد گفت برو ازحموم بیرون میخام سیگار بکشم و منم رفتم بیرون که از خواب بیدارشدم
تعبیرش کسی بلده هوففف اعصابم خرده

سید منصوره موسوی میرکلایی

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
با سلام خدمت دوست عزیزم انشاءالله که حالت خوبه امیدوارم که همیشه در کارهایت موفق باشی دوست خوبم تعبیر خواب دیدن معشوق قدیمی برای همه ما پیش آمده است که خواب کسی که دوست داریم را ببینیم و از این خواب لذت ببریم.

اگر در خوابتان دیدید که با معشوقتان حرف میزنید حتما بسیار از این موقعیت لذت برده اید و دوست دارید که بدانید این خواب آیا مانند حسی خوبی که به شما منتقل کرده است

آیا تعبیر خوبی نیز دارد یا خیر؟در جواب سوال شما باید بگوییم که این خواب نیز جز خواب های نیکو و خوب است.

ولی در موقعیت های مختلف می تواند تعابیر مختلفی داشته باشد و این به شرایطی که در خواب می گذرانید و به شرایط فعلی زندگیتان مربوط می شود.

ولی به طور کلی می تواند گفت که اگر در خواب با معشوق خود حرف زدید می تواند بیانگر رسیدن به آرزو ها و اخبار خوب باشد

دختران تابستان

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
خواب دیدم که داریم چت میکنیم و گریه می‌کنه و خیلی غمگینه بهم زنگ میزد دائم هراس داشتم همسرم بفهمه دنبال گوشی وخط مخفی بودم رفتم پیش مامانم وابجیم دیدم اولش خندیدن وبعد شروع کردن نصیحت وراه چاره این حرفا درهمین حین همسرم در خونه زد هوا تاریک بود لباس مشکی تنش بود میخندید اول وبعد ناراحت بود رفتم گفتم میرم حمام جشن دعوت بودیم و باید حاضر میشدم نشسته بودم و داشتم تند تند چتارو وزنگارو حذف میکردم درهمین حین دستام خیس بود وارد کناره های گوشی آب می چکید ومن سعی پاک کردن گوشی داشتم دیدم همسرم اومد گفت برو ازحموم بیرون میخام سیگار بکشم و منم رفتم بیرون که از خواب بیدارشدم
تعبیرش کسی بلده هوففف اعصابم خرده
آشفتگی ذهنت بوده

سرنوشت

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
بیخیال خوابه دیگه هر خوابی تعبیرنداره که برای کسی تعریف نکن نمیگم اینطوریه نمیشه گفت حتما ولی یه وقت میگن حتما تو فکرشه

راجب تعبیر هم گوگل سرچ کن

بالا