خسته شدم بخدا

کیک عسلی غمگین

کاربر جدید
۱۶ ساله معذرت میخوام یبوست دارم خانوادم اصلا اهمیت نمیدن ورزش میکنم آب زیاد میخورم فایده نداره این آخرا خیلی ببخشید دیگه از فشار زیاد فقط خون میاد فردا پس فردام میشه سرطان روده مامانم میگه بمنچه بابامم بیچاره همش سرکار مادرم میگه دکتر الکیه فلانه به بابام دو هفته پیش گفتم یه قرصی هست اسمش فیتولاکسه‌ بگیر برام نگرفت اصلا سمت داروخونه هم نرفت
من دیگه چیکار کنم 💔🙃

helen..

⭐کاربر ویژه⭐
۱۶ ساله معذرت میخوام یبوست دارم خانوادم اصلا اهمیت نمیدن ورزش میکنم آب زیاد میخورم فایده نداره این آخرا خیلی ببخشید دیگه از فشار زیاد فقط خون میاد فردا پس فردام میشه سرطان روده مامانم میگه بمنچه بابامم بیچاره همش سرکار مادرم میگه دکتر الکیه فلانه به بابام دو هفته پیش گفتم یه قرصی هست اسمش فیتولاکسه‌ بگیر برام نگرفت اصلا سمت داروخونه هم نرفت
من دیگه چیکار کنم 💔🙃
خودت برو عزیزم🤕

شبنم_

کاربر جدید
من دیگه چیکار کنم 💔🙃
روغن زیتون بخور

شیاف بزن

غذا های یبوست اورو سرچ کن و نخور

مواظب مقدار اهن بدنت هم باش

شبنم_

کاربر جدید
آهن😂 خواهر من از کمبود آهن زیر چشام سفید شده
قرص آهن بخور هم برا رفع یبوست خوبه هم آهنت میرع بالا ،

قرص اهن سه نوعه: ایرانی که بوی خوبی هم نداره ؛ خارجی که حالت کپسول داره توش دونه های قرمز هست و قرص آهن گیاهی که باید با آب سیب انار یا هویج خورده بشه ،
ولی در کل بدون تجویز پزشک مصرف نشه بهتره

بالا