خدالعنت کنه شوهرمو

خوشمزه

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
خدالعنتش کنه که یه روز خوش ندارم ازش همش باهام بدحرف میزنه مثل روانی است همش عصبیه از وقتی ازدواج کردم خودش وخانوادش دیونم کردن امروزازبس گفت گیج الکی من هیچ کاری نکرده بودم که گفت ازصبح همش بهم میگه *** نخور من ناراحت میشم باهام دعوامیکنه میگه شوخیه شوخی نمیکنه جدیشه ارزش اعصابمو خوردکرد من گفتم من الان اگرباهرکس دیگه ازدواج کرده بودم من ومیپرستید از وقتی باهاتم داری من شکسته می‌کنی اونم گفتم بغییرازفلان طایفه کی میخواست بگیرند گفتم من خاستگارزیادداشتم همین اونم گفت من نامزدمثل دسته ی گل داشتم ولش کردم اومدم توروگرفتم بچه ها نامزدقبلش دوماه بیشترنامزدی نبودن دختره ازمن بزرگترها ولی من خوشگلترم دخترخوبی هم نبوده الان هم ازدواج کرده مم گفتم تولیاقت منو نداری اون به گردپای منم نمیرسه خیلی دلم شکست من گفتم بهش من به فکرهیچ مردی نبودم ولی تو الان حرف یه زن دیگه روزدی بهش فکرکردی دیگه باهاش حرف نزدم اومدم تو اتاق خیلی دلم شکست که شوهرم الان به فکرکسه دیگه بوده الان چیکار کنم اگه چیزی گفت چی بگم مگه این خیانت نیست که فکری دیگه باشه

ابوتراب

⭐کاربر برتر⭐
نه عزیزم فقط خواست بگه که بخاطر تو از نامزدش جدا شده😘

Aynaz _

⭐کاربر ویژه⭐
خدالعنتش کنه که یه روز خوش ندارم ازش همش باهام بدحرف میزنه مثل روانی است همش عصبیه از وقتی ازدواج کردم خودش وخانوادش دیونم کردن امروزازبس گفت گیج الکی من هیچ کاری نکرده بودم که گفت ازصبح همش بهم میگه *** نخور من ناراحت میشم باهام دعوامیکنه میگه شوخیه شوخی نمیکنه جدیشه ارزش اعصابمو خوردکرد من گفتم من الان اگرباهرکس دیگه ازدواج کرده بودم من ومیپرستید از وقتی باهاتم داری من شکسته می‌کنی اونم گفتم بغییرازفلان طایفه کی میخواست بگیرند گفتم من خاستگارزیادداشتم همین اونم گفت من نامزدمثل دسته ی گل داشتم ولش کردم اومدم توروگرفتم بچه ها نامزدقبلش دوماه بیشترنامزدی نبودن دختره ازمن بزرگترها ولی من خوشگلترم دخترخوبی هم نبوده الان هم ازدواج کرده مم گفتم تولیاقت منو نداری اون به گردپای منم نمیرسه خیلی دلم شکست من گفتم بهش من به فکرهیچ مردی نبودم ولی تو الان حرف یه زن دیگه روزدی بهش فکرکردی دیگه باهاش حرف نزدم اومدم تو اتاق خیلی دلم شکست که شوهرم الان به فکرکسه دیگه بوده الان چیکار کنم اگه چیزی گفت چی بگم مگه این خیانت نیست که فکری دیگه باشه
وقتی میگید خوستگار زیاد داشتم اونم چیزای دیگه رو به روت میاره ، اونم اندازه تو حسودی میکنه مرد ها سر این قضیه خیلی حساسن اندازه زن ها ، از اولش عصبی بود؟ مشاور میتونی بری ؟از کسی حرف شنوی داره؟

دوست.دختر.باباتم.اره

⭐کاربر برتر⭐
وا این چه بیشعوره شوهرت زنگ بزن ننش بگو بیا جم کن پسرتو بهش بگو الان مثلا خودت چع گوهی هستی

تیناجون

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
خب تو اول گفتی خواستگارهای دیگه پس اگر اسمش خیانت باشه تو هم کمتر از اون نبودی
تازه تو گفتی با کسی دیگه ازدواج میکردی میپرستیدت و ...... به نظرم خودت بیشتر از اون داری به بقیه فکر میکنی

استارتر
استارتر

خوشمزه

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
خب تو اول گفتی خواستگارهای دیگه پس اگر اسمش خیانت باشه تو هم کمتر از اون نبودی
تازه تو گفتی با کسی دیگه ازدواج میکردی میپرستیدت و ...... به نظرم خودت بیشتر از اون داری به بقیه فکر میکنی
من به کسی فکر نکردم من گفتم خاستگارنگفتم بافلانی

استارتر
استارتر

خوشمزه

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
وا این چه بیشعوره شوهرت زنگ بزن ننش بگو بیا جم کن پسرتو بهش بگو الان مثلا خودت چع گوهی هستی
خیلی بیشعوری تربیت ندارد اصلأ نامزد است عکسشو توگوشی دوستاش دید دختره خوشگلم نبود نمی‌دونم جرااینو گفت حالم بده نمی‌دونم چی جوابشو بدم اگه اومد سمتم چی بهش بگم

جادوی عشق

⭐کاربر برتر⭐
گلم تو دعوا حلوا خیرات نمیکنن تو اینطور مواقع اصلا برو یه اتاق دیگه یا خودتو مشغول کن شما اومدی با حرفت چزوندیش اونم جواب داده دیگه حالا جدی نگیر

دیانا❤

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
به حرفایی که تو دعوا زده میشه نباید اهمیت داد
قطعا خودت هم بابت حرفایی که بهش زدی منظوری نداشتی و فقط از سر عصبانیت بوده و خواستی خودتو خالی کنی و کمی اذیتش کنی تا آروم بشی اونم مثل شما
خواسته مقابله به مثل کنه به دل نگیر

استارتر
استارتر

خوشمزه

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
بزنم شلو پلش کنم
نادیا حالم خیلی بده😭
نفس امروزخیلی اذیتم کردعلیرضا تازه اینقدر باهام دعواکرداصلابهم کمک نمیکنه نفهم تریم موجودیت که دیدم این تاپیک این حرف های که زدکلایادم رفت اینقدر گریه کردم چشمام با نمیشه دعاکن بمیرم راهت بشم ازاین دنیا مگه من تواین سن چه گناهی کردم که اینقدربایدزجربکشم😭

بالا