خانومای در حال اقدام بیاید لطفا

• شروع کننده موضوع Nila
  • تاریخ شروع

Nila

Guest
سلام خوبید من تازه اومدم این تایپیک

خانوما من این قرص اورژانسی خوردم و ۲۰ آذر پریود شدم تا ۲۹ آذر پاک شدم و شبش اقدام شروع کردم یه شب در میون تا یک دی و چون نامنظمم گفتن بعد پاکی یه شب در میان داشته باش

پلی کیست دارم و متفورمین شبی یه دونه می خورم و قبلا هم دوماه الدی خوردم

الان به نظرتون ممکنه به خاطر قرص اورژانسی اصلا تخمک آزاد نکنه رحمم ؟

بعد از پاکی هم گاهی خفیف زیر دلم میچید و درد میکرد علت چیه؟

کاربر حذف شده 880

Guest
دکتر بهتر میتونه راهنماییت کنه☹️❤️

کاربر حذف شده 880

Guest
من وقتی اینجوری میگین که تنبلی تخمدان و اینا..همش حس میکنم خودمم اینجورم مامان نمیشم?
چیکار کنم با فکرای مضخرفم?

fati_tork

Guest
من کیست دارم الان سه ماهه تو پریودی کلا سه چهار قطره خون میاد بنظرتون چرا خیلی ناراحتم ?

کاربر حذف شده 880

Guest
من کیست دارم الان سه ماهه تو پریودی کلا سه چهار قطره خون میاد بنظرتون چرا خیلی ناراحتم ?
فقط سه چهار قطره؟؟؟
مال من یه بشکه خون ازم میره جوری که میخوام بخورم زمین از بی جونی?
برو دکتر
هر چی خون نیاد بدتره رحم پاک نمیشه خونها لخته میشه میمونه تو رحم باعث مریضی میشه

fati_tork

Guest
فقط سه چهار قطره؟؟؟
مال من یه بشکه خون ازم میره جوری که میخوام بخورم زمین از بی جونی?
برو دکتر
هر چی خون نیاد بدتره رحم پاک نمیشه خونها لخته میشه میمونه تو رحم باعث مریضی میشه
مال منم قبلا اینجور بود الان‌نمیاد خیلی نگرانممم ?من بار اخر دکتر ک رفتم تو سونو دیگه کیست نشون نداد چقدر خوشحال بودم الان باز دوباره بدبختی شروع شد

کاربر حذف شده 880

Guest
عفونت ک زود حل میشه چیزی نیس ک
اره دکترم همین گفت
اما من عقدم و مامانمم خیلیی قدیمیییی اگه بدونه من رفتم زنان دیگه از وسط نصفم میکنه?
یه بار دارومو دید مجبور شدم داروها رو کامل بریزم سطل اشغال?
کی عروسی میکنمممم راحت شم?

کاربر حذف شده 880

Guest
مال منم قبلا اینجور بود الان‌نمیاد خیلی نگرانممم ?من بار اخر دکتر ک رفتم تو سونو دیگه کیست نشون نداد چقدر خوشحال بودم الان باز دوباره بدبختی شروع شد
متاهلی یا مجرد؟؟؟
منم نکنه کیست دارم
??

fati_tork

Guest
اره دکترم همین گفت
اما من عقدم و مامانمم خیلیی قدیمیییی اگه بدونه من رفتم زنان دیگه از وسط نصفم میکنه?
یه بار دارومو دید مجبور شدم داروها رو کامل بریزم سطل اشغال?
کی عروسی میکنمممم راحت شم?
وا دختر ول کن این حرفا رو زود درمان کن هر چقدر زود درمان کنی راحت تری بعدشم دختداهم عفونت میگیرن

کاربر حذف شده 880

Guest
وا دختر ول کن این حرفا رو زود درمان کن هر چقدر زود درمان کنی راحت تری بعدشم دختداهم عفونت میگیرن
الان من چیکار کنم برم دکتر ینی؟؟؟؟
دوباره بگم عفونت قارچی دارم؟
موقع نزدیکی هم خیلی سوزش دارم.معذرت میخوام البته.

fati_tork

Guest
اره برو حتما عرق نیلوفل هم عفونتو از بین میب ه خیلی خوبه

Maedeam

Guest
سلام خوبید من تازه اومدم این تایپیک

خانوما من این قرص اورژانسی خوردم و ۲۰ آذر پریود شدم تا ۲۹ آذر پاک شدم و شبش اقدام شروع کردم یه شب در میون تا یک دی و چون نامنظمم گفتن بعد پاکی یه شب در میان داشته باش

پلی کیست دارم و متفورمین شبی یه دونه می خورم و قبلا هم دوماه الدی خوردم

الان به نظرتون ممکنه به خاطر قرص اورژانسی اصلا تخمک آزاد نکنه رحمم ؟

بعد از پاکی هم گاهی خفیف زیر دلم میچید و درد میکرد علت چیه؟
منم ماه قبل تر همینطوری بودم که با قرص پریود شدم و باردارنشدم ماه بعد ترش با خیلی تاخیر پریود شدم دکتر گفت بدنت داره امادگی پیدامیکنه حالا این ماه منتظرم ببی چک مثبت شه

بالا