خانومای تهرانی میشه بیاید لطفااااااااااااااااا

• شروع کننده موضوع آیسا لپ گلی
  • تاریخ شروع
استارتر
استارتر

آیسا لپ گلی

Guest
قربونت برم ایشالا بهترین ها برات رقم بخوره .همه جا میشه موفق بود فقط یه هنری یاد بگیر و باهاش کار کن که ازش لذت میبری?
اره خیلی ام بهتره. تاحالا خودمم دقت نکرده بودم که میشه اونم درحد حرفه ای یاد بگیرم.. ممنونم گلم ایشاا... شمام همیشه موفق باشی

آنجِل

Guest
اره انگار همینکارو کنم بهتر باشه. بد ام نیست میتونم توهمون کار موفق بشم. خیلی ازت ممنونم گلم مرسیییی بابت جواب دادنت
حتما موفق میشی عزیزم!مطمعن باش مثل یه میانبره اینکار!تااینکه اون همه مراحل طی کنی و کلی هزینه دارن،بروپیش یه خیاط ،خیاطی یادبگیر،
من انقدرخیاط میشناسم که توروستاهای کوچیکن ولی چه زندگیایی ساختن براخودشون.
دکنارخیاطیت پارچه بفروش،توخیاطی خلاق باش همیشه سرچ کن کانال نگاه کن مدلای جدید یادبگیر?

پاندا تپولی

Guest
دوستان من دلم میخواد درسمو ادامه بدم تادوم دبیرستان با رشته حسابداری خوندم شوهرم دیگه نذاشت برم. الانکه میخوام با رشته طراحی دوخت ادامه بدم تو شهرمون نیست به شوهرم میگم بیا بریم تهران هم توکار میکنی هم من کار میکنم و درس میخونم میگه اجاره ها اونجا بالاست منم بدون مدرک تحصیلی مگه چقد میخوام درامد داشته باشم. بنظرتون درست میگه؟ پس تکلیف اینده من چی میشه من نمیخوام اینجوری بمونه وضعیتم نظرتونو میشه دراین مورد بگید؟ یه اگهی کار تو فروشندگی لباس تهران دیدم زده بود حقوق ماهی 4و پونصد میگم خوبه میگه نه اجاره ها بالاست چیزی نمیمونه. بنظرتون نمیشه اونجا سرایداری با حقوق خوب پیدا کرد؟ تروخدا راهنماییم کنید
عزیزم همسرتون که راست گفتن اینجا قیمت همه چی بالاست.
از اجاره و رهن و خرید گرفته تا قیمت خورد و خوراک خونه.
مخصوصا میوه که از شهر های دیگه گرون تره

دختر جذاب

Guest
بستگس داره چه محله ای بخوای چند متر بخوای چند سال ساخت بخوای؟
اجاره از ماهی ۴۰ میلیون هست تا ماهی ۱ میلیون

سارا ۶۹

Guest
اینجا توی تهران زندگی خیلی سخته و بیکاری داره بیداد میکنه اگه میتونی توی شهر خودتون یه کار پیدا کن

استارتر
استارتر

آیسا لپ گلی

Guest
حتما موفق میشی عزیزم!مطمعن باش مثل یه میانبره اینکار!تااینکه اون همه مراحل طی کنی و کلی هزینه دارن،بروپیش یه خیاط ،خیاطی یادبگیر،
من انقدرخیاط میشناسم که توروستاهای کوچیکن ولی چه زندگیایی ساختن براخودشون.
دکنارخیاطیت پارچه بفروش،توخیاطی خلاق باش همیشه سرچ کن کانال نگاه کن مدلای جدید یادبگیر?
اره ولی خب من مشکلم اینه اگه یروز بخوام تو تولیدی یا مزونی جایی کار کنم مدرک میخوان اونموقع خیاطی یاد دارم ولی تحصیلم سیکله

پناه

Guest
سرایدار ما ماهی ۳ تومن حقوق میگیره یک اتاق کوچولو هم دارن

بالا