خانم ها میشه دعا کنید

• شروع کننده موضوع آزیتا
  • تاریخ شروع

مژده

Guest
فردا نیلانا عزیزم جلسه اول شیمی درمانیشه
حال خوبی نداره
میشه دعا کنید بیمارستان موندگار نشه
سلام عزیزم ما دستمون کوتاهه لطفا شما حواست بهش باشه:(
فکر میکنم خیلی کمبود وزن داره لطفا به تغذیه ش هم رسیدگی کنین کاش میشد بیاد اینجا سر بزنه:(
عزیزم اگر میتونی با دکترش هم صحبت کن ببین چه توصیه ای واسش داره

هایدی

Guest
اره حتما دعاش میکنم خیلی به فکرشم .ایشالا که زودتر خوب بشه برگرده اینجا

استارتر
استارتر

آزیتا

Guest
سلام عزیزم ما دستمون کوتاهه لطفا شما حواست بهش باشه:(
فکر میکنم خیلی کمبود وزن داره لطفا به تغذیه ش هم رسیدگی کنین کاش میشد بیاد اینجا سر بزنه:(
عزیزم اگر میتونی با دکترش هم صحبت کن ببین چه توصیه ای واسش داره
کمبود وزن داره ولی مادرش گفت دکتر گفته کبدش هم مشکل داره توده داره
من والله نمیدونم کی بتونم برم بیمارستان بخدا خودم دل تو دلم نیست برم پیشش ولی منم درگیر دوتا بچه ام بهش زنگ میزنم مدام
اینجا نمیاد نمیتونه فکر نکنم امروز که خیلی بی حال بود تلفن هم زود قطع کرد نتونست حرف بزنه

استارتر
استارتر

آزیتا

Guest
الهی رخت عافیت بپوشه
من بهش گفتم خیلی صورتش زرد شده بود این دو هفته گفتن باید از کبدش هم نمونه بگیرن جانم فردا صبح باید شیمی درمانی بشه بعدش نمونه بگیرن دلم کبابه براش خدا خودش به داد برسه

دختر جذاب

Guest
خدا بزرگه . خدا خودش به نیلانای گلم کمک کنه و امید و قوت بده
حتما براش ۱۰ تا ایت الکرسی میخوانم امشب

mersana1400

Guest
حتما حتما دعاش میکنم لطفا حواست بهش باشه ماهم منتظریشیم برکرده اینجا

مژده

Guest
کمبود وزن داره ولی مادرش گفت دکتر گفته کبدش هم مشکل داره توده داره
من والله نمیدونم کی بتونم برم بیمارستان بخدا خودم دل تو دلم نیست برم پیشش ولی منم درگیر دوتا بچه ام بهش زنگ میزنم مدام
اینجا نمیاد نمیتونه فکر نکنم امروز که خیلی بی حال بود تلفن هم زود قطع کرد نتونست حرف بزنه
من فکر میکنم بیشتر از اینکه خودش به فکر باشه الان باید اطرافیان به فکرش باشن. عزیزم هر وقت میتونی حتی در حد همین چند کلمه هم بهش زنگ بزن حالشو بپرس ما براش دعا میکنیم اینبار که بهش زنگ زدی بگو مژده و بچه های سایت مادران پیام دادن ما اینجا چشم انتظارتیم?

استارتر
استارتر

آزیتا

Guest
من فکر میکنم بیشتر از اینکه خودش به فکر باشه الان باید اطرافیان به فکرش باشن. عزیزم هر وقت میتونی حتی در حد همین چند کلمه هم بهش زنگ بزن حالشو بپرس ما براش دعا میکنیم اینبار که بهش زنگ زدی بگو مژده و بچه های سایت مادران پیام دادن ما اینجا چشم انتظارتیم?
چشم حتما الان میترسم خواب باشه فردا صبح زنگ میزنم حالشو بپرسم

بالا