خانما اگه میتونید کمکم کنید ?

• شروع کننده موضوع ? سارا ?
  • تاریخ شروع

? سارا ?

Guest
سلام من دخترم ۱۲ سالشه و من عقد داداشم هست . دخترم یکم سبیل داره چون تو سن بلوغه خیلی روش حساسه میگه بده زشته خیلی معلومه ولی خیلی معلوم نیست معلوم هست ولی نه خیلی . گفتم براش بزنم شاید ببینه درد داره یا زود میان دیگه نزنه ولی میترسم مدرسه اجازه نده بره چیکار کنم ؟ آخه اگه بره مدرسه و سبیل هاش برداشته باشه بهش گیر میدن ?

هلنم

Guest
سلام من دخترم ۱۲ سالشه و من عقد داداشم هست . دخترم یکم سبیل داره چون تو سن بلوغه خیلی روش حساسه میگه بده زشته خیلی معلومه ولی خیلی معلوم نیست معلوم هست ولی نه خیلی . گفتم براش بزنم شاید ببینه درد داره یا زود میان دیگه نزنه ولی میترسم مدرسه اجازه نده بره چیکار کنم ؟ آخه اگه بره مدرسه و سبیل هاش برداشته باشه بهش گیر میدن ?
با اجازه خودتون باشه بازم گیر میدن؟

ماهی

Guest
نه بابا اون زمان ما بود که گیر میدادن الان دیگه کسی کار نداره

استارتر
استارتر

? سارا ?

Guest
نه بابا اون زمان ما بود که گیر میدادن الان دیگه کسی کار نداره
نمی‌دونم عزیزم خودش گفت دوستش زده بوده بردن دفتر بهش گیر دادن مامانش اومده گفته خودم اجازه دادم باز قبول نکردن

مژده

Guest
نزن عزیزم امروز براش بزنی فردا میگه ابروهامو بردار :(

مژده

Guest
نه عزیزم اصلا دخترم اینجوری نیست میگه کل صورتم نابود شده فقط سیبیل نداشته باشم
یه شب هزار شب نمیشه اشکال نداره اگر میدونی دخترت جنبشو داره و مدرسه هم گیر نمیده واسش بزن که تو دلش نمونه، مدرسه هم چیزی گفت بگو مراسم عروسی داشتیم

دختر جذاب

Guest
اشکال نداره بزن براش
بهداشته دیگه چیزی نیست که
نگران مدرسه اش هم نباش چون تا اون موقع درمیان

ننه_قمر

Guest
اعتماد به نفس دخترتونو ببرین بالا تر همه چی حل میشه

بالا