خانمای سایت

• شروع کننده موضوع Gisoobanoo26
  • تاریخ شروع

Gisoobanoo26

Guest
اونایی که از قرصای هورمونی سر در میارن بهم جواب بدین لطفا?
پریودی من ۲ روز عقب افتاده بود یکی بهم گفت قرص مدروفم ۵ بخورم تو یک روز ۲ تا خوردم دیگه نخوردم الانم ۳ روز میگذره پریود نمیشم
به شدت درد دارم نمیدونم چیکار کنم
یعنی این دفعه پریود نمیشم؟؟ چی شد الان؟؟

شاپرک خواب رفته

Guest
میشی تا ۳ ، ۴ روز وقت داری
ولی این قرص یک روزه قطع نمیکنن??‍♀️

پرنسا

Guest
پریودی من ۲ روز عقب افتاده بود یکی بهم گفت قرص مدروفم ۵ بخورم تو یک روز ۲ تا خوردم دیگه نخوردم الانم ۳ روز میگذره پریود نمیشم
@خانم پرستار

من هستم:)

Guest
قرص یه روز تاثیری نداره باید ۱۰روز بخوری بعد قطع کنی از ۳تا۱۰روز بعدقطع پریودمیشی بعدباید زیر نطر دکتربخوری بهت میگه دوتا بخوری یا یکی الکی نخور دارو برو دکتر زنان برات تجویزکنه

استارتر
استارتر

Gisoobanoo26

Guest
قرص یه روز تاثیری نداره باید ۱۰روز بخوری بعد قطع کنی از ۳تا۱۰روز بعدقطع پریودمیشی بعدباید زیر نطر دکتربخوری بهت میگه دوتا بخوری یا یکی الکی نخور دارو برو دکتر زنان برات تجویزکنه
دیگه نخوردم ، یعنی اون ۲ دونه که تو یک روز خوردم تاثیری نداره؟ الان ۴ روز عقب افتاده پریودیم??

مهربانوجان

Guest
سر خود قرص نخور دختر جان
اونم وی قرص هورمونی ?
من دکتر برام قرص هورمونی داده چندین ماهه حجم پریودم کم شده الان تو نت خوندم عوارض همون قرصه

استارتر
استارتر

Gisoobanoo26

Guest
پس براچی میخوری اگه نمیخوای اثرداشته باشه??
یکی بهم گفت اینو بخور سریع پریود میشی چون ۲ روز عقب زده بود منم ۲ دونه خوردم بعدش که سرچ زدم تو نت و از یه سایت پزشکی هم پرسیدم گفت اصلا نباید استفاده میکردی، منم از این داروهای هورمونی سر در نمیارم واسه همین ترسیدم و دیگه نخوردم
الانم نمیدونم این ماه رو پریود بشم یا کلا دیگه بهم ریخته؟؟!! ??

استارتر
استارتر

Gisoobanoo26

Guest
سر خود قرص نخور دختر جان
اونم وی قرص هورمونی ?
من دکتر برام قرص هورمونی داده چندین ماهه حجم پریودم کم شده الان تو نت خوندم عوارض همون قرصه
نخوردم دیگه فقط ۲ دونه خوردم به یک روز ولی میترسم سر همون ۲ دونه همه چی بهم ریخته باشه

مهربانوجان

Guest
من برای ریزش مو میخورم الان که تاثیر گذاشته موندم قطع کنم یا نه چون می‌خوام برم طب سنتی

استارتر
استارتر

Gisoobanoo26

Guest
من برای ریزش مو میخورم الان که تاثیر گذاشته موندم قطع کنم یا نه چون می‌خوام برم طب سنتی
فکر کنم همین دمنوشا و گیاهای دارویی بیشتر جواب بده ، از دیشب دارم رازیانه دم میکنم ، میخوام روزی ۲ لیوان بخورم
همه چی رو تنظیم میکنه

من هستم:)

Guest
یکی بهم گفت اینو بخور سریع پریود میشی چون ۲ روز عقب زده بود منم ۲ دونه خوردم بعدش که سرچ زدم تو نت و از یه سایت پزشکی هم پرسیدم گفت اصلا نباید استفاده میکردی، منم از این داروهای هورمونی سر در نمیارم واسه همین ترسیدم و دیگه نخوردم
الانم نمیدونم این ماه رو پریود بشم یا کلا دیگه بهم ریخته؟؟!! ??
هرکی یه نسخه ای میده منم همیشه از کسایی ک هیچی نمیدونن میپرسیدم براخودم نسخه میپیچیدم هرکی بدنش فرق میکنه دکترمتخصص بایدبری مشکلتو بگی شاید بگه اصلا نیازی ب قرص نیس صبرکن چندروزدیگه شاید امپول برات زد شاید گفت اول ازمایش بده تا بفهمه مشکلت ازچیه بعد قرص برات تجویزکنه ...الکی سرخود ب حرف یکی ک تخصصی نداره گوش نده و قرص نخور مخصوصا داروهای هورمونی چون عوارضشون زیاده

زندانیه سیاه بخت

Guest
منظورت قرص برای تنبلی تخمدانه عزیزم

بالا