خاله های خوشگل بیاین سوپراییز

• شروع کننده موضوع Nazanin 80
  • تاریخ شروع

Nazanin 80

Guest
سلام برو بچ چطورین؟
عزیزان خوشگل خودم من در کمال ناباوری جنسیت بچم تغییر کرد یعنی انتی رفتم گفتن ۸۰درصد پسره
دلم درد میکرد رفتم گفتن پسره و اما انومالی دیده نشد و دیروز دلم درد میکرد رفتم دکتر سونو نوشت دکتر صدای قلب و گذاشت و گفت اینم صدای قلب دخترت و بالاخره دختر شد نمیدونم خوشحال باشم یا ناراحت هیچ حسی ندارم

دلبررر

Guest
وای وای دختر خوده زندگیه❤❤
عشقه ❤❤

مبارکت باشه??

استارتر
استارتر

Nazanin 80

Guest
مبارکه چه فرقی میکنه دختر وپسر نداره
سلامت باشی عزیزم مرسی لباساش و فقط پسرونه گرفتم سرویس خواب و پتو اینا باید ببرم عوض کنم نامردا تو ۶ماه بهم گفتن دختره شوکه شدم

Maahiii

Guest
سلام برو بچ چطورین؟
عزیزان خوشگل خودم من در کمال ناباوری جنسیت بچم تغییر کرد یعنی انتی رفتم گفتن ۸۰درصد پسره
دلم درد میکرد رفتم گفتن پسره و اما انومالی دیده نشد و دیروز دلم درد میکرد رفتم دکتر سونو نوشت دکتر صدای قلب و گذاشت و گفت اینم صدای قلب دخترت و بالاخره دختر شد نمیدونم خوشحال باشم یا ناراحت هیچ حسی ندارم
مبارکه جونم
هرچی باشه هدیه خداست و عزیزه
انشالله عاقبتش بخیر باشه و زیر سایه پدر مادر بزرگ بشه

بور چشم سبز

Guest
واقعا هیچ حسی نداری؟ مگر میشه
نمیدانم چی بگم

دختری از جنس شیشه

Guest
به نظرم بی حکمت نبوده این اشتباه، شایدم یه امتحان باشه

Nargol99

Guest
آخه ان تی که صد درصد نیست دختر خوب، طبق ان تی هیچوقت خرید نکن،انشالله سلامت باشه

سلطااااانم

Guest
سلام برو بچ چطورین؟
سلام‌عشقم‌خوبی فداتشم.
خداروشگر که تنش سالمه. دیگه پسر داشتی یه دخترم‌داری خیالت راحت میشه

آنیا

Guest
مبارکه خیلی خوشحال باش یه پسر داشتی اینم دختره بسلامتی
سلام برو بچ چطورین؟

بالا