حوصله شوهرمو ندارم چه کنم

• شروع کننده موضوع شاپرک
  • تاریخ شروع

Dela

Guest
هر وقت موضوع قتل و فرق بین طبقه بالا و پایین جامعه میشه یا یک آدمی و گوشه خیابون میبینم فقیره از شوهرم متنفر میشم کلا فازیم یک روز دوستش دارم یک روز ازش بدم میاد الان رو اون فاز بدم الان میخواد بیاد اینجا دلم میخواد بهش بگم نیا چون الان بیاد من اخلاق خودمو میدونم چهارتا تیکه میندازم دعوا میکنیم از یک طرفم بهش بگم نیا بهش برمیخوره دعوا میشه چیکار کنم جلو این زبونمو بگیرم
همه ش تقصیر من ه:cry:

4دخت

Guest
به نظرم طبیعیه که بعضی وقتا بعضی مسائل روی ما تاثیر بزاره وناراحتی باعث اون موضوع رو بخوایم سر اطرافیانمون خالی کنیم توی اینجور مواقع باید بیخیاله موضوع ناراحت کننده بشیم و به چیزهایی که حس خوب بهمون منتقل میکنه فکر کنیم تا از اون افکار بیایم بیرون

استارتر
استارتر

شاپرک

Guest
به نظرم طبیعیه که بعضی وقتا بعضی مسائل روی ما تاثیر بزاره وناراحتی باعث اون موضوع رو بخوایم سر اطرافیانمون خالی کنیم توی اینجور مواقع باید بیخیاله موضوع ناراحت کننده بشیم و به چیزهایی که حس خوب بهمون منتقل میکنه فکر کنیم تا از اون افکار بیایم بیرون
بهش حس بدی پیدا میکنم شایدم به خودم تلقین میکنم

4دخت

Guest
بهش حس بدی پیدا میکنم شایدم به خودم تلقین میکنم
تلقینه
منم هر موقع یه موضوعی ناراحتم کنه حتی اگه اون موضوع به من بی ارتباط باشه ولی ذهنم رو درگیر کنه باعث میشه از هر کسی که اون لحظه در اطرافمه متنفر بشم? باید تنها باشم برم تو لاک خودم تا برگردم به حالت عادی??
بعد یه چیز دیگه ای هم هست به نظرم چون شما هر روز همسرتون رو کنار خودتون ندارین باعث میشه به این دوریه عادت کنید و هر موقع میخوان بیان این حس که اون خلوت و آرامش شما داره بهم میخوره باعث میشه حس بدی بهت دست بده مثلا حس وقتی که میگن میخوان بیان با حس وقتیکه مثلا 3 ساعته پیش شمان دقیقا یکیه؟ به نظرم اینطور نیست

استارتر
استارتر

شاپرک

Guest
تلقینه
منم هر موقع یه موضوعی ناراحتم کنه حتی اگه اون موضوع به من بی ارتباط باشه ولی ذهنم رو درگیر کنه باعث میشه از هر کسی که اون لحظه در اطرافمه متنفر بشم? باید تنها باشم برم تو لاک خودم تا برگردم به حالت عادی??
بعد یه چیز دیگه ای هم هست به نظرم چون شما هر روز همسرتون رو کنار خودتون ندارین باعث میشه به این دوریه عادت کنید و هر موقع میخوان بیان این حس که اون خلوت و آرامش شما داره بهم میخوره باعث میشه حس بدی بهت دست بده مثلا حس وقتی که میگن میخوان بیان با حس وقتیکه مثلا 3 ساعته پیش شمان دقیقا یکیه؟ به نظرم اینطور نیست
نه کلا فاز منفی و مثبتم دیروز رو اون فازه منفی بودم نمیخواستم بیاد الان رو اون فاز مثبتم دلم میخواد بازم بیاد

بالا