حاملگی های ناخواسته

• شروع کننده موضوع مااماان_ساامیاار
  • تاریخ شروع

هایدی

Guest
طرز استفاده قرص اورژانسی دو نوع
هیچ کدوم بهتر از اون یکی نیست جفتش عین همه

مدل اول: ی قرص ک بلافاصله میخوری
مدل دوم: دو تا قرص ک ب فاصله دوازده ساعت خورده میشه

خانوما فکر نکنید ۴ تا قرص بخورید مطمئن تره، خیر اینطور نیست

و یادتون باشه شما تو هر ماه یکبتر اجازه استفاده از این قرص رو دارید و اگه تاریخ موعد پریودتون جا ب جا شد نترسید اثر قرص ، یعنی اگه هر ماه دهم موعدتون بود با مصرف قرص شما ۵ ام پریود میشی و ..
میگن که مصرف این قرص بارداری رو کلا به تعویق میندازه درسته؟یعنی ادم با اقدام های اول باردار نمیشه!

هایدی

Guest
بچه ها یه توصیه خواهرانه دارم تا حد امکان خودتون لوله هاتونو نبندید
بزارید همسرتون وازکتومی کنه
شما نمیدونید تو اینده چی پیش میاد
تو زلزله خیلی خونواده ها بچه ها فوت شدن و پدر و مادر زنده موندن و ب واسطه اینکه خانوم لوله شو بسته بود بچه دار نمیشدن اقایون فرصت طلب ازدواج مجدد کردند?پس اینده نگر باشید
واااییی ???مردا از هر فرصتی استفاده میکنن

........

Guest
مخفیش کردم دیگه
میدونم اما من ک مخفی میکنم ی سفیده میاد رو پیامم ک بزنی روش مشخص میشه اما پیامی ک نوشتی وقتی ریپلای کردی اصلا مشخص نبود من ریپت کردم ک بنویسم جان؟چون اصلا پیامت نبود نمیدونستم چی نوشتی بعد ک ریپت کردم دیدم سوال پرسیدی

آنجِل

Guest
موناجون بااجازت اینم بگم من.حواستون باشه این قرص آخرین راهه!ب خیال این قرص راحت نباشین!چون عوارض داره و استفاده بیش ازحد باعث ایست قلبی میشه!درسال نهایتا ۲ بار استفاده بشه

هایدی

Guest
میدونم اما من ک مخفی میکنم ی سفیده میاد رو پیامم ک بزنی روش مشخص میشه اما پیامی ک نوشتی وقتی ریپلای کردی اصلا مشخص نبود من ریپت کردم ک بنویسم جان؟چون اصلا پیامت نبود نمیدونستم چی نوشتی بعد ک ریپت کردم دیدم سوال پرسیدی
اوووو خودمم الان فهمیدم چیکار کردم ?اون دکمه چشم رو زدم بعدم توش متن نوشتم نمی‌دونم دیگه چجوری شده?

Dela

Guest
بچه ها یه توصیه خواهرانه دارم تا حد امکان خودتون لوله هاتونو نبندید
بزارید همسرتون وازکتومی کنه
شما نمیدونید تو اینده چی پیش میاد
تو زلزله خیلی خونواده ها بچه ها فوت شدن و پدر و مادر زنده موندن و ب واسطه اینکه خانوم لوله شو بسته بود بچه دار نمیشدن اقایون فرصت طلب ازدواج مجدد کردند?پس اینده نگر باشید
وازكتومى قابل برگشت ه ، درسته؟

استارتر
استارتر

مااماان_ساامیاار

Guest
میگن که مصرف این قرص بارداری رو کلا به تعویق میندازه درسته؟یعنی ادم با اقدام های اول باردار نمیشه!
من کلا تو چهار سال، ۳ یا ۴ بار اورژانسی مصرف کردم ، اونجوی هم حامله شدم دیگه ، پس ب خود رحمه
وازكتومى قابل برگشت ه ، درسته؟
ازت تعهد میگیرن، بله قابل بازگشته، اما اطلاعات من برا چند سال قبله

استارتر
استارتر

مااماان_ساامیاار

Guest
موناجون بااجازت اینم بگم من.حواستون باشه این قرص آخرین راهه!ب خیال این قرص راحت نباشین!چون عوارض داره و استفاده بیش ازحد باعث ایست قلبی میشه!درسال نهایتا ۲ بار استفاده بشه
بله بله .. خیلی مهمه

كوويدنوزده ?

Guest
من مجردم یه موز برمیدارم میرم ?

بالا