حال خوبتون

• شروع کننده موضوع اول شخص مفرد
  • تاریخ شروع

ارغوان خانم

Guest
به خودم میرسم:love:خل بازی در میارم- زنگ میزنم به اقوام اسکلشون میکنم:ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO:رو مخ داداشم میرم صداش در میاد بعدم همو میزنیم انرژیم تخلیه میشه?سادیسمم خودتونید ?

ارغوان خانم

Guest
ولی جدا از شوخی خیلی ورزش میکنم خیلی-کتاب خوندنم خیلییی تاثیر داره از وقتی کتاب خوندنو شروع کردم اصلا یه آدم دیگه شدم خیلی مهربونترم خیلی عمیقتر به مسائل نگاه میکنم -آهنگ شادم خیلی گوش میدم- صبحا تو یه دفتر کوچولو شکرگزاری میکنم که عااالیه تاثیرش

استارتر
استارتر

اول شخص مفرد

Guest
ولی جدا از شوخی خیلی ورزش میکنم خیلی-کتاب خوندنم خیلییی تاثیر داره از وقتی کتاب خوندنو شروع کردم اصلا یه آدم دیگه شدم خیلی مهربونترم خیلی عمیقتر به مسائل نگاه میکنم -آهنگ شادم خیلی گوش میدم- صبحا تو یه دفتر کوچولو شکرگزاری میکنم که عااالیه تاثیرش
منم میخوام همین باشم نمیشه

MINISH

Guest
آهنگ گوش میدم
کتاب میخونم
با دوستام وقت میگذرونم
به خودم میرسم
میرم بیرون
خل بازی رقص مسخره بازی??‍♀️?

استارتر
استارتر

اول شخص مفرد

Guest
این شوخیا حس میکنم باعث شده حتی اقوامم خیلی دوسم داشته باشن چون باهام صمیمی شدن ازم دور نیستن یا حتی داداشم خیلی باهام رفیق شده -شوخی اگه به اندازه و درست باشه خیلی خوبه
دوست دارم اینجوری باشم همم دوست دارم اصلا کسی نشناسم

ارغوان خانم

Guest
منم میخوام همین باشم نمیشه
میشه سخته باید قدم به قدم تغییر کنی یهو نمیشه که- مثلا اول ورزشو شروع کن -روزی 10 دیقه ورزش کن یک ماه بعد بکن 15 دیقه و از ماه بعد ش میبینی که عادت کردی به این کار- بعدش برو سراغ کتاب خوندن اول از رمان شروع کن بعد کم کم کتابای روانشناسی و بعدم شکرگزاری که عااالیه زندگیتو عوض میکنه :love:

Choi mary

Guest
رنگ آمیزی
طراحی
قرآن
و حرف زدن با کسی که برام مهمه

بالا