حالم بده میشه بهم کمک کنید دارم دیوونه میشم😭

EteI

⭐کاربر فعال⭐
کسی اینجا مشاور هست یا میتونه کمکم کنه؟
من همیشه عاشق تنهاییم بودم و بشدت درون‌گرا بودم و اصلا حتا با مادر پدرم نمیتونستم ارطبات بگیرم ولی خب خیلی پیشرفت میکردم و زندگی خیلی خوبی داشتم و خودمو پذیرفته بودم
ولی چند وقته دیگه تنهایی حس خوب بهم نمیده دلم میگیره همش میخام گریه کنم چند وقت تو مجازی چنتا دوست پیدا کردم ولی خب میدونم هیچکس ابدی نیست و همه یروز ترکت میکنن و کلن از مجازی اومدم بیرون الان تاقت ندارم دلم میخاد همش لاس بزنم مخصوصا با پسر ولی من از پسرا متنفر بودم الان همش حس گرایش بهشون دارم
با چند نفر دوست شدم گفتم برام عادی بشه و دباره برگردم به درسم و تمرکز بگیرم ولی یکم ک رابطم باهاشون گرم میشد تاقت نمیاوردم دلم میخاست برگردم ب تنهاییم وحس میکنم ب تنهاییم ت.جاوز میشه و الان باز دلم میخاد برم دباره تو رابطه ولی بعدش نمیخام گیر کردم
فکر نکنم بتونین درکم کنین

لیلاL

⭐کاربر برتر⭐
درگیری ذهنی هم دارین؟
اوضاع درستون چطوره؟

استارتر
استارتر
EteI

EteI

⭐کاربر فعال⭐
نفهمیدم چی شد
بخاطر سنته میگذره
ببین دقیقا میفهمم چی میگی ولی نمیتونم چیزی بگم چون هیچی متوجه نمیشم .
ببینید میگم دلم میخاد وارد رابطه بشم ولی وقتی میشم حس بدی بهم میده . وقتی هم تنها میشم حسه بدتره درحدی که الان میخام گریه کنم

داکتر لکتر

⭐کاربر برتر⭐
کسی اینجا مشاور هست یا میتونه کمکم کنه؟
من همیشه عاشق تنهاییم بودم و بشدت درون‌گرا بودم و اصلا حتا با مادر پدرم نمیتونستم ارطبات بگیرم ولی خب خیلی پیشرفت میکردم و زندگی خیلی خوبی داشتم و خودمو پذیرفته بودم
ولی چند وقته دیگه تنهایی حس خوب بهم نمیده دلم میگیره همش میخام گریه کنم چند وقت تو مجازی چنتا دوست پیدا کردم ولی خب میدونم هیچکس ابدی نیست و همه یروز ترکت میکنن و کلن از مجازی اومدم بیرون الان تاقت ندارم دلم میخاد همش لاس بزنم مخصوصا با پسر ولی من از پسرا متنفر بودم الان همش حس گرایش بهشون دارم
با چند نفر دوست شدم گفتم برام عادی بشه و دباره برگردم به درسم و تمرکز بگیرم ولی یکم ک رابطم باهاشون گرم میشد تاقت نمیاوردم دلم میخاست برگردم ب تنهاییم وحس میکنم ب تنهاییم ت.جاوز میشه و الان باز دلم میخاد برم دباره تو رابطه ولی بعدش نمیخام گیر کردم
فکر نکنم بتونین درکم کنین
تو یه میانگرایی
برای خودت توی تنهاییات سرگرمی مفید ایجاد کن
مثلا یاد گرفتن هنر یا ورزش انفرادی
توی جمع هم باش ولی وارد رابطه نشو

استارتر
استارتر
EteI

EteI

⭐کاربر فعال⭐
تو یه میانگرایی
برای خودت توی تنهاییات سرگرمی مفید ایجاد کن
مثلا یاد گرفتن هنر یا ورزش انفرادی
توی جمع هم باش ولی وارد رابطه نشو
بنظرت برگردم ب مجازی ولی خیلی با کسی ارطبات صمیمی نگیرم خوبه ولی باشم؟

لیلاL

⭐کاربر برتر⭐
نه ندارم
ی ماهه چون درگیر مجازی شدم اصلن نمیتونم درس بخونم
بزرگترین اشتباه همینه که درستو اولویت نزاشتی نباید بزاری چیزی رو درست تاثیر بزاره
سریعا برو روانشناس گلم چون ثبات نداری تا اینجا که فهمیدم خودرگیری داری بابد درست شه وگرنه باعث کلافگی در نهایت افسردگیه

داکتر لکتر

⭐کاربر برتر⭐
بنظرت برگردم ب مجازی ولی خیلی با کسی ارطبات صمیمی نگیرم خوبه ولی باشم؟
مجازی خوب نیست مگر اینکه دوست خوب توش پیدا کنی که فکر نمیکنم خودت چنین چیزی بخوای
یه سرگرمی واقعی ایجاد کن برای خودت
مثلا گلدون نگه دار توی اتاقت بهش رسیدگی کن
برقص

لیلاL

⭐کاربر برتر⭐
نصیحتم بهت اینه که اینجا محل مناسبی برای بیان مشکلت نیست حتما برو یه جای معتبر❤️اینجا کسی نمیتونه درست راهنمایی کنه

استارتر
استارتر
EteI

EteI

⭐کاربر فعال⭐
بزرگترین اشتباه همینه که درستو اولویت نزاشتی نباید بزاری چیزی رو درست تاثیر بزاره
سریعا برو روانشناس گلم چون ثبات نداری تا اینجا که فهمیدم خودرگیری داری بابد درست شه وگرنه باعث کلافگی در نهایت افسردگیه
رفتم روانشناس گفت چون داری بزرگ میشی نیاز داری وارد رابطه احساسی بشی ولی منطقت قبول نمیکنه و نمبخای احساسی تصمیم بگیری و گفت سعی کن دوست پیدا کنی
من مشکلم اینه دلم میخاد با پسر باشممم ولی خب میدونم که همشون بخاطر سوع استفاده میان سمتم
پس هیچی دیگه الان اوکی شدم نمیرم سمتشون نیاز داشتم یبار دیگه بدونم ک هر پسری دنبال چیه
الان حالم بهتره

استارتر
استارتر
EteI

EteI

⭐کاربر فعال⭐
مجازی خوب نیست مگر اینکه دوست خوب توش پیدا کنی که فکر نمیکنم خودت چنین چیزی بخوای
یه سرگرمی واقعی ایجاد کن برای خودت
مثلا گلدون نگه دار توی اتاقت بهش رسیدگی کن
برقص
دررسته:)

لیلاL

⭐کاربر برتر⭐
رفتم روانشناس گفت چون داری بزرگ میشی نیاز داری وارد رابطه احساسی بشی ولی منطقت قبول نمیکنه و نمبخای احساسی تصمیم بگیری و گفت سعی کن دوست پیدا کنی
من مشکلم اینه دلم میخاد با پسر باشممم ولی خب میدونم که همشون بخاطر سوع استفاده میان سمتم
پس هیچی دیگه الان اوکی شدم نمیرم سمتشون نیاز داشتم یبار دیگه بدونم ک هر پسری دنبال چیه
الان حالم بهتره
پسرا دنبال رابطه جن‌سی هستن مطمئن باش

بالا