حاضر جوابی

• شروع کننده موضوع مااماان_ساامیاار
  • تاریخ شروع

کاربر حذف شده 880

Guest
فرقی نمیکنه عزیزجان
مهم سلامتی و تربیت بچست
امیدوارم خدا یه دخترناز و سالم بهت بده
من سال بعد عروسی کنم ان شاء الله??❤️
نه مهم تربیتش نیست فقط... من تربیت درست و از خودگذشتگی و فداکاری خیلییی زیادی از پدر مادرم دیدم واسه داداشام.. الان برادرام یکی پزشک متخصص یکی مهندس یکی پزشک... اما مامانم خیلی ناراحته. چون دیگه حتی سالی یه بارم نمیان دیدن مامانم.

استارتر
استارتر

مااماان_ساامیاار

Guest
نه مهم تربیتش نیست فقط... من تربیت درست و از خودگذشتگی و فداکاری خیلییی زیادی از پدر مادرم دیدم واسه داداشام.. الان برادرام یکی پزشک متخصص یکی مهندس یکی پزشک... اما مامانم خیلی ناراحته. چون دیگه حتی سالی یه بارم نمیان دیدن مامانم.
گرفتاریا زیاد شده
نزار پای چیز دیگه ای

واقعا زندگیا سخت شده و ادم هر چی میدوهه بباز دخل و خرج نمیخون

کاربر حذف شده 880

Guest
گرفتاریا زیاد شده
نزار پای چیز دیگه ای

واقعا زندگیا سخت شده و ادم هر چی میدوهه بباز دخل و خرج نمیخون
خدا رو شکر ما تو یه شهر کوچیکیم
اما هر روز می بینم ماشین برادرم در خونه ی مادر خانمشه...
بچه اش یه ماه و نیمشه اولین نوه ی پسری، مامانم انقدر ذوقشو داره... تا حالا هزار بار برده خونه مادر خانمش اما نمیاره پیش مامان من..
حتی مامانم رفت دیدن بچه ی داداشم،عروسمون بچه رو نیورد مامانم ببینه از نزدیک.میرفت تو اتاق سر به بچه میزد میومد. ایا مامان من حق نداره؟؟؟
چطور میتونست پسر بزرگ کنه بشه دکتر اما الان اونا نمیتونن یه سر بزنن بهش بعد چند ماه

mersana1400

Guest
جواب دادن بااحترام خوبه
نباید تو دلت بریزی هر چند من خودم اصن نمتونم جواب بدم دهنم قفل میشه

TurkmenGelin

Guest
ان شاالله?
چی بگم،دور و اطرافم اینجور مواردی رو ندیدم

کاربر حذف شده 880

Guest
ان شاالله?
چی بگم،دور و اطرافم اینجور مواردی رو ندیدم
اره چون این جور عروسا خیلی کم یابه??
واسه همینه که میگم پسر نمیخوام.
من الان مامانم کرونا گرفته خواهرام یکیش صبحانه درست میکنه یکیش ناهار یکیش شام دائم میان و دمنوش و جوشانده میارن.
اما برادرای دکترم حتی نیومدن ببینم مامانم چطوره اصلا نه زنگ نه هیچی??

TurkmenGelin

Guest
اره چون این جور عروسا خیلی کم یابه??
واسه همینه که میگم پسر نمیخوام.
من الان مامانم کرونا گرفته خواهرام یکیش صبحانه درست میکنه یکیش ناهار یکیش شام دائم میان و دمنوش و جوشانده میارن.
اما برادرای دکترم حتی نیومدن ببینم مامانم چطوره اصلا نه زنگ نه هیچی??
عزیزم بازم به تربیت برمیگرده درسته ذات و روحیه ادم هم مهمه
ولی باید به دخترمون یاد بدیم که به همسرش احترام بذاره و همسرش حق داره با مامان باباش و خانوادش درارتباط باشه ،والا بعضی ازخانوما رو تو سایت میدیدم که میگفتن دوست ندارم همسرم بره خونه مادرش یا بهشون زنگ بزنه یا حسودیم میشه وقتی قربون صدقه هم میرن ?
(خیلی زشته بخدا)
و به پسرمونم یاد بدیم که حق زن و مرد مساویه و هیچکدوم نسبت به یکدیگربرتری ندارن

?ان شاالله مامانتون سلامتیشونو بدست بیارن?

عشقتونم من

Guest
ببخشیدا اون خانوم خیلی احمقه متاسفم برای اون بچه ک مادرش اینه نوبرشو اورده با این تربیتش فردا همین بچه اینو یاد میگیره تف میکنه تو صورتت میگ حاضر جوابی کردم اخرشم ب قول خودت میگ خخخخخ???

کاربر حذف شده 880

Guest
عزیزم بازم به تربیت برمیگرده درسته ذات و روحیه ادم هم مهمه
ولی باید به دخترمون یاد بدیم که به همسرش احترام بذاره و همسرش حق داره با مامان باباش و خانوادش درارتباط باشه ،والا بعضی ازخانوما رو تو سایت میدیدم که میگفتن دوست ندارم همسرم بره خونه مادرش یا بهشون زنگ بزنه یا حسودیم میشه وقتی قربون صدقه هم میرن ?
(خیلی زشته بخدا)
و به پسرمونم یاد بدیم که حق زن و مرد مساویه و هیچکدوم نسبت به یکدیگربرتری ندارن

?ان شاالله مامانتون سلامتیشونو بدست بیارن?
اره درسته. وقتی می بینم جیگرم کباب میشه واسه مامانم.دیشب به مامانم گفتم مامان کاش انقدر سختی نکشیده بودی انقدر خودتو عذاب نمیدادی با بابا که درس بخونن پسرات الان دکتر بشن ولیییی از دکتری فقط اسمش واسه تو بمونه.. خوشیشو یکی دیگه می بره... والا الان پسرا شوهر میکنن نه دخترا.
من شوهرم انقدر احترام میزاره به خانوادش و پدر مادرش که نگو. درستشم همینه.

TurkmenGelin

Guest
اره درسته. وقتی می بینم جیگرم کباب میشه واسه مامانم.دیشب به مامانم گفتم مامان کاش انقدر سختی نکشیده بودی انقدر خودتو عذاب نمیدادی با بابا که درس بخونن پسرات الان دکتر بشن ولیییی از دکتری فقط اسمش واسه تو بمونه.. خوشیشو یکی دیگه می بره... والا الان پسرا شوهر میکنن نه دخترا.
من شوهرم انقدر احترام میزاره به خانوادش و پدر مادرش که نگو. درستشم همینه.
اره خیلی ناراحت کنندست ،این همه زحمت بکش برا بچت اخرشم بشه این

اخی چ خوب ،قدرشو بدون ?

.......

Guest
همیشه به همسرم میگم کاش بچمون دختر بشه،بعدازدواج کنه شوهرشم میشه پسرم!ولی پسر بشه میبرنش دیگه?

بالا