جوانمرد : دعای فوق العاده قوی جهت رفع هر مشکل و اندوهی

• شروع کننده موضوع پسر_جوانمرد
  • تاریخ شروع
وضعیت
این موضوع قفل شده است

پسر_جوانمرد

Guest
سلام کاربران محترم

@پسر_جوانمرد سعی میکنه اگه مطلبی در وبلاگ جدیدش به آدرس worldbook.blogix.ir منتشر میکنه در سایت مادران هم تاپیکش رو بزنه.مطالب هم کپی از سایتهای مختلف مخصوصا خبریه با ذکر منبع منتشر میکنم.در وبلاگم هر مطلبی پست میذارم و کپی هستش اخلاق و شرع حکم میکنه منبع رو ذکر کنیم.ان شاءالله که مفید واقع بشه و به درد بخوره. جوانمرد که در قید و بند عناوین کاربری طلایی و برتر و.. نیست و اصلا برام مهم نیست حتی برای پول هم حاضر نیستم در هر تاپیکی پست بذارم.بیشتر دوست دارم پستی بذارم که کمک کننده و راهگشا و یا مفید باشه.وبلاگی که در امضامه برای ارتباط با کاربرانه مخصوصا بالای صفحه وبلاگم قسمت تماس با من که مثل چالش ناشناس میتونید به صورت یکطرفه مطلب ،انتقاد،سوال و پیشنهادی دارید مطرح بفرمایید.اسم کاربری هم نگفتید مهم نیست و احتیاجی هم نیست ایمیل واقعیتون رو در قسمت تماس با من بگید.هر ایمیلی حتی چرت و همینجوری بنویسید و پیام بدید قبول میکنه و پیام ارسال میشه در قسمت پیامهای وبلاگم و میتونم بخونم و لازم شد اینجا تاپیک میزنم جواب میدم.ضمنا برای این اسمم رو در عنوان تاپیک می نویسم اونایی که بدشون میاد با دیدن اسم نیان به تاپیکای من، هم بعضیا که میخوان به تاپیکای من دسترسی داشته باشن با سرچ اسم پسر_جوانمرد یا جوانمرد در قسمت سرچ سایت، سریعتر به تاپیکای من دسترسی داشته باشن.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
دعایی مجرب که در کتاب بحر الغرائب آمده و سفارش حضرت رسول به قوم خود بوده که هر کس این دعا را هر صبح بعد از نماز بخواند هر چقدر قرضی که داشته باشد ادا شود .متاع زندگی او روز افزون شود .دشمنان زیاد و همسایه های بد از شخص دور شوند و هیچ آسیبی به وی نرسانند. ترس از حکام و افرادی که از او واهمه دارید از شما دور و زایل میشود.اعتماد به نفستان بیشتر میشود و هر امر و مشکلی که برات پیش آمده باشد این دعا را بعد از نماز صبح بخوان که تمام مشکلات شما به حرمت این دعا برطرف خواهد شد.

من چند وقت پیش این مطلب و در کتاب جواهر القرآن خواندم که در مورد همین دعا نوشته شده بود:”حضرت رضا فرمود هر کس این آیات(دعا) را بخواند و ثواب آنها را به روح والدین بخشد ایشان را حقی در گردن فرزند نماند
شما این دعا را میتوانید بعد از نماز صبح بخوانید و اگر برای هر مطلبی این دعا را میخوانید به مدت ۲۱ روز بعد از نماز صبح یک بار بخوانید و روز بیست و دوم ,دو رکعت نماز برای حضرت علی(علیه السلام) بخوانید و ۶ بسته نمک بیرون ذکات کنید.دعا این است:
بِسْم اللهِ الرَّحْمنِ الرَّحیم
فَلِلهِ الْحَمْدُ رَبَّ السَّمواتِ وَ رَبَّ الْأرْضِ رَبَّ الْعالَمینَ وَ لَهُ الْکِبْریاءَ فِی السَّمواتِ وَ الْأرْضِ وَ هُوَ الْعَزیزُ الْحَکیمُ فَلِلهِ الْحَمْدُ رَبَّ السَّمواتِ وَ رَبَّ الْأرْضِ رّبَ الْعالَمینَ وَ لَهُ الْعَظَمَتُهُ فِی السَّمواتِ والْأرْضِ وَ هُوَ الْعَزیزُ الْحَکیمْ فَلِلهِ الْحَمْدُ رَبَّ السَّمواتِ وَ رَبَّ الْأرْضِ رَبَّ الْعالَمینَ وَ لَهُ الْفَضْلُ فی السَّمواتِ وَ الْأرْضِ وَ هُوَ الْعَزیزُ الْحَکیمُ فَلِلهِ الْحَمْدُ رَبَّ السَّمواتِ وَ رَبَّ الْأرْضِ رَبَّ الْعالَمینِ وَ لَهُ النُّورِ فِی السَّمواتِ وَالْأرْضِ وَ هُوَ الْعَزیزُ الْحَکیمْ فَلِلهِ الْحَمْدُ رَبَّ السَّمواتِ وَ رَبَّ الْأرْضِ رَبَّ الْعالَمینَ وَ لَهُ الْمُلْکُ فِی السَّمواتِ وَ الْأرضِ وَ هُوَ الْعَزیزُ الْحَکیم

ولی نباید مع ذلک ترک تکلیف کند.

منبع : کانال تل گرامی ارتباط با خدا به نشانی ertebat0bakhoda@

دعایی دیگر برای رفع اندوه و مشکلات

وضعیت
این موضوع قفل شده است
بالا