جوانمرد : انتخاب طلا برای سرمایه گذاری درازمدت مناسب است؟

وضعیت
این موضوع قفل شده است

پسر_جوانمرد

⭐کاربر ارشد⭐
عضویت
Dec 22, 2020
جنسیت
آقا
انتخاب طلا برای سرمایه گذاری درازمدت مناسب است؟

مزیت های طلا برای سرمایه گذاری بلندمدت

- محافظت از سرمایه شما در درازمدت در برابر خطر تورم

- خرید و فروش آسان و راحت در بازار

- فرسوده نشدن با گذشت زمان

- عدم نیازمندی به هزینه نگهداری و تعمیر

- امکان انتقال راحت به نسل های بعدی

- روند صعودی قیمت به خاطر عرضه محدود

- قدرت نقدشوندگی بالا در بازار

- نقش مهم در تنوع بخشی سبد سرمایه گذاری

- یک روش مطمئن پس انداز پول برای آینده

پس انداز طلا چند تا معایب داره، یکیش خطر سرقت مخصوصا النگو و گردنبند در معرض دید عموم مردم باشه، خطر دزدیده شدن در داخل خانه هم هست مخصوصا مهمانی های شلوغ و همچنین سرقت از منزل که سارقین بیش از همه به سراغ طلا و جواهرات می روند. مومنین و کسانی که مقید به مسائل و احکام شرعی هستند هم مواظب خمس و زکات طلا باید باشند.--------------------------------------------------------------------
کاربران محترم به هیچ وجه تاپیکام رو لایک نکنید (نه لایک نه ایموجی دیگه).اگر تاپیک مفید بود به جای لایک، یک صلوات بفرستید و ثوابش رو اهدا کنید به روح شهدای کربلا.ضمنا کاربران محترم و خواننده های مهمان تاپیکایی که میزنم مطالبش در هم هست با مطالب بیشتر.کافیه در آدرس بار مرورگرتون این نشانی رو worldbook.blogix.ir تایپ کنید تا وارد وبلاگ بشید.حسن ختام تاپیک چند صلوات پرفضیلت و پرثوابه که میتونید بفرستید و هر از گاهی ثوابش رو اهدا کنید به اهل بیت علیهم السلام(هدیه کردن صلوات و نیکی ها به اهل بیت موجب رضای الهی و نزدیکی بیشتر ما به خداوند میشه). امواتتون رو هم فراموش نکنید که دستشون از دنیا کوتاهه و چشم انتظار خیرات و نیکی های ما هستند و صلوات یکی از بهترین اعمال و احسان هایی هست که در حق اموات انجام میدیم. پسر_جوانمرد رو هم از دعای خیرتون بی نصیب نذارید.

salavat2.png

اَللهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَّ عَلی آلِ مُحَمَّدٍ کَمَا صَلَّیتَ عَلی اِبراهیمَ وَ عَلی آلِ اِبراهیمَ اِنَّکَ حَمیدٌ مَّجِیدٌ.

اَللهُمَّ بَارِک عَلی مُحَمَّدٍ وَّ عَلی آلِ مُحَمَّدٍ کَمَا بَارَکتَ عَلی اِبراهیمَ وَ عَلی آلِ اِبراهیمَ اِنَّکَ حَمیدٌ مَّجِیدٌ.

خداوندا بر محمد و آل محمد درود فرست، همان گونه که بر ابراهیم و آل ابراهیم درود فرستادی، راستی که تو ستوده شده و بزرگواری.
خداوندا بر محمد و آل محمد برکت نازل فرما، همان گونه که بر ابراهیم و آل ابراهیم برکت نازل فرمودی، به راستی که تو ستوده شده و بزرگواری.
 

وضعیت
این موضوع قفل شده است
بالا