جملات کوتاه و بسیار زیبا

لیییییییلا

⭐کاربر طلایی⭐
پیامبرا اشتباه داشتن قبول دارم ولی ۱۴ معصوم که اسمشون رویشون هست از گناه مبرا هست و عصمت و طهارت دارن

واقعا تو درد مورد دینت تحقیق نمی کنی همه دیگه این رو میدونن حتی غیر مسلمان ها هم میدونن که این در بدن مار که اون زمان دست و پنجه هم داشته وارد بهشت شده بعد اون خدا غضب می کنه دست و پنجه مار رو ازش میگیره

بزار یه سوال بپرسم اگه خانم با حجاب کامل بدون آرایش و یه لباس گل و گشاد بیاد توی تلویزیون تو شبکه رو عوض نمی کنی میشه خانم با این وضع چیزی رو عوض کنه

اگه منظورت هم فوتبال هست بخاطر وضعیت نابسامان هواداران فوتبال هست وگرنه لیگ والیبال و فوتسال که خانم رو هم راه میدادن چند بار من خودم رفتم وقتی والیبال بازی می کردم ولی قبول می کنم محدودیت دارن یک بخاطر اینکه شرایط برای وجود خانم نبود مثلا دستشویی بانوان وجود نداشت دوم باز دعوای و فحشهای رکیک هواداران دو تیم باهم که برای خانم جای مناسبی نیست
اگه محتوا خوب باشه عوض نمی‌کنم، پوشش هر کسی رو من کاری ندارم ،
متاسفانه آجی الآنم بخاطر فشار فیفا و fiv گذاشتن خانوما بیان ورزشگاه، هرچند موافقم خیلی رفتار ها مناسب نیست واقعا
اتفاقا اجی تحقیق کردم، اما چطور بگم، من امر به معروف و نهی از منکر رو خوندم دربارش، اما چیزی که من میبینم خودت میبینی اون چیزی نیست که تو قرآن نوشته،
یه زمانی خدا قوم لوط رو مجازات کرد بخاطر گناه که داشتن، اما نمیگم اونطوری مجازات کنه، مقدار مناسب تلنگر بزنه اون شخص بقول معروف شوکی بهش وارد بشه،

لیییییییلا

⭐کاربر طلایی⭐
آره به نظر من عدالته از یه چیزی هم بیشتر رئوف بودن خدا رو میرسونه پس با این حساب پدری که بخاطر یه اشتباه سر دخترش رو میبره رو باید بهش حق بدی دیگه چون بلافاصله مواخذه کرده ولی من میگم حق نداشت شاید دخترش پشیمون میشد

خدا مراقب من بوده تا الان من نمرده ام زنده ام شاید اوناییکه مراقبشون نیست احتیاج دارن خدا خودشون روبهش ثابت کنه ولی اینکار رو نمی کنه تا خودشون درک کنن چون خدا بخاطر قدرت عقلی که داده ازشون انتظار داره

میدونی چیه تو به توبیخ کوچک راضی هستی ولی خدا سخت کیفر هست در برابر حق ۸۰ میلیون نفر چه کاری باید بکنه که تواس کمترین و کوچکترین بنده اش هم گرفته بشه توی این زمان ایا اصلا ممکنه شاید هم بگیره از کجا معلوم کم مسیول بزرگ داریم با بیماری دست پنجه نرم می کنن اگه تو اینجور تواس رو میخوای باید راضی باشی دیگه ولی من نه هیچ وقت به این راضی نمیشم

خب اگه همه ****** خوب بودن که وضع کشورمون این نبود البته اونا هم از سادگی و سواد نداشتن مردم استفاده کردن باید قبول کنیم خیلی از ****** مون چون مغزشون نمیتونست درس رو درک کنه ***** شدن چندتا ***** باسواد داریم واقعا ؟

با این حساب از بچه تا پیر رو باید مثل قیامت ردیف کنه برای حساب جواب بیا از خودمان شروع کنیم تا بحال چندتا دروغ گفتیم چندبار پشت سر کسی حرف زدیم چند بار بی اجازه به وسایل دیگرون دست زدیم چندبار دل کسی رو شکوندیم چندبار قضاوت نابجا کردیم اینا کمترینشه دیگه حق الناس ولی بی ماديات
راستش من خودم آدم خوبی نمی‌بینم خودمو، خیلی‌ اوقات اشتباه کردم گناه کردم، ولی همیشه می‌خوام خدا اگه واقعا دوستمون داره از این همه بدبختی همه نجات بده، نزار بعد ۹۰ سال که مردیم،
خیلی ها گفتن حتی ممکنه تو زندگی تو هم باشه کسایی که میگن هواتو داریم، کمکت میکنیم ولی فقط نگاه کردن خوب معلومه دیگه روشون حساب نمی‌کنی، بنظرم خدا هم دقیقا همینه الان،
تو همین دزفول خودمون طرف نداشت هزینه بهزیستی دخترش رو بده ، بچه کوچیک گناهش چیه تو سطل خم شده برای چند تا کارتون و مقوا، همش میگم کاش بتونم کمک کنم، شده کمک هم کردم در حد توانم اما کافی نبوده، کاش خدا کمک کنه 😢😢😢😢

استارتر
استارتر
Choi mary

Choi mary

مدیر
اجی گلی بنظرم فقط اینا توجیه، خدا می‌تونه خوب قضاوت کنه، کسی که ظلم می‌کنه میشه فرصت بهش داد، اما چند بار؟ تو خود دین مگه نداریم دزدی که گرفتی اول تعهد بگیر، بعد زندان، هر سری بگیری سنگین تر مجازات، خدا هم همینطور، تو اسلام اومده اول تعهد، بعد بریدن انگشت، بعد مچ بعد آرنج، یعنی تو دین خدا گفته پله پله اون دزد مجازات بشه، حالا بحث خشن بودنش کاری نداریم،
اما اینکه البته با همه احترام، میگی انتقام نمیگیره سخت انتقام میگیره ، بنظرم اگه تلنگر بزنه خیلی بهتر جلو گناه بعدی گرفته میشه، مثال میزنم، منم بهت با عرض معذرت حرف بدی میزنم، اگه چیزی نگفتی من پررو تر میشم بازم تکرار میکنم، اما اگه جلوم محکم وایسادی دیگه جرأت نمیکنم بهت چیزی بگم بقول معروف حساب کار دستم میاد
نه منم گفتم سخت کیفر هست ولی به وقتش که واقعا تا سر حد خشم برسه خدا نسبت به ما صبور تر هست درسته توی ایران قوانین اسلام درست اجاره نمیشه که اگه میشد الان دلیلی نداشت ما الان در دینمون هیچ شبهه ای نداشتیم

استارتر
استارتر
Choi mary

Choi mary

مدیر
اگه محتوا خوب باشه عوض نمی‌کنم، پوشش هر کسی رو من کاری ندارم ،
متاسفانه آجی الآنم بخاطر فشار فیفا و fiv گذاشتن خانوما بیان ورزشگاه، هرچند موافقم خیلی رفتار ها مناسب نیست واقعا
اتفاقا اجی تحقیق کردم، اما چطور بگم، من امر به معروف و نهی از منکر رو خوندم دربارش، اما چیزی که من میبینم خودت میبینی اون چیزی نیست که تو قرآن نوشته،
یه زمانی خدا قوم لوط رو مجازات کرد بخاطر گناه که داشتن، اما نمیگم اونطوری مجازات کنه، مقدار مناسب تلنگر بزنه اون شخص بقول معروف شوکی بهش وارد بشه،
فقط قوم لوط نه همه قوم ها رو مجازات کرده با سیل زلزله ملخ وشپش

اره دیدم به هر حال من بشخصه فوتبالی نیستم نمیرم ولی فوتسال از قبل میزاشتن توی لیگ

من در مورد امر به معروف اطلاعات کافی ندارم ولی میدونم باید اونی که بلد هست امر به معروف کنه که من هم چون بلد نیستم تابحال کسی رو امر به معروف نکردم الان هم که باهات حرف می زنم و نظرم رو میگم چون دوستیم، خودت دیده باشی حتی نظرم رو به خیلی از کاربرای سایت هم نمیگم

استارتر
استارتر
Choi mary

Choi mary

مدیر
راستش من خودم آدم خوبی نمی‌بینم خودمو، خیلی‌ اوقات اشتباه کردم گناه کردم، ولی همیشه می‌خوام خدا اگه واقعا دوستمون داره از این همه بدبختی همه نجات بده، نزار بعد ۹۰ سال که مردیم،
خیلی ها گفتن حتی ممکنه تو زندگی تو هم باشه کسایی که میگن هواتو داریم، کمکت میکنیم ولی فقط نگاه کردن خوب معلومه دیگه روشون حساب نمی‌کنی، بنظرم خدا هم دقیقا همینه الان،
تو همین دزفول خودمون طرف نداشت هزینه بهزیستی دخترش رو بده ، بچه کوچیک گناهش چیه تو سطل خم شده برای چند تا کارتون و مقوا، همش میگم کاش بتونم کمک کنم، شده کمک هم کردم در حد توانم اما کافی نبوده، کاش خدا کمک کنه 😢😢😢😢
نمی دونم خدا برای من اینطوری نبود که کمک نکنه من هر وقت لازمش دادشتم کنارم بود نمیگم روز بد نداشتم ولی به شخص خیلی به کمکم اومده پشتم بوده برای همین هم گفتم که خدا هوامون رو داره

بچه اش مریض بود؟ مگه نمیگن علم پیش رفت کرده دیگه بچه مریض رو تشخیص میدن ؟

لیییییییلا

⭐کاربر طلایی⭐
نه منم گفتم سخت کیفر هست ولی به وقتش که واقعا تا سر حد خشم برسه خدا نسبت به ما صبور تر هست درسته توی ایران قوانین اسلام درست اجاره نمیشه که اگه میشد الان دلیلی نداشت ما الان در دینمون هیچ شبهه ای نداشتیم
آره واقعا، کاش دین درست اجرا میشد، وگرنه....
نمی دونم خدا برای من اینطوری نبود که کمک نکنه من هر وقت لازمش دادشتم کنارم بود نمیگم روز بد نداشتم ولی به شخص خیلی به کمکم اومده پشتم بوده برای همین هم گفتم که خدا هوامون رو داره

بچه اش مریض بود؟ مگه نمیگن علم پیش رفت کرده دیگه بچه مریض رو تشخیص میدن ؟
معلولیت داشت، خبرش رو شنیدم،

استارتر
استارتر
Choi mary

Choi mary

مدیر
آره واقعا، کاش دین درست اجرا میشد، وگرنه....

معلولیت داشت، خبرش رو شنیدم،
این مشکل اسلام و دین نیست مشکل مبلغ ها و مسئول های اجرایی هست لطفا از خدا عصبانی نباش از اوناییکه باید عصبانی باشی کسای دیگه هستن نه خدا

بالا