جلسه اشنایی

• شروع کننده موضوع هایدی
  • تاریخ شروع

مامان اروین

Guest
توجواب بده خب???
یکی اومده بود جلسه اول مامانش تنها هی حساب میکرد چند بار پرسید متولد چندی گفتم فلان باز دیدم حساب میکنه ... گفتم بابا 5 سال اختلاف سن داریم 5 سال از من بزرگتره...?? قشنگ براش جا افتاد... طفلی هول شده بود?? مادر داماد اینقد خجالتی ندیده بودم?

استارتر
استارتر

هایدی

Guest
خودتو معرفی کن از اونم بخواه خودشو معرفی کنه . هر سرمایه ای داره بگه . خونه . شغل . پس انداز . درآمد ‌.
از حجابت بگو مثلا بگو من چادری ام یا مثلا مم آزادم و نمیخوام چادری باشم . از تحصیلت بگو مثلا میخوام ادامه بدم از شغلت بگو میخوام برم سرکار اگه میخوای البته ‌. از اعتقادات حرف بزنید که بهم نزدیک باشه .
ممنون عزیزم ?

استارتر
استارتر

هایدی

Guest
یکی اومده بود جلسه اول مامانش تنها هی حساب میکرد چند بار پرسید متولد چندی گفتم فلان باز دیدم حساب میکنه ... گفتم بابا 5 سال اختلاف سن داریم 5 سال از من بزرگتره...?? قشنگ براش جا افتاد... طفلی هول شده بود?? مادر داماد اینقد خجالتی ندیده بودم?
اخی ?

........

Guest
وااااای هایدیمووون میخواد علوووس بشههه??????

........

Guest
عزیزم یجوری حرف بزن ک طرف مجبور بشه توضیح بده سوالایی بپرس ک جوابش بله یا خیر نباشه جوری باشه طرف کلی صحبت کنه...

چیزایی ک برات مهمه حتما بگو اخلاق صداقت انسانیت پشتیبان بودن و...

برات ارزوی خوشبختی دارمممم????

nili

Guest
اینم انگار مهندس کامپیوتره .باید بپرسم حقوقش چقدره
ایشالا که خوب باشه ❤️❤️
اگه به صلاحته و خوشبخت میشی امیدوارم اتفاق بیفته نگران نباش اصلا واسه خواستگاری و ...
اگه همدیگرو دوست داشتید بقیش حله ??

استارتر
استارتر

هایدی

Guest
ایشالا که خوب باشه ❤️❤️
اگه به صلاحته و خوشبخت میشی امیدوارم اتفاق بیفته نگران نباش اصلا واسه خواستگاری و ...
اگه همدیگرو دوست داشتید بقیش حله ??
هر چی خدا بخواد ?

Saraaa

Guest
اینم انگار مهندس کامپیوتره .باید بپرسم حقوقش چقدره
تو جلسه اول تجربه به من نشون داده بهتر شما بیشتر شنونده باشین تا سوال کننده، و از روی سوالهای ایشون میتونین به شخصیت و طرز فکرشون پی ببرین. اصلا هم در مورد میزان درآمد تو جلسه اول سوال نکنین. فکر میکنن خیلی مادی گرا هستین. تو جلسه های بعدی هم مستقیم بپرسین بهتره. بصورت غیر مستقیم با سوالهای متفرقه متوجه شین.

استارتر
استارتر

هایدی

Guest
تو جلسه اول تجربه به من نشون داده بهتر شما بیشتر شنونده باشین تا سوال کننده، و از روی سوالهای ایشون میتونین به شخصیت و طرز فکرشون پی ببرین. اصلا هم در مورد میزان درآمد تو جلسه اول سوال نکنین. فکر میکنن خیلی مادی گرا هستین. تو جلسه های بعدی هم مستقیم بپرسین بهتره. بصورت غیر مستقیم با سوالهای متفرقه متوجه شین.
ممنونم عزیزم ??

بالا