جدید ترین مدل پرده پذیرایی

• شروع کننده موضوع صنم
  • تاریخ شروع

صنم

Guest
به نظرتون پرده قابی ترکیه که الان مد هست قشنگه خودتون چه مدلی پیشنهاد میکنید و این که میتونم جلوش میز ناهارخوری بزارم؟??

مژده

Guest
آره چرا نشه بزاری. پرده قابی خیلی خوشگله من خیلی میدوست ?

مژده

Guest
مدلا تو بازار خیلییی زیاد شده. باید ببینی کدومش به دکور خونه میخوره

مژده

Guest
اینم شانس مایه???? این کرونا لعنتی نمیزاره بریم بیرون تو نت هم چیزی دستگیرم نشد??
لعنت بر این کرونا، الان فقط در موردش جستجو کن اصلا اینور اونور دنبالش نرو بزار واسه بعد. کرونا خیلی بد شده امروز برای چندمین روز متوالی رکورد کشته ها شکسته شد با چهارصد و خورده ای کشته!!!?

استارتر
استارتر

صنم

Guest
لعنت بر این کرونا، الان فقط در موردش جستجو کن اصلا اینور اونور دنبالش نرو بزار واسه بعد. کرونا خیلی بد شده امروز برای چندمین روز متوالی رکورد کشته ها شکسته شد با چهارصد و خورده ای کشته!!!?
اره خدااا خودش رحم کنه . نه عزیزم چون پدرشوهرم توی گروه حساس قرار داره واسه خاطر ایشون هممون رعایت میکنیم و جایی نمیریم

رها جونییییی

Guest
تو اینستا دیدی پرده حریر ساده کنار هاشون هم شال رنگی حریر میزنن من اونا رو خیلی دوس دارم مثلا لیمویی و طوسی عالی میشه باتو جه به رنگ و مدل مبل هات البته
اگه مبل هات سلطنتی باشن همونی هایی که خودت گفتی ولی با مبل های ساده کاناپه اینا قشنگ میشن??

استارتر
استارتر

صنم

Guest
تو اینستا دیدی پرده حریر ساده کنار هاشون هم شال رنگی حریر میزنن من اونا رو خیلی دوس دارم مثلا لیمویی و طوسی عالی میشه باتو جه به رنگ و مدل مبل هات البته
اگه مبل هات سلطنتی باشن همونی هایی که خودت گفتی ولی با مبل های ساده کاناپه اینا قشنگ میشن??
مرررسی عزیزم مبل هام سلطنتی هست والون شاید نزدم نمیدونم الان تو بورس هس یا نه یا پرده ساده زشت دیده میشه

بسته شد

Guest
به نظرتون پرده قابی ترکیه که الان مد هست قشنگه خودتون چه مدلی پیشنهاد میکنید و این که میتونم جلوش میز ناهارخوری بزارم؟??
اره اتفاقا خیلییی خوشگلو شیکن
چه مدلیایی میخوای؟
الان چنتا عکس میزارم برات
تنوع دارن

استارتر
استارتر

صنم

Guest
اره اتفاقا خیلییی خوشگلو شیکن
چه مدلیایی میخوای؟
الان چنتا عکس میزارم برات
تنوع دارن