تکنیک های جذب انرژی مثبت...

• شروع کننده موضوع مامان اروین
  • تاریخ شروع
استارتر
استارتر

مامان اروین

Guest
امروز بعد از مدتها پدر مادرمو دیدم خدارو شکر ک تنشون سالمه
2. مامانم همه ترشی ها شو انداخته بود??... کارهاش تموم شدن?? ب موقع رسیدم??
3. پسرم از لحظه ای ک پامون رسید شهرستان رفته خونه مادرشوهرم و انشالله یکی دو روز هم همونجا بمونه???????

استارتر
استارتر

مامان اروین

Guest
راست میگه بچه ها , تاپیکارو زنده نگه دارید سایتمون رو زنده نگه دارید. امروز کلا سایت تعطیل بود هیچکس امروز فعالیتی نداشت :(
اخه تو مدیری.... تو چرا اینقد خونوکی???. من از تو بیشتر حرص اینجا رو میخورم

مژده

Guest
اخه تو مدیری.... تو چرا اینقد خونوکی???. من از تو بیشتر حرص اینجا رو میخورم

والا منم اینجا فقط حرص میخورم ولی خوب یه تنه هیچ کاری ازم برنمیاد :(

یه سری از کاربرا هستن ناراضی بودن از نی نی سایت رفتن مامی گپ بعد اونجاهم تاپیک میزنن برای گپ و دورهمی مامی یار هی میاد تعطیلشون میکنه و کاربرا هم هی میبندن تاپیکاشون رو بعد هی غر میزنن چرا نمیزارید فعالیت کنیم ؟ من رفتم دعوتشون کردم اینجا بهشون گفتم شما که میخواید دورهمی گپ بزنید خوب بیاد توی مادران اینجا آزادانه فعالیت کنید! شما که دنبال جواب برای تاپیکاتون نیستید. فقط دورهمیه . بیاید اینجا تاپیک بزنید. چند تاشون اومدن عضو شدن اینجا دیدن ما تو سر کاربرا نمیزنیم تاپیکاشون رو تعطیل نمیکنیم بهشون آزادی میدیم گفتن اینجا بی در و پیکره به درد نمیخوره برگشتن مامی گپ دوباره شروع کردن غر زدن چرا تاپیکای ما تعطیل میشه !

چه میشه کرد دیگه ! ?

اشی_مشی

Guest
من امروز صبخ زود پاشدم و درس خوندم که خوب کار مفیدی بود بعد هم کمتر با موبایلم سرگرم شدم برا بچه هام وقت گذاشتم واسشون دسر درست کردم و به خونه زندگیم رسیدم و تمییز کردم همه جا رو ?

mersana1400

Guest
سلام بچه ها ...
اول خداروشکر خانواده شوهر خوبی دارم امشب باهاشون خیلی خوش گذشت ...
دو...خداروشکر سالمم
سه ...خداروشکر ماشین داریم که میتونیم باهاش اینور اونور بریم

بالا