تو رو خدا بیایین😭😭😭😭

الهه_بانووو

⭐کاربر فعال⭐
بچه ها من مشاور کنکورم یه حرفی زد (گفت در روز چند ساعت می‌خوابی گفتم یواشکی یه نیم ساعتی میخابم) خندید گفت از خودم شیطون تری...من به دلایلی با مشاورم کنسل کردم(پیگیر نبود)حالا زنگ زده میگه تو رفتی پشت سرم تو جمع حرف زدی که من با دانش اموزام حرفای نامربوط می زنم! من این جمله ای که بهم گفت رو به دوستم گفتم (فقط به یه نفر اونم به نیت بدی نگفتم) ممکنه دوستم رفته باشه تو جمعی اینو بازگو کرده باشه؟ مشاورم دانشجو دندون پزشکی بود خیلی حرف راجبش شنیده بودم مثلا رفته با فلانی تو پارک قرار گذاشته و...
دارم دیوونه میشم واقعا...خدا لعنتش کنه

استارتر
استارتر
الهه_بانووو

الهه_بانووو

⭐کاربر فعال⭐
بهم گفت من ازت ۱۰ سال بزرگترم جای باباتم تو دانش آموز به درد نخوری بودی و فلان و بهمان و...
در حالی که من پارسال داروسازی آوردم امسالم درسم خوبه مطمئنم پزشکی که علاقم هست رو میارم نمی دونم این بی شعور چرا اینجوری کرد بهو با من

Melody

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
بهم گفت من ازت ۱۰ سال بزرگترم جای باباتم تو دانش آموز به درد نخوری بودی و فلان و بهمان و...
در حالی که من پارسال داروسازی آوردم امسالم درسم خوبه مطمئنم پزشکی که علاقم هست رو میارم نمی دونم این بی شعور چرا اینجوری کرد بهو با من
احتمالا یکی پشت سرت چیزی گفته ب گوشش رسیده از حرصش اون حرفارو بهت زده

استارتر
استارتر
الهه_بانووو

الهه_بانووو

⭐کاربر فعال⭐
احتمالا یکی پشت سرت چیزی گفته ب گوشش رسیده از حرصش اون حرفارو بهت زده
من به یکی از دوستام اینا رو گفتم ولی دوستم باهاش ارتباط نداشت ولی خب دوست دوستم باهاش ارتباط داشت احتمالا دوستم رفته یه دوستش گفته اونم رسونده به گوش این خدا لعنتش کنه :)

استارتر
استارتر
الهه_بانووو

الهه_بانووو

⭐کاربر فعال⭐
دیگ باهاش مشاوره نگیر
یک ماهه مشاوره نگرفتم باهاش حالا دیروز زنگ زده بود می گفت من خودم به گزارش کارات اهمیت ندادم تا خودت کنسل کنی چون من دانش اموز به درد نخور نمیخوام... حالا به خدا من جز بهترین دانش آموزاش بودم بقیشون خیلی درسشون افتضاح بود اکثرا

Melody

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
من به یکی از دوستام اینا رو گفتم ولی دوستم باهاش ارتباط نداشت ولی خب دوست دوستم باهاش ارتباط داشت احتمالا دوستم رفته یه دوستش گفته اونم رسونده به گوش این خدا لعنتش کنه :)
احتمالش هست
کلا حرف ب کسی سعی کن نگی
من خودم اصلا ادم توداری نیستم همیشه هم بابت این قضیه لطمه خوردم

Melody

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
یک ماهه مشاوره نگرفتم باهاش حالا دیروز زنگ زده بود می گفت من خودم به گزارش کارات اهمیت ندادم تا خودت کنسل کنی چون من دانش اموز به درد نخور نمیخوام... حالا به خدا من جز بهترین دانش آموزاش بودم بقیشون خیلی درسشون افتضاح بود اکثرا
از سوزشش اینارو بهت گفته

استارتر
استارتر
الهه_بانووو

الهه_بانووو

⭐کاربر فعال⭐
داروسازی قبول شدی نرفتی؟😧
دانشگاه رزرو کردم یعنی امسال اگه قبول نشم میرم همون داروسازی...دوست نداشتم راستش دانشگاهشم مورد علاقم نبود یه جای پرتی بود...داروخونه ها هم زیاد شده...و...

بالا