توهین به مردان طاس با لفظ کچل ازار محسوب میشه

• شروع کننده موضوع ali،hunter
  • تاریخ شروع

ali،hunter

Guest
یک قاضی بریتانیایی به نام جاناتان برین در پرونده شکایت یک مرد طاس علیه همکارش حکم کرد که توهین به مردان طاس با به کار بردن واژگانی مانند کچل آزار جنسی است. ⁣
این قاضی که خود نیز دچار کاهش فولیکول مو و طاسی است در جریان این پرونده به تجربیات خود که مورد تحقیر قرار گرفته اشاره کرد. ⁣
در این پرونده یک کارگر برق‌کار از ناظر کارخانه شکایت کرده که به او با لفظ تحقیرآمیز «کچل» توهین کرده است. ⁣
با وجود ادعای وکلای مدیریت این کارخانه مبنی بر اینکه اخراج این کارگر برق‌کار بی‌ربط به اهانت ناظر کارخانه بوده و کچلی نیز واژه جنسیت‌زده‌ای نیست زیرا هم زنان و هم مردان ممکن است طاس باشند، قاضی رأی داد که به دلیل اینکه مردان بیشتر از زنان به طاسی مبتلا می‌شوند پس استفاده از این لفظ توهین جنسیتی محسوب می‌شود. ⁣

لال.jpg

Sahar-sadat

Guest
کی فرهنگ سازی شه ک هرکسی اگ کچل خودش میدونه کوتاه میدونه عینکی میدونه چاق میدونه حداقل روزی 1بار خودش تو ایینه میبینه انقد ازار ندیم?

استارتر
استارتر

ali،hunter

Guest
کی فرهنگ سازی شه ک هرکسی اگ کچل خودش میدونه کوتاه میدونه عینکی میدونه چاق میدونه حداقل روزی 1بار خودش تو ایینه میبینه انقد ازار ندیم?
حالا نمی دونم چرا این خبرو دیدم خندم گرفت

نیکی0

Guest
حالا کاری به این ندارم ولی یاد این خاطره افتادم
دختر داییم کوچیک تر که بود خیلی سعی داشتیم مودب بار بیاد چیزای زیادی بهش یاد دادیم
حالا ما به این گفته بودیم چاق حرف بدیه باید بگی تپل?
تو یه مکانی به خانم تپلی کنار ما بود یهو برگشت گفت اون خانم تپلِ رو ببین گفتم خب چی؟ گفت میدونی چاق حرف بدیه باید بگی تپل ?حالا خانمه هم همین جوری نگاه میکرد هم من آب شدم از خجالت هم اون زن بدبخت انقدر بلند حرف میزنه که همه هم توجهشون جلب میشه ?

استارتر
استارتر

ali،hunter

Guest
حالا کاری به این ندارم ولی یاد این خاطره افتادم
دختر داییم کوچیک تر که بود خیلی سعی داشتیم مودب بار بیاد چیزای زیادی بهش یاد دادیم
حالا ما به این گفته بودیم چاق حرف بدیه باید بگی تپل?
تو یه مکانی به خانم تپلی کنار ما بود یهو برگشت گفت اون خانم تپلِ رو ببین گفتم خب چی؟ گفت میدونی چاق حرف بدیه باید بگی تپل ?حالا خانمه هم همین جوری نگاه میکرد هم من آب شدم از خجالت هم اون زن بدبخت انقدر بلند حرف میزنه که همه هم توجهشون جلب میشه ?
اخی بنده خدا
درسته بعضی واژها تو جمع طرفو با خاک یکسان می کنه منم دیدم

بالا