توضیح راجب مشکل دوستی که بهش کمک کردم به روش هیپنوتیزم بهتر بشه

سرنوشت

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
آخرین ویرایش:
استارتر
استارتر
سرنوشت

سرنوشت

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
حالش خیلی بدبود به خاطر یه خاطره ی بد ، از دست دادن کسی در گذشته ، مشکلش وابستگی شدید به شخصی بود ده سال این مشکل رو داشت که تازگی به دلایلی شدت گرفته بود (چون بلاکش کرده گفت من که پیام نمیدم ولی بلاکم کرده اگه پیام بدم هم جواب نمیده)

حتی دکتر نوار مغزی گرفته بوده و بهش گفته مشکل روانی داری و باید بستری بشی

یه مشکلات جسمی موقت هم داشت که به نظرم به خاطر اون بود

همه کار هم کرده دود ، قرص ، دمنوش ، یوگا ، مدیتیشن ، دکتر روانشناس و روانپزشک

می گفت اگه یه چیزی بشه که برگرده من به گذشته برگردم که محاله ، حالم خوب میشه وگرنه خوب نمیشم

بقیه میگن وابسته ای به دخترت رحم کن شوهرم میگه اگه دلت با کس دیگه بود چرا ازدواج کردی، قبلا باهام خوب بود خودمو ازش سرد کردم بعدا هم قرار شد با هم خوب باشیم سعی کردیم که شوهرم بدشد باهام

میگفت مغزم داره میترکه شبا میرم جلو در بلکه ماشینش جلو درباشه

همش گریه میکنم

دوست دارم بمیرم

رگ های مغزم داره میترکه

پوست لب و انگشتامو می کنم (واسه اینم گفتم قبل خواب وازلین بزن) که خب مشکل استرس مزمنشو حل کنه اونم حل میشه

میگفت دلم برای خودم سوخت اونجا که چند وقت پیش چشامو تو بیمارستان باز کردم و اولین جمله ای که بعد به هوش اومدن گفتم این بود: مامان بهشون بگو بیان منو بُکُشن

استارتر
استارتر
سرنوشت

سرنوشت

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
من باهاش صحبت کردم یه مشکلاتی داشت قبلا توزندگیش براش تاپیک زیبایی فرستادم سیاست های زنانه ، کنترل استرس ، درمان ضعف اعصاب برای خودش و همسرش ،خیلی باهاش صحبت کردم تازگی که اینطوری شد باز فرستادم گفت میخونم عمل میکنم ولی تاثیری نداشت حتی یه دعا بود آب متبرک اونم گفتم که بخونه بخورن به نیت اینکه خودش و شوهرش عاشق هم بشن نمیدونم انجام داد یا نه خلاصه هیچی اثر نکرد

تا اینکه دیدم هیچی اثرنداره و شدت بیماریش خیلی زیاده ، یادمه چیزی به نام هیپنوتیزم شنیده بودم فراموش کردن خاطرات بد که ذهن رو پاک میکنن البته فراموش نمیشه کمرنگ میشه دیگه اینجوری نیستی که با یادآوریش خودتو زجر بدی

خلاصه که سرچ کردم نی نی سایت دیدم یکی قبلا توضیح داده دیدم یکی هم گفته یه روش هست به نام ان ال پی دکتر سجاد زمانی

دیدم راجب پاک کردن خاطرات بد هست که البته پاک نمیشه کمرنگ میشه دیگه اونجوری نیستی که خودتو زجر بدی که هزینه هم داره گوگل سرچ کردم کلیپ هاشو دیدم کمی توضیح داده بود ازحرفاش متوجه شدم دکتر خوبیه بقیه هم نی نی سایت تعریفشو کردن

گفتم یه سرچ کنم ببینم راجب هیپنوتیزم چیزی گفته دیدم گفته بین حرفاشم راجب ان ال پی بعد فرستادم برای مهتاب که انجام بده ولی گفتم حتما حوصله نداره حرفای دکتر رو گوش دادم خلاصه اش رو نوشتم بهش گفتم پاشو صورتتو بشور موهاتو شونه کن لباس راحتی بپوش خودتو ببوس

بعد تقریبا از روی نوشته ها ویس فرستادم برای مهتاب که انجام بده اونم حین گوش دادن انجام داد

گفت باورم نمیشه حالم خوب شد روزی دوسه بار انجام میدم

منم گفتم فعلا با گوش کردن ویس انجام بده حفظ بشی بعد بدون ویس انجام بده تاثیرش بیشتره گفتم هر وقت خونه آروم بود انجام بده ، قبل خواب و هر وقت حس کردی حالت بده انجام بده تا وقتی که حالت کاملا خوب بشه

گفت دیگه سایت نمیام خواست شماره بده صحبت کنیم که آیدی روبیکاشو گرفتم حالا بعدا حالش خوب شد میاد میگه که حالم خوبه ان شاءالله و تغییرشو می بینید حتما کسایی هستن که تو سایت نگرانش هستن

خیلی دعام کرد و تشکر کرد گفتم همینکه قدر میدونی خوبه همینکه حالت خوب بشه برام کافیه حال منم بهتر میشه وقتی کسی مشکلش حل بشه

بالا