تورو خدا کمک??

• شروع کننده موضوع نادیامم
  • تاریخ شروع

بسته شد

Guest
@hendoone نخند دیگه ازهمون مورد به بعد تصمیم گرفتم برم توپروژه کلاهبرداری فقط شریک نداشتم که جورشد????

ولی خدایی هروقت ساعتهارو می بینم انگاربهم فحش میدن?‍♀️?‍♀️?‍♀️
حله اقا
نادیا کیس خوبی بود ک پرید از دست ما?

اصن ب مردم وعده ی ساعت میدیم با ۲۰۶?

خاموش

Guest
حله اقا
نادیا کیس خوبی بود ک پرید از دست ما?

اصن ب مردم وعده ی ساعت میدیم با ۲۰۶?
نه دیگه نادیا تاعمر داره به کسی اعتماد نمیکنه مگر اینکه ببرن محضر 206بنامش بزنن???

فکر خوبیه فقط مااورنج واچ می دیم نسل جدیدبه همراه 206وهزاران جوایز نقدی وغیر نقدی دیگرررر???????

بسته شد

Guest
نه دیگه نادیا تاعمر داره به کسی اعتماد نمیکنه مگر اینکه ببرن محضر 206بنامش بزنن???

فکر خوبیه فقط مااورنج واچ می دیم نسل جدیدبه همراه 206وهزاران جوایز نقدی وغیر نقدی دیگرررر???????
???????????????????????????????????????????????????????????????

الهه ماه

Guest
چند روزی بود که پیامک می اومد که برای دریافت کارت خود تماس بگیرید زنگ زدم گفتن شما برنده شدین به از بین اینستا کالا باید یکیش رو انتخاب کنیم و پولش را پرداخت کنیم که هم برنده یک سکه ۱ گرمی میشین �م قابلمه ها رو انتخاب کردم همراه با برنامه‌ها سکه هم ارسال میشه و اینکه داخل شیر کد قرعه کشی است که اونو بفرستم به بهشون و توی قرعه کشی شرکت کنند که تعداد نفرات قرعه کشی سه نفر هست و جوایز هم سه تا هست ماشین و کمک هزینه مسکن و پول نقد ۱۵ میلیون

من الان ۸۹۰ هزار براشون پرداخت کردم خیلی میترسم کلاهبرداری شد بوده باشه چیکار کنم ممکنه کلاهبرداری باشه؟بچه ها دست و پام داره میلرزه توروخدا یه چیزی بگین
دیگ فایده نداره
از این ب بعد نرو دنبال اینجور چیزا

بالا