تورو خدا مواظب دختراتون باشین ... مادر اگاه باشین مثل من کور نباشین

وضعیت
این موضوع قفل شده است

girlsanam

کاربر جدید
دختر من 18 سالش بود از همه تعریف میشنید ...
ما تصمیم گرفتیم به یه شهر کوچکتر از محل زندگی مون نقل کنیم..
بعد کهما نقل کردیم به دخترم گفتیم که مدرسه را غیر حضوری بخون تا بتونی نهایی 20 بشی ..
اونم موافقت کرد همه درس ها کلاس خصوصی گرفتیم !
که بعد ها تغییرات دختر من شروع شد ..
دیر میومد یا روز هایی که میگفت کلاس دارم نمیرفت سر کلاس ..بهونه میاورد ..
درساس افت کرد ..
بهش گفتیم که نهایی داری ها گفت من 20 میگیرم به شما چه اخه !
روز به روز عوض میشد هر مادری تغییرات دخترشو میفهمه ! ولی من احمق بودم میگفتم دختر من معصومه نمیره سمت مخالف جنس...
بهش ام تاکیدکرده بودم که ببین نزار اعتمادمون ازت کم بشه حتی نتونسنی رشته خوب قبول بشی بتونیم با اعتماد کامل بفرستیمت خارج...
یه روز معلماش زنگ زدن و از افت تحصیلیش گفتن منم دعواش کردم .. گوشی خودمو و خودشو شکوندم .. که بره درس بخونه ...
نشد که نشد برعکس بدتر ام شد میرفت اتاقی که هیچوقت نمیرفت .. من یه روز مشکوک شدم رفتم اتاقی که هست دیدم که یه چیزی قایم کرد...
مشکل از دختر نبود..مشکل از من احمق بود که دخترمو باختم...
بردمش روانشناس فهمیدم که بکارت نداره و فهمیدم که دخترم بیماری اختلال شخصیت مرزی داره ... دنیا سرمن خراب شد...که دختر من بیماره..و هر روز بدتر میشه و میگن که انگار یه بیماری غیر فعال بوده و فعال شده...
باید بستری بشه ولی من نزاشتم گفتم دختر من بیمار نیست...سالمه میدونم...
بحث این نیست که دختر من چرا رابطه داشته.. بحث اینه که دختر معصوم من چرا لکه دار شد.. چرا دختری که بعد 20 سال باردار شدم و تک فرزنده و معجزه خداست این شد گناه من این بود که زیاد التماس کردم که مادر بشم؟

Maedeh

⭐کاربر برتر⭐
دختر من 18 سالش بود از همه تعریف میشنید ...
ما تصمیم گرفتیم به یه شهر کوچکتر از محل زندگی مون نقل کنیم..
بعد کهما نقل کردیم به دخترم گفتیم که مدرسه را غیر حضوری بخون تا بتونی نهایی 20 بشی ..
اونم موافقت کرد همه درس ها کلاس خصوصی گرفتیم !
که بعد ها تغییرات دختر من شروع شد ..
دیر میومد یا روز هایی که میگفت کلاس دارم نمیرفت سر کلاس ..بهونه میاورد ..
درساس افت کرد ..
بهش گفتیم که نهایی داری ها گفت من 20 میگیرم به شما چه اخه !
روز به روز عوض میشد هر مادری تغییرات دخترشو میفهمه ! ولی من احمق بودم میگفتم دختر من معصومه نمیره سمت مخالف جنس...
بهش ام تاکیدکرده بودم که ببین نزار اعتمادمون ازت کم بشه حتی نتونسنی رشته خوب قبول بشی بتونیم با اعتماد کامل بفرستیمت خارج...
یه روز معلماش زنگ زدن و از افت تحصیلیش گفتن منم دعواش کردم .. گوشی خودمو و خودشو شکوندم .. که بره درس بخونه ...
نشد که نشد برعکس بدتر ام شد میرفت اتاقی که هیچوقت نمیرفت .. من یه روز مشکوک شدم رفتم اتاقی که هست دیدم که یه چیزی قایم کرد...
مشکل از دختر نبود..مشکل از من احمق بود که دخترمو باختم...
بردمش روانشناس فهمیدم که بکارت نداره و فهمیدم که دخترم بیماری اختلال شخصیت مرزی داره ... دنیا سرمن خراب شد...که دختر من بیماره..و هر روز بدتر میشه و میگن که انگار یه بیماری غیر فعال بوده و فعال شده...
باید بستری بشه ولی من نزاشتم گفتم دختر من بیمار نیست...سالمه میدونم...
بحث این نیست که دختر من چرا رابطه داشته.. بحث اینه که دختر معصوم من چرا لکه دار شد.. چرا دختری که بعد 20 سال باردار شدم و تک فرزنده و معجزه خداست این شد گناه من این بود که زیاد التماس کردم که مادر بشم؟
عزیزم دخترتون سادگی از خودش بوده صبح خوندم تایپکتو
من هم همسن دختر شماهستم مادر منم کلی دعا کرد بیام ـ
تو تایپک زیرمم هست اقا پسری۳۰ ساله بهم غالب شد و خیلییی حرفا بهم زد میگیرمت فلان الان باید نیازمو رفع کنی اما فقط قهر دید از من خبر رسیده ب علت تجاوز به سه دختر الان زندانه چرا نتونست بلایی سرم بیاره چون خودم نخواستم

استارتر
استارتر

girlsanam

کاربر جدید
تازه عضو شدیو این موضوع جنجالی
چشم مواظبیم
خواهر بعضی وقتا حرف دل گفتن موقعیت نمیشناسه.. مثلا خبر خوشحال کننده اش اینهکه دختر من رتبه اش شد 6000 یه سال ام بمونه انشالله رشته خوب میاره ...
خب میبینمش غصه دار میشم

دلبرشیرین

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
خواهر بعضی وقتا حرف دل گفتن موقعیت نمیشناسه.. مثلا خبر خوشحال کننده اش اینهکه دختر من رتبه اش شد 6000 یه سال ام بمونه انشالله رشته خوب میاره ...
خب میبینمش غصه دار میشم
چ بگم اخه
دخترا سادگی از خودشونه

Maedeh

⭐کاربر برتر⭐
خب میبینمش غصه دار میشم
چندسالتونه خودتون؟ من گردن اون کسی ک این بلارو سر دخترم اورده میشکستم

Maedeh

⭐کاربر برتر⭐
جدیییی بااهاششش برخورد کننن از ترحم ببینی ببینی خوبی باهاش فردا میره با کسی دیگ میگه مگه چیکارم کردن اولین بار بازم میرم مامانم پشتمه

استارتر
استارتر

girlsanam

کاربر جدید
چرا با ددت قهری
دخترم اوایل میرفت روانشناس قرص میخورد ..یه روزی از گوشی یه نفر زنگ زد گفت میخوام برم با دوستام بیرون منم گفتم اخه تو دوستی نداری دورت بگردم باشه برو...
تعقیب اش کردم دیدم که 4 تا دخترن ..
بعد فهمیدم که یکیش دختر خاله همون فرده که باهاش رابطه داشته...
هر چقدر به شماره دختره زنگ زدم که صبح 10 رفتین عصر 5 هست کجایین اخه.. جواب نداد ..
بعد من با اون دعوا کردم نگو که فامیل شوهر خواهرم بوده بابای دختره رفته محل شغل خواهر شوهرم.. به گوش خواهرم رسید اومد گفت دخترت **** اس و...
منم گفتم تو خالشی حتی اگه کرده بود باید تو راست هدایت میکردی چطور خاله ای هستی اخه

استارتر
استارتر

girlsanam

کاربر جدید
جدیییی بااهاششش برخورد کننن از ترحم ببینی ببینی خوبی باهاش فردا میره با کسی دیگ میگه مگه چیکارم کردن اولین بار بازم میرم مامانم پشتمه
گفتم که دخترم بیماره
اختلال داره شخصیت مرزی

وضعیت
این موضوع قفل شده است
بالا