تهران کجاهارو بریم؟

Cute

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
سلام دوستان ما به مدت یکی دوروز تهران هستیم بنظرتون کجاها‌رو بریم؟
ایران مال ارزش داره بریم ؟ اخه شنیدم قیمت ها وحشتناک بالاست

mina.q12

⭐کاربر فعال⭐
به نظرم برج میلاد خیلی به صرفه و بهتره
خودم شیرازیم برای یه سری کارای مهم امودم تهران تو برج میلادم رفتم قیمتا خیلی مناسب بود و ایران پال درسته خیلی خوبه و بی نظیره ولی خب واقعا گرونه قیمت اجناس البته چندبار ایران مال رفتم بهتون حق میدم

Melody

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
سلام دوستان ما به مدت یکی دوروز تهران هستیم بنظرتون کجاها‌رو بریم؟
ایران مال ارزش داره بریم ؟ اخه شنیدم قیمت ها وحشتناک بالاست
پارک و فضای سبز اینا یا مرکز خرید میخوای؟

پل طبیعیت پارک طالقانی
دربند -درکه - فرحزاد
توچال و تله کابین همون بام تهران میگن
پارک کوهسار
پارک ارم اگه بچه کوچیک داری برای شهربازی و باغ وحشش
جا زیاده عزیزم
پارک نهج البلاغه پونک
پارک جنگی چیتگر یا سرخه حسار یکیش غربه یکیش شرق برای دوچرخه و اسب یواری و تفریح و اینا کافه رستورانم دارن

مرکز خرید میخوای ونک تیراژه ارگ تجریش قائم تو تجریش
گلدیس و افق تو صادقیه
خود خیابون ستارخان شبهاش برای گشت و گدار و رستوران ک فست فود و اینا
رستوران این چیزا هر چی میخوای چون زیاده باید بگی چ سبک جایی میخوای

پارک ملت هم شهربازی داره و استخر و قایق و روبروش هم مرکز خرید جام جم و کافه و رستوران و بستتی و ابمیوه اینا
پارک لاله هم قدیمی و قشنگه و بزرگه
پارک ساعی هم قشنگه باع وحشم داره بیشتر پرنده و خرگوش و ابنا روز باید بری ببینی ولی خود پارک خوشگله موتورسواری ابنا هم داره
پارک جمشیدیه ک محشره هم دپروزش هم شبش قشنگی خودشو داره ولی چون اولین بارته روز برو حتما

جادوی عشق

⭐کاربر برتر⭐
فشم لواسون فرحزاد کن جاجرود شهربازی ارم باغ وحشم داره امامزاده صالح تجریش بازارش خیلی جالبه مراکز خرید تو تجریش میتونید برید مثلا تندیس قائم البته کوروش مال هم هست البته این پاساژها قیمتشون بالاس پاساژ اندیشه زیر پل سیدخندان ....دارآباد تونیاورون پاساژ نارون هم هست تیراژه غرب وشرق هم هست پاساژ بوستان تو پونک کاخ سعدآباد هممیتونید برید خیلی جاهای دیدنی ومراکز خرید داره تو سی تیر یه جا هست غذاخوری های زیادی داره کنار هم مثل غذاهای خیابونی پارک هم کنارشه

بالا