تنفر از خانواده همسر

• شروع کننده موضوع مادر تنها
  • تاریخ شروع

مادر تنها

Guest
خانوما من واقعا از خانواده همسرم متنفرم و از اينكه بينشون باشم و باهاشون رفت و آمد كنم واقعا عذاب ميكشم
خيلي حال بهم زنن
واقعا ازتون راهكار ميخوام كمكم كنين اين حس رو نداشته باشم چون اول خودم عذاب ميكشم
البته اين تنفر بي دليل نيست و خيلي چيزها ازشون ديدم اما اين حس باعث ميشه روح خودم كوچيك بشه و محدود
يعني انسان خوبي نباشم
دوست دارم بتونم گذشت كنم و فراموش كنم اما واقعا ي جوري چندشن كه اصلا نميشه
كسي راهكاري داره؟

ِِِِِِِِ....

Guest
خانوما من واقعا از خانواده همسرم متنفرم و از اينكه بينشون باشم و باهاشون رفت و آمد كنم واقعا عذاب ميكشم
خيلي حال بهم زنن
واقعا ازتون راهكار ميخوام كمكم كنين اين حس رو نداشته باشم چون اول خودم عذاب ميكشم
البته اين تنفر بي دليل نيست و خيلي چيزها ازشون ديدم اما اين حس باعث ميشه روح خودم كوچيك بشه و محدود
يعني انسان خوبي نباشم
دوست دارم بتونم گذشت كنم و فراموش كنم اما واقعا ي جوري چندشن كه اصلا نميشه
كسي راهكاري داره؟
همه همینن عزیزم

مهرانه

Guest
دوست عزیز تاکی میتونی ب خاطر شوهر تحمل کنی و حرص بخوری ..‌پس سعی کن فکراتو ازاد کنی بهشون پیش خودت فرصت بدی ..دوباره خوبی کن ?

مامان اروین

Guest
خب اگ چیزی ازشون دیدی لطفا یکم ب خودت حق بده. ضمنابن ک اینا همون ادمان ادم عاقل دوبار از ی سوراخ گزیده نمیشه

مااماان_ساامیاار

Guest
عزیزم اصلا قرار نیست ما ب همه خوبی کنیم و همه رو ببخشیم
نفرت هم یک حس انسانیه
شما برای خودت توجیه کن ک ب دلیل مصلحت خونوادم( همسر و بچم) باید گاهی رفت و امد کنم و این کارو بکن
خودتو مجبور ب بخشیدن نکن ، شما زمانی باید یکی رو ببخشی ک فرد از کار زشتش پشیمون باشه. و خوبیایی هم داشته باشه

دختر جذاب

Guest
عزیزم اگه یه آدمی مضر هست نباید ببخشی چون ممکنه باعث اذیتت بشه در اینده
برای همین ببخش ولی دوری کن

chatr_baran_khorde

Guest
ب نکات خوبشون توجه کن با توجه ب قانون جذب
قشنگ میبینی اوصاع تغییر میکنه

mersana1400

Guest
خب اخه اینجوری خودت اذیتی ...اونا که دارن زندگیشونو میکنن این وسط فقط تو عذاب میکشی پس بخاطر خودت خودتو به ارامش برسون

بالا