تنبلی تخمدان

• شروع کننده موضوع گلپرم
  • تاریخ شروع
وضعیت
این موضوع قفل شده است

گلپرم

Guest
بچه ها کیا تو دوتا بارداریشون تنبلی تخمدان داشتن؟من تو اولی داشتم با دارو باردار شدم ولی یه مدت ورزش کردم خوب شد دوباره ولش کردم بازم برگشت الان واسه دومی میخوام اقدام کنم بنظرتون بازم قرص بخورم؟

mersana1400

Guest
من بچه ندارم ....
چه دارویی خوردی؟

زن حاجی?

Guest
دارو گیاهی بخور هر چیزی ک طبعشون گرم باشه

mersana1400

Guest
خب اکه بااون قرص باردار شدی حتما واسه این دفه هم جواب میده دیگه
البته دکتر برو سر خود نخور

زن حاجی?

Guest
سلام ب همه

خیلی وقت بود که میخواستم ی تاپیک بزنم برای بعضی از دوستان ولی تنبلی میکردم ...

❎خب اول از همه بگم طول دوره ی درمان برای همه متفاوته و بین 3الی 6ماه یا بیشتر طول میکشه ولی بودن ک همون ماه اولم جواب گرفتن...نکته ی مهم اینه که باید حتماهر چی نوشتم رو انجام بدین و مثلا دو هفته فقط مصرف نکنین و بعد ولش کنین صبر و حوصله و اراده میخواد...هر که طاووس خواهدجور هندوستان کشد...باید تحمل کنین و یاعلی بگین

❎اینا رو همشون رو از عطاری محل یا نمایندگی طب اسلامی شهرتون بگیرین یا اینترنتی از جای مطمعن سفارش بدین

✔مومیایی سیاه یا مومنایی

✔عرق کاسنی یا گیاه کاسنی

✔گیاه پنج انگشت

✔گیاه فراسیون

✔گیاه رازیانه...اگه پرولاکتین بالادارین بومادران

⭕اینا روکه مینویسم هم برای آقایون هم خانم هاست

اول از همه طبع بدنتون ببینین چیه خیلی مهمه بخصوص آقایون....اگه گرم مزاج هستن و صفراوی مثلا همش بدنشون داغه و عرق میکنن ابدا نباید گرمی بدین و فلفل و اودویه و کلا گرمیجات رو باید براشون حذف کنین خودتون هم همینطور

♨مومیایی سیاه ب شکل قیر سیاه هست.یک شب درمیان اندازه ی نخود میکنین با ی لیوان آب ب شوهرتون میدین.بعده هر رابطه هم حتما بخوره انگار ک اصلا رابطه نداشته...

♨عرق کاسنی یا دمنوشش رو هم روزی دو سه لیوان ب شوهرتون بدین برا راحتی تو فلاسک بریزین دمنوش رو

♨هندوانه و شیرموزو و کلا میوه ی همون فصل رو تا میتونین هردو بخورین

♨سعی کنین سرخ کردنی و شیرینی رو تو طول دوره ی درمان قطع کنین با هرچیزیم لیموترش تازه بخورین.مخصوصا پلی کیستیکا ک الزامیه

♨خانم شبی ی کاسه ماست با زنیان یا سیر یا پیاز بخوره هر چیزی ک سردیشو بگیره

♨هفته ای دوبار مخلوطی از حبوبات بخورین

♨آقا نباید لباس زیر تنگ بپوشه یا تو گرما قراربگیره حمام اب خنک داشته باشه

♨کندرنر هم روزی یک بار چنددونه بجوشونین یه لیوان تا 7روز فقط?ابدابیشتر نشه تاثیر عکس میذاره? بدین

????????????????

حالاخانم ها

اون سه گیاه فراسیون و پنج انگشت و رازیانه یا بومادران رو روزانه از هرکدوم ی قاشق مخلوط میکنین با دو لیوان آب میجوشونین روزی دولیوان صبح و شب میخورین....از روز اول یا سوم پریودی تا 15روز .....بعدش نمیخورین...مومیایی سیاه رو هم شما میتونین بخورین از اول پریودی تا 15روزی ی شب درمیان یا هرشب

اگه مشکلی ندارین لتروزول هم بخرین از روز سوم پریودی تا 5روز روزی دوتا بخورین

اگه اضافه وزن دارین باید حتما کم کنین شیرینی و روغن ممنوع..متفورمین یا آپو متفورمینم خوبه مصرف کنین برای تنبلی تخمدان

اون رژیمایی ک گفتم رعایت کنین ورزش کنین پیاده روی

❎❎❎❎❎❎و بعد از پاک شدن از پریود.حتما حتما یک شب در میان اقدام کنین نه بیشتر نه کمتر....تا 18یا19پریودی...❎❎❎❎بعدش ب پهلو چپ یا راست بخوابین تا دو ساعت

خب ببخشید طولانی شد?انگشتم کف کرد

در کنار اینا توکل بر خدا و استغفار و توبه و نماز اول وقت و ختم سوره ی یس پیشنهاد میشه..میتوتین ب هر امامی ک دلتون خواست نامه هم بنویسین حتما حتما جواب میگیرین

بازم میگم هردوباید رعایت کنین و ناامید نشین..ب شوهراتونم استرس ندین ک بدتر میشه.اهان ی چیز دیگه اینکه دارو های شیمیایی رو بندازین کنار این چند ماه اصلا مصرف نکنین همینا رو فعلا مصرف کنین.من ک شوهرم با دارو بدتر شد گذاشتیم کنار

..خرنوب و گرده نخل هم برای آقایون میتونین مصرف کنین ولی با خرنوب ما ک نتیجه نگرفتیم ولی در کل کمک کننده هست.

ی چیزی شوهراتونو مجبور نکنین زود ب زود برن آزمایش چون استرس و غم میگیرشون و کار رو خراب تر میکنه هر 3ماه انجام بدین اگه خواستین..خانم ها هم حتما کلیه ی آزمایشات و سونو عکس رنگی رو انجام بدن

وضعیت
این موضوع قفل شده است
بالا