تلفنی صحبت کردن با همسر و خانواده پیش بقیه

وضعیت
این موضوع قفل شده است

سرنوشت

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
خواستید تلفنی صحبت کنید بهتره برید جای دیگه صحبت کنید چون شاید همسرتون بد صحبت کنه اصلا شاید شوخی باشه یا از حرفاتون بدونن دارین چی میگین اونا بشنون دشمن شاد بشن یا مثلا جوری صحبت نکنید که بفهمن چه خبره و دشمن شاد بشید مثلا بگید فلان کارو کن نذارید بفهمن که انجام نداد و اینا دشمن شاد بشید جوری که باورکنن پنهان کنید یا یه دلیل بیارید که بگن حق با اونه پس ، خسته اس ماشین خرابه و..

پیامم دادید مواظب باشید نبینن همیشه پیاماتون رو پاک کنید یه وقت نبینن شاید اتفاقی گوشیتون دستشون افتاد جاموند اتفاقی رمزتونو دیده بودن بلد بودن (رمز کد بهتره الگو نذارید)حرفای خصوصی شما و همسرتون و خانواده اتون رو یه وقت می خونن

حافظه کلیپ بورد رو هم حواستون باشه پاک کنید

آخرین ویرایش:

خاااارپشت🦔

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
اگه انقدر اونجا حس نا امنی میکنیم همون بهتر سال به دوازده ماه سر بزنیم حتی راه داشت اونم نزنیم

استارتر
استارتر
سرنوشت

سرنوشت

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
اگه انقدر اونجا حس نا امنی میکنیم همون بهتر سال به دوازده ماه سر بزنیم حتی راه داشت اونم نزنیم
آره ولی خب بعضیا همسرشون اصرارداره برن و نرن بدخلقی می کنن

من که کم می بینمشون اونا خیلی کم میان منم با همسرم میرم و تلفنی هم صحبت نمی کنم پیش اونا و همسرم اینجوری راحت ترم

خاااارپشت🦔

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
آره ولی خب بعضیا همسرشون اصرارداره برن و نرن بدخلقی می کنن

من که کم می بینمشون اونا خیلی کم میان منم با همسرم میرم و تلفنی هم صحبت نمی کنم پیش اونا و همسرم اینجوری راحت ترم
اره راست میگی بعضیا مجبورن
خوب کاری میکنی بهترین و عاقلانه ترین کار همینه

وضعیت
این موضوع قفل شده است
بالا