تقصیر من نیست

مریم بانو💅

کاربر جدید
خانواده شوهرم چندساله هی میگن بچه بیار بچه بیار الان هم شوهرم همه چیو انداخته گردن من میگه تو ناباروری، بهش میگم خب بیا بچه به سرپرستی بگیریم میگه نه من بچه خودمو میخوام خانوادش هم ریختن سرم به شوهرم میگن باید طلاقمو بگیره اونم زیاد مخالفت نشون نداد انگار اصلا دوستم نداره😞 مامانم میگه برید تست بدید شاید مشکل چیز دیگس، والا من هادت ماهانگی هام هم همیشه سر وقته واقعا فکر نمیکنم مشکل من باشم یبار وقتی بهش گفتم حتما مشکل از خودته محکم زد تو گوشم تروخدا کمکم کنید😓😭

قندِعسل❤️

کاربر جدید
خانواده شوهرم چندساله هی میگن بچه بیار بچه بیار الان هم شوهرم همه چیو انداخته گردن من میگه تو ناباروری، بهش میگم خب بیا بچه به سرپرستی بگیریم میگه نه من بچه خودمو میخوام خانوادش هم ریختن سرم به شوهرم میگن باید طلاقمو بگیره اونم زیاد مخالفت نشون نداد انگار اصلا دوستم نداره😞 مامانم میگه برید تست بدید شاید مشکل چیز دیگس، والا من هادت ماهانگی هام هم همیشه سر وقته واقعا فکر نمیکنم مشکل من باشم یبار وقتی بهش گفتم حتما مشکل از خودته محکم زد تو گوشم تروخدا کمکم کنید😓😭
تو این دوره زمونه اون قدر علم پیشرفت کرده که حتی اگه مشکلی هم باشه با دارو و درمان میشه حلش کرد
امیدت به خدا باشه🥲

سرنوشت

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
بگو آدم تو سختی ها هم باید کنارهم بمونه

ولی اجباری نیس خب مهرمو بده یه خونه برام بگیر بعد هر کاری دلت خواس کن

سرنوشت

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
ببین بچه دارم بشی اگه بازم طرز فکرش این باشه فایده نداره چون اگه دور ازجون بچه فوت کنه بچه دار نشی بازم طلاقت میده یا زن دوم می گیره

سرنوشت

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
همه چی که بچه نیس من ۹ ساله ازدواج کردم دوتا بچه از دست دادم دیگه نمیخوام مگه بعدا نظرم عوض بشه

منم از این حرفا شنیدم از بقیه به تخمت بگیر همه رو

سرنوشت

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
من مثل تو نیستم دلم نازکه💔
حق داری دلت بشکنه ولی با آدما هر چی خوب باشی بدتر میشن محبت کن خوب باش ولی چرت گفتن پدرشونو دربیار

هر چی از دهنت در میاد بگو بگیر کتکش بزن بگو توخواب بهت قرص برنج میدم می کشمت مرتیکه وای حرصم گرفت از دستشون 😖😖

استارتر
استارتر
مریم بانو💅

مریم بانو💅

کاربر جدید
حق داری دلت بشکنه ولی با آدما هر چی خوب باشی بدتر میشن محبت کن خوب باش ولی چرت گفتن پدرشونو دربیار

هر چی از دهنت در میاد بگو بگیر کتکش بزن بگو توخواب بهت قرص برنج میدم می کشمت مرتیکه وای حرصم گرفت از دستشون 😖😖
جرئت ندارم معلوم نیست چه بلایی ممکنه سرم بیاره 😕

سرنوشت

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
جرئت ندارم معلوم نیست چه بلایی ممکنه سرم بیاره 😕
بترسی بدتر میشه ببین خوب باشی مگه شرمنده بشن نه اینکه سوءاستفاده کنن

الان از کشور ایران چرا میترسن چون قوی هس می دونن اگه کاری کنن ایران از اونا هم بدتر میشه براشون

میرن به کشوری حمله می کنن و عقده خالی می کنن که می تونن و ضعیفه

پس تو هم وقتی بد شدن از اونا بدترشو اگه می بینی با خوب بودنت خوب نمیشن

mina.q12

⭐کاربر فعال⭐
عزیزم واقعا در درجه ای نیستم که بتونم کمکت کنم د قضاوتت کنم ولی
ببین گلم متاسفانه بعضی وقت ها خانواده شوهر بچه حالا هر کی اون آدم رو مورد نظرشون رو هدف گرفتن برای خراب کردنش و یا قضاوت کردنش
میخواستم این رو بهت بگم
من تو زندگی شما نبودم ولی شما نباید به تلقینی شوهر و خانواده ی شوهرت گوش بدی
واقعا ناباروری؟
ببین عزیزم نباید بزاری زود برجوننت و باید قوی باشی و نشون بدی چی هستی نباید تو این مواقع ضعف از خودت نشون بدی
ببین اگر هم باشی برای درمان ناباروری کلی راه هست هم تو گوگل نوشته و هم میتونین با پزشک متخصص در میون بذارید اینارو

سرنوشت

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
عزیزم واقعا در درجه ای نیستم که بتونم کمکت کنم د قضاوتت کنم ولی
ببین گلم متاسفانه بعضی وقت ها خانواده شوهر بچه حالا هر کی اون آدم رو مورد نظرشون رو هدف گرفتن برای خراب کردنش و یا قضاوت کردنش
میخواستم این رو بهت بگم
من تو زندگی شما نبودم ولی شما نباید به تلقینی شوهر و خانواده ی شوهرت گوش بدی
واقعا ناباروری؟
ببین عزیزم نباید بزاری زود برجوننت و باید قوی باشی و نشون بدی چی هستی نباید تو این مواقع ضعف از خودت نشون بدی
ببین اگر هم باشی برای درمان ناباروری کلی راه هست هم تو گوگل نوشته و هم میتونین با پزشک متخصص در میون بذارید اینارو
الان فقط بحث درمان نیس این زندگی یا باید تموم بشه یا از ریشه حل بشه

انسانیت احترام اینا مهمه

موضوع بچه حل بشه باقیش چی

mina.q12

⭐کاربر فعال⭐
الان فقط بحث درمان نیس این زندگی یا باید تموم بشه یا از ریشه حل بشه

انسانیت احترام اینا مهمه

موضوع بچه حل بشه باقیش چی
دقیقا باید به خیلی از جنبه ها نگاه کرد
متاسفانه بعضیا درک ندارن

بالا