تقدیم ب مژده خانووم

• شروع کننده موضوع مامان اروین
  • تاریخ شروع

مامان اروین

Guest
الوعده وفا خانومی.... اینم تاپیک من.
فقط ب خاطر تو?

مژده

Guest
توي تاپيك ميايم به روز رساني پست ها نداره؟؟

چرا عزیزم اینجا توضیح دادیم:

جينگولي

Guest
چرا عزیزم اینجا توضیح دادیم:

عزيزم من كروم ندارم با سفري ايفون ميام. با كشيدن صفحه بروز نميشه برام

استارتر
استارتر

مامان اروین

Guest
مرسی ان شاالله با کمک شما عزیزان
?
احتمالا پر رونق بشه... چون شماره موبایل نمیخواد. و اگه پی وی هم داشته باشه احتمالا خیلی مورد استقبال دوستان جنس مکمل قرار بگیره?? نی نی سایتو ب گند کشیدن... نی نی یار5 جارو برقی اورد کن فیکونشون کرد??

مژده

Guest
عزيزم من كروم ندارم با سفري ايفون ميام. با كشيدن صفحه بروز نميشه برام
عزیزم راه دوم رو انتخاب کن. یعنی کافیه فقط یه حرف توی همین ادیتور تایپ کنی تا دکمه بروزرسانی برات فعال بشه ببین همین الان که دارم برات تایپ میکنم دکمه ظاهر شده

u333.JPG

مژده

Guest
احتمالا پر رونق بشه... چون شماره موبایل نمیخواد. و اگه پی وی هم داشته باشه احتمالا خیلی مورد استقبال دوستان جنس مکمل قرار بگیره?? نی نی سایتو ب گند کشیدن... نی نی یار5 جارو برقی اورد کن فیکونشون کرد??
عزیزم ماهم به هیچ وجه اجازه فعالیت مزاحم رو اینجا نمیدیم الان شرایط ثبت نام رو آسون گذاشتیم بعدا حداقل تایید ایمیل رو دیگه اضافه میکنیم که هرکسی نتونه عضو بشه. لازم بود تایید شماره هم فعالیت میکنیم. اصلا نمیزاریم کسی اینجا برای شما کاربرا مزاحمت ایجاد کنه
?

استارتر
استارتر

مامان اروین

Guest
عزیزم ماهم به هیچ وجه اجازه فعالیت مزاحم رو اینجا نمیدیم الان شرایط ثبت نام رو آسون گذاشتیم بعدا حداقل تایید ایمیل رو دیگه اضافه میکنیم که هرکسی نتونه عضو بشه. لازم بود تایید شماره هم فعالیت میکنیم. اصلا نمیزاریم کسی اینجا برای شما کاربرا مزاحمت ایجاد کنه
?
انشالله?

جناب_سرهنگ

Guest
سلام من تازه اومدم چه جوری باید تاپیک بزنم ؟??نبلد

استارتر
استارتر

مامان اروین

Guest
م
?
مژده جون ی کار دیگه هم میتونی بکنی اون ساعته رو برداری. برا اعضای سایت هر هفته ب قید قرعه جایزه شارژ رایگان ب یکی دو نفر بدی . اینو امتحان کن. فقط هم نی نی سایت نرو سایت های مختلف تبلیغ کن. معمولا اعضای تی نی سایت قدیمی ن ب همون محیط عادت کردن.

بالا