تفاوت.اندیشه...

زهرای خوشبخت

⭐کاربر طلایی⭐
وقتی بچه بودیم (ما و دهه هفتادیا)
یه کیک میخریدیم یا مادرمون درست میکرد
اگه میخریدیم طرحشو خودمون انتخاب میکردیم اگرم مامانمون درست میکرد که شکلاشون همه شبیه هم بود

و توی خونه (یه سریا دوستاشونو فامیل رو دعوت میکردن ولی ماها همیشه بین خودمون ۷ نفر اعضای خونواده بود)

دور کیک جمع میشدیم و هدیه ها رو بهمون میدادن یه عروسکی و ... و ما از خوشحالی شبش خوابمون نمیبرد از ذوق و اصلا یه حس شبیه پرواز بود بهمون و چشامون برق میزد

ولی الان توی ویلا واسه بچه ها تولد میگیرن هزار جور تدارکت(که همه ی اینا رو این بلاگرای بیشوور رو کار اوردن) ولی بچههه هیچ شور و شوقی نداره

استارتر
استارتر

زهرای خوشبخت

⭐کاربر طلایی⭐
شمعشم یادم رفت بگم

تولد داداش وسطم ۱۰ ماه قبل تر از منه و هیچ موقع واسه من پول شمع نمیدادن شمع همون سال داداشمو نگه میداشتن و رو کیک منم میذاشتن

Firebreather

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
وقتی بچه بودیم (ما و دهه هفتادیا)
یه کیک میخریدیم یا مادرمون درست میکرد
اگه میخریدیم طرحشو خودمون انتخاب میکردیم اگرم مامانمون درست میکرد که شکلاشون همه شبیه هم بود

و توی خونه (یه سریا دوستاشونو فامیل رو دعوت میکردن ولی ماها همیشه بین خودمون ۷ نفر اعضای خونواده بود)

دور کیک جمع میشدیم و هدیه ها رو بهمون میدادن یه عروسکی و ... و ما از خوشحالی شبش خوابمون نمیبرد از ذوق و اصلا یه حس شبیه پرواز بود بهمون و چشامون برق میزد

ولی الان توی ویلا واسه بچه ها تولد میگیرن هزار جور تدارکت(که همه ی اینا رو این بلاگرای بیشوور رو کار اوردن) ولی بچههه هیچ شور و شوقی نداره
زهرااا یادت رفته تاپیک چند روز پیشمو؟
به طرف ایفون چهارده و سگ و پی اس و پنج میلیون لوازم جانبی خریدن بازم میگفت کمه😐
به من این کادو هارو بدن تا لحظه مرگم بابتش ذوق میکنم😐

استارتر
استارتر

زهرای خوشبخت

⭐کاربر طلایی⭐
زهرااا یادت رفته تاپیک چند روز پیشمو؟
به طرف ایفون چهارده و سگ و پی اس و پنج میلیون لوازم جانبی خریدن بازم میگفت کمه😐
به من این کادو هارو بدن تا لحظه مرگم بابتش ذوق میکنم😐
من تا اخر عمرم پا بوس والدینمم چنین کاری کنن

متاسفانه اون ادما خودشون کردن که لعنت بر خودشان باد از همون اول بچشونو پر توقع بار اوردن

بالا